kino_4dxNie tylko perfekcyjny obraz i znakomity dźwięk, ale też efekty specjalne, takie jak błyski piorunów, powiew wiatru, deszcz czy zapachy i jeszcze ruchome fotele idealnie zsynchronizowane z toczącą się na ekranie akcją – takie atrakcje zapewnia nowa sala kinowa ŠKODA 4DX®, która pojawi się w Cinema City w Manufakturze już przyszły czwartek, 22 grudnia.

Inauguracja nowej przestrzeni zbiega się w czasie z premierą superprodukcji „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.”

Technologia 4DX® została stworzona w Korei Południowej. Jest pierwszą i najdoskonalszą na świecie technologią kinową umożliwiającą projekcje największych, hollywoodzkich hitów, w których widz staje się częścią filmu. W 42 krajach jest 300 sal 4DX®. Teraz do tego grona dołącza Cinema City w Manufakturze.

Jak wyglądają niezwykłe doznania podczas seansu? Widzowie poczują zawrotne tempo pościgów, grozę scen batalistycznych, siłę sztormu na samym środku oceanu czy fenomen międzygalaktycznych podróży. Wszystko za sprawą ruchomych foteli, wyposażonych w zaawansowane technologicznie symulatory ruchu, zaprogramowane na trzy podstawowe tryby: wznoszący, falujący i kołyszący. Przez połączenie tych ruchów w różnych sekwencjach, praca foteli idealnie współgra z toczącą się na ekranie akcją – od trzęsienia ziemi po delikatne, ale wyczuwalne wrażenie, że główny bohater właśnie otrzymał cios od przeciwnika.

Z uwagi na wymiar doznań, nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, widzom starszym, ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, chorobą lokomocyjną, chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp.). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ms_plakat_new2
RekoneSuns w klubokawiarni ms cafe
bilbord_www1
XVI Festiwal Muzyki Filmowej w Łodzi
NocReklamozercow_Plakat
Noc Reklamożerców 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*