lozkaOd piątku, 19 sierpnia, do niedzieli, 21 sierpnia, przy wejściu do galerii handlowej Manufaktury stanie Strefa Relaksu Sembella. To świetna okazja, by poleniuchować na wygodnych łóżkach z baldachimami, posłuchać prelekcji o zdrowym śnie, napić się kawy, spróbować różnych gatunków czekolady, a także posłuchać koncertów m.in. Samokhin Band. Atrakcyjnie zapowiadają się również projekcje przedwojennych filmów. Na rynku Manufaktury, przy sklepie Go Sport stanie 30 łóżek z baldachimami.

W ramach projektu odbędą się m.in. konsultacje, koncerty, degustacja czekolady, liczne konkursy z nagrodami, strefa zabaw dla dzieci czy wieczorne seanse filmów niemych. Przez cały weekend będzie można porozmawiać ze specjalistami o tym, jak ważny w naszym życiu jest zdrowy sen. Czego potrzebujemy, żeby się odpowiednio wysypiać, a nasz organizm miał możliwość właściwej regeneracji. Goście Strefy Relaksu Sembella poznają tajniki nocnego odpoczynku, który ma pierwszorzędne znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia: reguluje sprawność układu odpornościowego i poziom hormonów, konsoliduje pamięć, ma także wpływ na równowagę umysłową.  Porozmawiają również z fizjoterapeutą, który opowie o przyczynach bólu podczas snu i po przebudzeniu.

Wieczorami – dawka kultury: najpierw koncerty, następnie projekcje dawnych filmów. W piątek goście Strefy Relaksu posłuchają koncertu zespołu Croissound, a następnie obejrzą film „Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej”. W sobotę wystąpi Bandaż Elastyczny Duo, a później na ekranie do zobaczenia będzie film „Kacza zupa” (1933). W niedzielę, na finał, zaplanowano koncert Samokhin Band i projekcję filmu „Ich noce” z 1934 r.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bladerunner2049
Premiery kinowe – październik 2017
sheridan
Przegląd filmów Sheridana w Kinie Charlie
Letni_Kinematograf_plakat
Letni Kinematograf Rozrywkowy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*