Do 10 listopada można zgłaszać teledyski do piątej edycji festiwalu PL Music Video Awards. Najlepsze polskie teledyski powalczą o statuetki w aż 9 kategoriach i tytuł Grand Prix festiwalu, który odbędzie się w dniach 1-3 grudnia w Łodzi.

Odbywający się od 2018 roku festiwal to miejsce spotkań twórców i miłośników wideoklipów. W konkursie mogą wziąć udział wideoklipy, których oficjalne premiery odbyły się między 1.10.2021 a 10.11.2022. Zachęcamy do zgłoszeń wszystkich twórców tworzących wideoklipy dla polskich artystów.

Statuetki przyznaną zostaną w 6 kategoriach muzycznych (pop, rock i ostre brzmienia, dance/electro, alternatywa, extra, hip-hop) oraz trzech specjalnych: debiut reżyserski, ważny przekaz oraz animacja.

Nowością jest kategoria specjalna skierowana do twórców animowanych wideoklipów. Zgłaszać do niej można wideoklipy zrealizowane po 1 styczna 2019 roku.
Prace oceniać będzie profesjonalne jury złożone z filmowców, muzyków i artystów. Spośród zwycięzców wszystkich kategorii zostanie wybrane Grand Prix festiwalu.

Teledyski mogą zgłaszać twórcy, producenci, wytwórnie muzyczne i sami muzycy. Zgłoszeń bezpłatnie dokonywać można na naszej stronie www.plmva.com.

Konkursowi i uroczystej gali towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, spotkań i pokazów wideoklipów. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą na terenie ASP i Akademickiego Centrum Designu.

WAŻNE DATY:

30 października – ogłoszenie pełnego składu jury
5 listopada – ogłoszenie programu festiwalu
10 listopada – zakończenie naboru
23 listopada – ogłoszenie nominacji
1-2-3 grudnia festiwal PL Music Video Awards

Organizatorem festiwalu Fundacja Inicjatyw Kulturalnych Plaster. Festiwal realizowany jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zachęcamy do śledzenie festiwalu za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych:
Facebook: @plmusicvideoawards
Instagram: @plmusicvideoawards

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres mejlowy: info@plmva.pl lub dzwoniąc pod nr. tel. 660-477-834.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Cinema Italia Oggi 2019 w Kinie Charlie
puchalski
XV Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. W. Puchalskiego
wyszeh
Wyszehradzkie Forum Animacji – Nowe Talenty 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*