Sceny_dla_doroslychZbliża się jeden z tych dni, kiedy celebracja zakochania staje się sprawą nadrzędną. Jednak ile jest par, tyle sposobów spędzenia Walentynek. Jednym z pomysłów może okazać się przedstawienie, pokazujące z przymrużeniem oka tę sferę życia, jaką są związki.

Sceny dla dorosłych… w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego od dawna widnieją na afiszach warszawskiego Capitolu. Sukces przedstawienia spowodował, że z powodzeniem jest ono wystawiane gościnnie w wielu miastach Polski. Sztuka została napisana na czterech aktorów i prezentuje liczne sceny z życia osób o różnym usposobieniu, doświadczeniach, czy potrzebach. Także seksualnych.

Trzeba bowiem zaznaczyć, że scenariusz zawiera wiele wątków z tej sfery życia. Czyni to jednak w sposób subtelny i dowcipny, nigdy wulgarny. Elementy przedstawienia przeplatane są piosenkami i interakcją z widzami, co sprawia, że staje się ono jeszcze ciekawsze. W spektaklu występują Katarzyna Skrzynecka, Anna Oberc, Piotr Gąsowski oraz Jakub Przebindowski, który stworzył także oprawę muzyczną.

Sztuka zostanie pokazana 16 lutego o godz. 20 w klubie Wytwórnia. Bilety w cenie 75 zł są do nabycia w kasach klubu oraz na stronie www.ticketpro.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
iwonak
Iwona, księżniczka Burgunda Teatru Studyjnego
Klaps
Klaps! 50 twarzy Greya w Teatrze Muzycznym
bezkija7
Bez KIJa nie podchodź Stand-Up: Poczęty-Błażewicz, Szulowski

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*