sawblade2013Warszawska formacja Sawblade właśnie odbywa trasę koncertową. Muzycy zagrają w Łodzi 13 września, w Klubie Luka. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Sawblade”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w piątek, 12 września o godz. 13. Bilety otrzymaj najciekawsze mail. 

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

Warszawski SAWBLADE, autorzy jednego z najciekawszych metalowych debiutów 2014 – płyty “Reminiscence” ruszają wkrótce w drugą część trasy koncertowej. Album został nagrany w studio Sound Division. Produkcją całości zajął się Filip ‘Heinrich’ Hałucha. “Reminiscence” to dziewięć technicznych utworów będących energetyczną, niespotykaną mieszanką amerykańskiego groove w klimacie Disturbed czy Godsmack oraz ostrzejszego grania z rejonów thrash/metalcore.
W sieci można posłuchać utworu promującego album zatytułowanego “Believe” – przygotowanego w formie tzw. ‘lyric video’ 
Jak mówią sami muzycy – „Reminiscence” to zbiór wszystkich naszych doświadczeń uformowanych w taki sposób by osoba postronna, słuchacz, mógł odebrać te wspomnienia z całą ich mocą – za sprawą wyrazistych tekstów śpiewanych jeszcze silniejszym wokalem, ściany dźwięku gitar i niemalże mechanicznej, brutalnej sekcji rytmicznej. Sawblade nie kryją, iż ich podejście do grania ciężkiej muzyki odstaje od rodzimej sceny. Duży nacisk kładą na wielowątkową melodyjność utworów, refreny nie są jedynie dodatkami.
 
Tak prezentuje się tracklista płyty:
1. Oncoming Storm
2. Before You Leave
3. Disappear
4. Arise
5. This World
6. Sweet Denial
7. Believe
8. Sound of Heaven
9. Kingdom
 
Skład:
Michał „Roman” Romańczuk …… wokal, gitara rytmiczna
Marcin Zawadziński ……………….. gitara prowadząca
Michał „Leszczu” Oleszczuk …….. bas
Michał „Sołtys” Sołtysik ………….. perkusja
 
Więcej informacji o zespole – sawblade.pl oraz facebook.com/SawbladeBand

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sztuka kochania w Heliosie (zakończony)
lasvegas
Disco Party w Las Vegas (zakończony)
Za niebieskimi drzwiami w Heliosie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*