RusT, laureaci tegorocznych Eliminacji do Pol’and’Rock Festival powracają z nowym materiałem! Ich drugi album „Night Will Fall” ukazał się pod koniec października, a 2 listopada w koncertowej wersji zabrzmi w mieście Łodzi. Rockandrollowy mityng uświetni zespół Atom Heart. Muzycy wystąpią w Klubopiwiarni – początek o godz. 19. Wstęp 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu).

RusT – debiutancki album pt. “White Fog” premierę miał jesienią 2014 roku. Grupa, której brzmienie nawiązuje do tradycji rocka lat 60. i 70., nadając mu przy tym świeży powiew współczesności, to laureat Jarocin Festiwal, Eliminacji do Przystanku Woodstock, legendarnej Muzycznej Jesieni w Grodkowie czy Eliminacji do Pol’and’Rock Festivalu, a także jedyny polski zespół zakwalifikowany do MTV European Music Awards w Belfaście, gdzie dotarł do finałowej czwórki międzynarodowej stawki artystów. RusT ma na koncie występy m. in. na Orange Warsaw Festival i Masters of Rock w Czechach, na przestrzeni lat dzieląc scenę z takimi zespołami jak Judas Priest, Airbourne, MUSE., Triggerfinger, Rival Sons i Blues Pills.

Atom Heart – warszawska kapela, która powstała, aby łączyć magiczną atmosferę klasycznego rocka w brytyjskim stylu ze starym bluesem. Na koncie mają album „Into the Light”, kilka konkursowych nagród oraz występy na jednej scenie z takimi artystami i zespołami jak Luxtorpeda, Patrycja Markowska, Wilki, Róże Europy i Marek Piekarczyk.i

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_5414
Snowid i Elektryczny Węgorz w DOMu
czeslaw
Czesław Śpiewa Solo Act w Scenografii
Michael_Nyman_Soundeditpress1
Soundedit ’17 – Michael Nyman

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*