dasmoonW sobotę, 4 kwietnia o godz. 21 w Bagdad Cafe rozpocznie się 104 edycja SDGE. Zobaczymy na scenie zespół Das Moon. Poza tym wystąpią DJs: Serafin, Rafaelo i Stacheldraht. Bilety kosztują 15 zł.

Das Moon to muzyczna podróż w czasie – w przeszłość i w przyszłość, potężna dawka syntezatorów z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych oraz hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K. Zespół wykorzystuje wcześniejsze doświadczenia na granicy industrialnego eksperymentu i muzyki elektronicznej jako punkt wyjścia do tworzenia w estetyce electro-industrialu i alternatywnego popu. Ważnym elementem koncertów DAS MOON są synchroniczne projekcje wideo.

Das Moon to: Daisy Kowalsky – wokalistka, autorka tekstów, DJ Hiro Szyma – producent muzyczny, absolwent warszawskiej ASP i Musiol – twórca muzyki elektronicznej, producent wideo i prawnik.

17 października 2014 r. ukazał się najnowszy, drugi album grupy pt. WEEKEND IN PARADISE. W wersji CD wydany został w Polsce przez niezależną wytwórnię Requiem Records (w dystrybucji Sonic). Wersja cyfrowa miała premierę m. in. na iTunes za pośrednictwem globalnego dystrybutora Believe Digital. Producentem albumu był Paweł Gawlik (Sound Factory), mastering albumu był dziełem zdobywcy Grammy 2014 Jacka Gawłowskiego (JG Master Lab). Album promowały single i teledyski, m.in. Colours i Run.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nlp_plakat
Proletaryat, Luxtorpeda, Noko w Dekompresji
progrock
Prog-Rockowanie – Believe, Brain Connect, FractalMind
27062014
Dissolved, Overflow i Inferfnal Papaya w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*