sautrusW piątek, 17 kwietnia o godz. 19 w Bagdad Cafe rozpocznie się koncert formacji SautruS. Na scenie pojawią się również Kapitan Bongo oraz Running Red. Bilety kosztują 15 zł.

Sautrus to kapela grająca cieżki psychodeliczny stoner rock. Pochodzi z północnej Polski i została założona w 2010 roku. Łączy ze sobą elementy późnych lat 60′ z nowszymi metalowymi brzmieniami, tworząc unikalne brzmienia! Sautrus nagrał dotychczas dwa albymy: EP „Kuelmaggah misticism”(2012) oraz LP „REED: chapter one”(2014). Zimą 2014 roku zagrali trasę po północnych Niemczech i dzielili scenę z takimi kapelami jak: Blues Pills, Belzebong, Weedpecker, Dopelord, Greenleaf, Bone Man, Planet of Zeus, Grandloom i Ampacity. Wrocili do Niemczech oraz Holandii po raz kolejny latem, aby dwu tygodniową trasą uczcić wydanie LP przez Pink Tank Records.

Running Red to grupa młodych muzyków z Warszawy, inspirująca się ciężarem Black Sabbath, oryginalnością Tool’a i bezkompromisowością Rage Against The Machine. Pomimo stosunkowo krótkiej działalności zagrali kilkadzesiąt dobrze przyjętych koncertów w Warszawie i okolicach. Mają na kącie koncert na XX Przystanku Woodstock na Pokojowej Wiosce Kryszny, dojście do ścisłego finału konkursu Otwarte Wtorki z NuPlays w Progresji, jak również dotarcie do półfinału konkursu portalu Nasze miasto Poznań o występ na LuxFest. Obecnie Running Red promuje na żywo swoje najnowsze EP.

Kapitan Bongo pochodzi z Kongo. Wierzy w piwerko, trawę i ładną zabawę. Z mocą czterech elementów aspołecznych przemierza Kosmos i odkrywa krainę Riffu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lukaszbroda
Łukasz Broda w 6. dzielnicy
folkmetal2018a
Folk Metal Night Łódź 2018
JAZZOWY-KARNAWAL---plakat
Jazzowy karnawał w Akademii Muzycznej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*