aaaaW piątek, 3 lipca o godz. 22 w New yorku rozpocznie się koncert formacji Samokhin Band, a dzień później na scenie pojawi się zespół Velocity. Mamy dla Was 4 dwudniowe zaproszenia – visy na te wydarzenia.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają cztery pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 2 lipca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

3 lipca, g. 22 – SAMOKHIN BAND
To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.
Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!
Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad.
Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

Wstęp dla Panów za okazaniem visy, dla Pań wstęp bez okazania visy.
 Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

4 lipca, g.22 – VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. W swoim repertuarze posiadają wiele coverów. W skład zespołu wchodzą Łukasz Cieślak – wokal, Jarek Kuna – bas, Darek Gadomski – perkusja, Michał Litowczyk – gitara, Emil Palenica – gitara.

Wstęp dla Panów za okazaniem visy, dla Pań wstęp bez okazania visy.
 Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
stratosfera
Wspinaczka w Stratosferze (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała (zakończony)
The World is Yours w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*