Ruszyła rejestracja na X Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017

zalacznik_nr_11Uruchomiono mechanizm rejestracji na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową  www.forum.lodzkie.pl. Procedura rejestracji jest bardzo prosta i oparta o podstawowe dane uczestnika. Uczestnicy profilują Forum.

Po zarejestrowaniu możliwy jest wybór poszczególnych paneli tematycznych oraz wydarzeń specjalnych. Dzięki temu każdy uczestnik może wybrać i ułożyć sobie swój własny, spersonalizowany plan Forum zgodnie z branżą czy tematyką, która go interesuje.  Oprócz sesji merytorycznych (inauguracyjna, plenarna i panelowe)  przewidziano Galę „Mocni w Biznesie”. podczas której poznamy liderów gospodarki w województwie łódzkim oraz trwający do późnych godzin networking.
Bezpłatny udział

Jak co roku Forum adresowane jest  do przedsiębiorców z województwa łódzkiego.  W naturalny sposób najliczniej reprezentowany jest biznes z naszego Regionu. Ostatnie doświadczenia pokazują, ze coraz częściej inspiracji i kontaktów poszukują tutaj firmy z sektora MSP, m.in.  z branży budowalnej, Informatycznej, telekomunikacyjne, medycyny, farmacji, kosmetyki, energetyki, innowacyjnego Rolnictwa czy nowoczesnego przemysłu włókienniczego i mody. W tym roku spodziewamy się około 3000 uczestników.

FB: https://www.facebook.com/events/114291069244654/?active_tab=discussion

Twitter https://twitter.com/efglodzkie

LinkedIn https://www.linkedin.com/company/18218118/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *