sanctumFilm powstały tylko dlatego, aby pokazać, jak fajnie robi się obrazy w trójwymiarze. Bez względu na gatunek i treść.

   
Grupa naukowców, śmiałków wyrusza na ekspedycje do największego, niezbadanego systemu jaskiń na świecie, mieszczących się w Papui-Nowej Gwinei. W czasie wyprawy dochodzi do tragedii, jedna z  jej uczestniczek  ginie. To jednak nie wszystko. Nadciąga olbrzymi huragan, który zaleje cały system jaskiń i zagrodzi bohaterem wyjście na zewnątrz.

Sanctum to film bez jakiegoś głębszego scenariusza. Gdyby nie 3D uznać by je można za dzieło klasy B, które obejrzeć można wieczorami na kanałach telewizji komercyjnych. Gwiazdami obrazu są takie tuzy kina jak: Ioan Gruffudd (Mr Fantastic z Fantastycznej Czwórki) i Richard Roxburgh (Hrabia Drakula z Van Helsinga). Reżyserem tego obrazu został znany z takich dzieł jak: Kokoda i Behind the Plastic Bubble, Alister Grierson. To mówi bardzo wiele.

Obraz do półtoragodzinnego „odmóżdżenia” i oglądania topiących się bohaterów w największym systemie jaskiń na ziemi. Sanctum broni jedynie trójwymiarowość, która w odróżnieniu od wielu podobnych produkcji jest tu widoczna. I tylko z tego powodu warto na ten obraz iść. Ewentualnie, jeśli chcecie po prostu zabić czas.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kobietymafii2
Kobiety mafii – recenzja
teoraiwszystkiego
Teoria wszystkiego – recenzja
bonappetit
Bon Appetit – recenzja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*