IMPROTEST_fotoW piątek,  13 Lutego drugi wieczór z cyklu „ SCENA RUCHU”. Tym razem zapraszamy na wyjątkowy performens oparty na improwizacji ruchu „ IMPROTEST”.

Tańczyć każdy może. A improwizować? Grupa łódzkich tancerzy/ performerów razem z widzami postara się odpowiedzieć na to pytanie.  Bazując przede wszystkim na ruchu, wspomagając się słowem rzucamy się w wir niewiadomych, nieznanych, ale jakże ciekawych sytuacji.  Co się stanie? Nie wiemy. Jak się stanie? Na pewno wyjątkowo.

Kolejny wieczór w ramach projektu partnerskiego KIJO i AOIA z gościnnym udziałem członków Pracowni Fizycznej. Występują:  KIJO: Adrian Bartczak, Ilona Gumowska, Michał Ratajski, Agnieszka Sosnowska,  Natalia Kladziwa, Adam Kuza, Maria Majeranowska, Ela Stasiak Pracownia Fizyczna: Paweł Grala, Ola Łaba, Wojtek Łaba, Krzysztof Skolimowski.

Bilety do nabycia w kasie AOIA w cenie 10zł (ulgowy: studenci, seniorzy), 20zł (normalny).  pokój 33 III piętro – od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:30 kasa biletowa I piętro – od wtorku do czwartku w godzinach 16:00-19:00, w pozostałe dni pół godziny przed rozpoczęciem imprezy  Organizator: projekt partnerski KIJO & AOIA Scena: AOIA (Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych) Programowanie repertuaru: KIJO.

Terminy spotkań ze „SCENĄ RUCHU”:
13.LUTEGO – „IMPROTEST” [PERFORMERZY – ŁODZIANIE], godz.19:30
5.MARCA – „Spokojnie inni mają gorzej” [KIJO], godz.19:30

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wege Festiwal Łódź
dni2011
Dni Francuskie 2012
Atrakcje dla łodzian w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*