Sebastian Fabjański w Whiskey In The Jar

Restauracje na rynku Manufaktury w letnie popołudnia i wieczory tętnią życiem. To tu łodzianie spotykają się ze znajomymi, próbują oryginalnych smaków, ale też odkrywają nowe, muzyczne brzmienia. Nie inaczej będzie w Whiskey in the Jar, restauracji znanej nie tylko ze świetnych steków i burgerów, ale też zamiłowania do dobrej muzyki.

Na plenerowej scenie Whiskey Sebastian Fabijański zaprezentuje „Cukier”, czyli swoje najnowsze wydawnictwo: Mimo, że to nie jest pierwsze moje wydawnictwo, to możecie je traktować jako pierwsze i niemal jedyne! Nie odcinając się od poprzednich moich albumów, dopiero pod „Cukrem” mogę się podpisać każdą kończyną. Fantastyczna, w mojej opinii produkcja Ńemego została okraszona kompletnie niecukierkowymi, bezkompromisowymi, bezpruderyjnymi i bezczelnymi linijkami, które są świadectwem mojego postrzegania rapu – zachwala Fabijański. Wraz z raperem, na scenie pojawią się zaproszeni przez niego goście specjalni, a po występie nie zabraknie chwili na rozmowę z artystami, wspólne zdjęcia czy autografy.

Premierowy koncert Fabijańskiego będzie rozpoczęciem nowej formuły współpracy artysty z Whiskey in the Jar – szczegóły kolejnych wydarzeń już wkrótce!

30 czerwca, godz. 21.20, scena przy restauracji Whiskey in the Jar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *