Charlie-latoRGB-01

Nie róbmy sobie przerwy od dobrych filmów. Kino Charlie ma dla wszystkich łódzkich kinomaniaków niezwykłą propozycję. Seanse Pory Letniej zapraszają codziennie o godzinie 18:00, bilet w cenie 10 zł przez całe wakacje!

Codziennie, po plażowaniu, opalaniu, wycieczkach rowerowych i słodkim leniuchowaniu, nadchodzi czas na odrobinę kultury! Każdego dnia o godzinie 18:00 w Kinie Charlie spragnieni filmowych wrażeń widzowie będą mogli obejrzeć seanse nagradzanych, wartościowych i wysmakowanych wizualnie produkcji. To wszystko za jedyne 10 zł! Seanse Pory Letniej pozwalają na chwilę zapomnienia, zaś różnorodność gatunkowa i tematyczna premierowych pokazów cyklu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Seanse Pory Letniej z pewnością zaspokoją apetyt na chwile wzruszeń i kinową rozrywkę z prawdziwego wrażenia. W repertuarze kinomaniacy znajdą między innymiLore” – widziany oczami dziecka dramat wojenny nagrodzony w Locarno, czy „Dziewczynę z lilią” czyli historię kobiety cierpiącej na niespotykaną chorobę, która powoduje rozwijający się w jej płucach kwiat. W roli głównej filmowa Amelia, czyli uwielbiana przez wszystkich Audrey Tautou.

Koniecznie zobaczcie „Frances Ha” – film o dwudziestolatce, która zdobyła staż w trupie tanecznej, choć nie jest tancerką. W roli głównej Greta Gerwinng okrzyknięta „ Woodym Allenem w spódnicy”. Kino Charlie w ramach Seansów Pory Letniej współpracuje z basenem Wodny Raj. Szczegółowe informacje na temat seansów co środę dostępne na stronie internetowej kina http://www.charlie.pl/ 

Seanse Pory Letniej odbywają się pod patronatem Plastra Łódzkiego.

Uwaga Plażowicze – Plastrowy Konkurs!

Kino Charlie i  Plaster Łódzki zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Chodź na dymka! organizowanego z okazji przeglądu filmowego Seanse Pory Letniej . Zasady są proste. Co tydzień wypuszczamy kadr z filmu ,do którego będzie trzeba dopisać ciekawy dialog. Wygrana osoba dostanie wejściówkę  na film z repertuaru Seanse Pory Letniej dla dwojga! Najciekawsze prace zostaną wywieszone w Kinie Charlie.

Co więcej – spomiędzy wszystkich nagrodzonych prac wytypowana zostanie najlepsza, a jej twórca otrzyma miesięczny karnet na wszystkie projekcje, ważny dla dwóch osób! Kadry znajdziecie w naszym serwisie w zakładce Konkursy! Prace nadsyłajcie na maila – konkurs@plasterlodzki.pl . Konkurs rozpoczyna się od 8 lipca i potrwa do końca sierpnia. Prace oceniane będą co tydzień przez grono naszych ekspertów i wrzucane na facebookowy fanpage Plastra.

(Tekst – mat. prasowe; Plakat – proj. Arkadiusz Jaworek)

Zajrzyj także do działu recenzji na Plastrze Łódzkim!


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Konkurs „Być jak Zapolska” – głosowanie na najciekawszy film
cinergia2014
19 Forum Kina Europejskiego Cinergia w Łodzi
sniadania_z_transatlantykiem
Śniadania z Transatlantykiem

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*