SE_MA_FOR_festiwal_LOGO_Po raz czwarty w Łodzi odbędzie się Se-ma-for Film Festival. Tym razem najciekawsze animacje z całego świata zostaną zaprezentowane od 9 do 12 października.

Przy okazji odbędą się dwa konkursy – Konkurs Międzynarodowy oraz Konkurs Polski. W pierwszym z nich wystartują filmy wykonane wyłącznie w technice poklatkowej, podczas gdy drugi dopuszcza dowolne techniki animacyjne. Filmy powinny powstać po 1 stycznia 2011 roku. Regulamin konkursu oraz formularz aplikacyjny znajduje się na stronie www.festival.se-ma-for.com.

Podczas Festiwalu rozdane zostaną Małe i Duże Piotrusie – nagrody wzorowane na postaciach z Oscarowej animacji łódzkiego studia Se-ma-for „Piotruś i wilk”.  Obok Grand Prix, uczestnicy mogą liczyć na nagrody w kategoriach filmu studenckiego oraz filmu dla dzieci. Swoje nagrody przyzna też specjalne Jury Dziecięce oraz Publiczność. W roku 2012 w konkursie międzynarodowym wzięło udział 38 filmów stop motion z całego świata. 20 filmów animowanych wzięło udział w konkursie polskim.  Zgłoszenia na rok 2013 przyjmowane są do 31 lipca.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
filmm
LipDuby łódzkich uczelni (wideo)
POSTER_TOKYO
Se-Ma-Forowy Express
Dwie nowe gwiazdy w Alei Gwiazd (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*