rundawidzewTrzy mecze w T-Mobile Ekstraklasie w Łodzi rozegra jeszcze drużyna Widzewa w sezonie 2013/2014. Spotkania z Cracovią Kraków, Jagiellonią Białystok oraz Piastem Gliwice odbędą się w maju. Na mecze rundy finałowej Klub we współpracy ze Stowarzyszeniami Kibiców przygotował specjalną ofertę: minikarnety.

– Przed nami trzy mecze na stadionie przy Al. Piłsudskiego w ramach rundy finałowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych fanów przygotowaliśmy w promocyjnej cenie minikarnet na te spotkania. Liczymy, że na każdym z tych meczów będzie głośny doping a piłkarze podziękują swoim fanom za wsparcie zdobyciem kompletu punktów. Jednocześnie zakupione wcześniej karnety zachowują swoją ważność.  – mówi Michał Kulesza, Członek Zarządu RTS Widzew Łódź S.A. 

Minikarnet na mecze rundy finałowej uprawnia do obejrzenia wszystkich trzech spotkań, jakie Widzew rozegra jeszcze w Łodzi w obecnych rozgrywkach. Będą to decydujące pojedynki w walce o pozostanie w T-Mobile Ekstraklasie. Średnia cena biletu zawartego w minikarnecie jest promocyjna.

– W ostatnim meczu w Łodzi z Wisłą Kraków na trybunach było blisko 7 tysięcy Kibiców. Ponieśliście nas do zwycięstwa, doping był głośny a przy nim zawsze gra nam się lepiej. Bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia z trybun. Dopingujcie nas zarówno w meczach w Łodzi, jak i tych na wyjeździe. – mówi Eduards Visnakovs, napastnik Widzewa Łódź.

cennik_runda_finalowa_2014

Karnety oraz bilety mecze Widzewa w rundzie finałowej rozgrywane na stadionie przy al. Piłsudskiego są do nabycia od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 19:00 oraz soboty w godzinach 9:00 – 15:00 w Punkcie Informacyjnym, który mieści się w specjalnym pomieszczeniu przy stadionie przy al. Piłsudskiego. Można je również nabyć przez Internet. Wystarczy odwiedzić Oficjalną Stronę Internetową Klubu – www.widzew.pl.

Karnety na wiosenne mecze Widzewa – zakupione przed rozpoczęciem rundy finałowej – nie tracą ważności i obejmują wszystkie spotkania do końca sezonu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Piłkarze Widzew wrócili do treningów drużynowych (foto)
Widzew Łódź – Znicz Pruszków 1:1 (foto)
widzew_d_-_legia_warszawa_01_20131113_1611169009
Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechem

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*