plakatlodz11W piątek, 20 maja o godz. 20 w Williamsburgu wystąpi Salk. Bilety kosztują 10 zł. Patronem medialnym koncertu jest Plaster Łódzki.

Co to SALK? _________________________________ SALK zaistniał w pokoju, dosłownie. Pełna nazwa: Selkie & The Lighthouse Keepers, stworzona została w tym samym pomieszczeniu, w którym w dalszym ciągu powstają pierwsze szkice utworów. Głos Marceli Rybskiej, który możecie usłyszeć w singlu ,,Matronika” nagrano w kredensie stojącym także w owym pokoju. Znaleźć w nim możecie ponadto ukulele, pianino i gitarę – wszystko należące do Marceli, bo ona lubi grać. Drugi pokój zamieszkuje Michał ,,Mamut” Sarapata, basista i producent, a pokój dzieli z dwoma basami, raczej grzecznymi. Wieczory spędza z kubkiem kawy, w towarzystwie uspokajających szmerów macbooka, zawsze w gustownych skarpetkach. Mateusz ,,Majster” Sarapata to właściciel trzeciego pokoju, gdzie perkusjonalia i elektronika próbują po ludzku się dogadać. Uwaga: w szafie trzyma upchnięte dźwięki lasu, kosmiczne mewy i dzwoneczki na szczególne okazje. Ostatni pokój wypełnia dźwięk maszyny do pisania, a na jednym z klawiszy siedzi Kamil Kwidziński, nieustannie szukający słowa, by opisać tę latarnię morską, którą widzi przez otwarte okno.

Czego oni chcą? _________________________________ Chcą Was zabrać na chwilę w inny świat. W świat kompletny, w którym można posłuchać, ale też dotknąć i poczuć. Chcą udowodnić, że polska piosenka może być wciąż dobrą piosenką. Chcą udowodnić, że pizza ze szpinakiem to najlepsza pizza.

Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/565464140287156/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
et_tumason_
ET Tumason na Pogonowskiego
discopolo
I Przegląd Zespołów Disco Polo
James_Harries_-_promo_-_foto_1
James Harries przy Pogonowskiego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*