Scena Robocza #4 / Kamil Szuszkiewicz, Julianna Siedler-Smuga

scenaroboczaZapraszamy na 4. odsłonę Sceny Roboczej, która tym razem odbędzie się w Muzeum Książki Artystycznej. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o zabranie gotówki i wsparcie nawet drobną kwotą, np. 10 zł. Na miejscu jak zawsze ziny i % do kupienia jako cegiełki.

Podczas koncertu 6 lipca o godz. 19:30 wystąpią:

Kamil Szuszkiewicz – Instrumentalista, improwizator i kompozytor. Można go kojarzyć z zespołów Profesjonalizm i Kapacitron lub z autorskich płyt „Istina” i „Robot Czarek”. Prowadzi zespół Zebry a Mit, którego nowa płyta ukaże się 31 sierpnia.

W części tete a tete do Kamila dołączy Julianna Kamila Siedler-Smuga: perkusistka, marimbafonistka, performerka. Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. H. Wieniawskiego w Łodzi w klasie perkusji pani M.Kolasy. W 2012 zdobyła tytuł magistra sztuki kończąc z wyróżnieniem A.M. im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. W czerwcu 2014 roku ukończyła studia w klasie marimby prof. Ludwiga Alberta i Chin Cheng Lin w Koninklijk Conservatorium Antwerpen w Belgii. Współpracowała z profesjonalnymi orkiestrami, m.in.: Orkiestrą Filharmonii Łódzkiej, Teatru Wielkiego w Łodzi, Filharmonii Kaliskiej oraz Orkiestrą Kameralną Polish Camerata, grając pod batutą znamienitych dyrygentów. Współpracowała i nadal współpracuje z kompozytorami wykładającymi na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, m.in. K. Knittel, A. Zagajewski, M.Śniady oraz jej wychowankami (N.Fukuoka, K.Krzewiński), którzy chętnie tworzą dla niej kompozycje, wykonywane przez nią w kraju i zagranicą. Jest członkiem i współzałożycielką duetu marimbowego Equilibri Duo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *