Rusza sprzedaż karnetów na mecze Widzewa

mailingRoszyła sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon Widzewa Łódź. Jest ona prowadzona w sali VIP w budynku klubu, w tygodniu od 10 do 19, w soboty od 10 do 14.

Każdy, kto zdecyduje się na kontynuację karnetu z poprzedniej rundy lub sezonu dostanie 10% upust. Wciąż obowiązywać też będzie promocja „Jest nas coraz więcej”, w ramach której zachęcając nowych kibiców do zakupu karnetu samemu można kupić karnet z rabatem – za symboliczną złotówkę. Na zniżki będą mogli liczyć kobiety, dzieci i seniorzy. Nowością od tego roku są 20% zniżki dla członków OFC. Karnet będzie obejmował osiem spotkań ligowych. Każdy posiadacz karnetu obejrzy gratis jeden mecz hitowy i mecze Pucharu Polski. Karnety dostępne będą w sprzedaży już od poniedziałku, 12 lipca w sali VIP klubu. W pierwszej kolejności, do 17 lipca, będą je mogli kupić posiadacze karnetów z rundy wiosennej 2010 lub sezonu 2009/2010, którzy chcą zachować miejsce na trybunach z ubiegłego sezonu. Sprzedaż otwarta rozpocznie się 19 lipca.

 
– Ta runda przyniesie nam wiele sportowych wyzwań, bo przecież czekają nas pojedynki z najlepszymi drużynami w Polsce. Oprócz aktualnego mistrza Polski, Lecha Poznań, będziemy gościć w Łodzi takie drużyny jak Legia Warszawa czy Wisła Kraków. Nietrudno wyobrazić sobie, jak ogromne czekają nas emocje, więc na tych spotkaniach nie ma innej możliwości niż stadion pękający w szwach. Dlatego jak zwykle zachęcamy kibiców do kupna karnetów, tak by mogli zagwarantować sobie pewne miejsca na meczach. Mamy nadzieję, że swoim dopingiem wzmocnią naszych piłkarzy w tych spotkaniach, a zawodnicy odwdzięczą się grając widowiskową piłkę – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes zarządu KS Widzew Łódź SA. ­

{jumi [media/reklama.htm]}

Członkowie OFC Widzewa będą mogli skorzystać ze specjalnej zniżki i kupić karnety 20% taniej. Fani, którzy mieli karnet w poprzedniej rundzie i namówią 5 nowych kibiców do zakupu karnetu i przychodzenia na Widzew, będą mogli kupić karnet za symboliczną złotówkę. W przypadku mniejszej liczby zachęconych osób, wciąż będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Widzew oferuje też wyjątkowo preferencyjne warunki na zakup karnetu dla kobiet, seniorów i dzieci. Na ponad 70 % zniżkę na wszystkie trybuny, poza trybuną D, mogą liczyć osoby powyżej 65 roku życia oraz najmłodsi do lat 5. Natomiast kobiety i dzieci do lat 14 za karnet zapłacą prawie 50% taniej. Standardowa cena karnetów na rundę jesienną sezonu 2010/2011 na trybunę B wyniesie 146 zł, na D – 192 zł, na C – 242 zł, a na A – 242 zł. Dodatkowo, miejsce na krytej części trybuny A będzie kosztować 480 zł, zaś na nowo-wydzielonej części A Lux – 576 zł.

Kupując karnet na jesienne mecze Widzewa należy zwrócić szczególną uwagę na wybór trybuny, gdyż wprowadzono kilka zmian organizacyjnych na stadionie. Dotychczasowe sektory A9-A11 będą przekształcone w sektory B1-B3, a część C1-C2 przeznaczona dla kibiców gości zostanie zmieniona na sektor B10. Z kolei w sektorze A2 zostanie wydzielona część A2 Lux, na której zamontowane zostaną miękkie siedzenia.

/mat.pras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *