Rugby Europe Sevens Grand Prix Series

Po raz kolejny na stadionie ŁKS będziemy mieli do czynienia z prawdziwą ucztą dla fanów rugby. 20 i 21 lipca odbędą się mecz w ramach Rugby Europe Sevens Grand Prix Series. Bilety na imprezę będą dostępne w dniu wydarzenia na stadionie w cenie 10 złotych (bilet normalny) za cały turniej oraz 5 złotych (bilet ulgowy dla osób poniżej 18 roku życia).

Ranga imprezy daje pewność, że na finałowym turnieju Mistrzostw Europy w Rugby 7 wszystkie reprezentacje stawią się w najsilniejszym składzie. W imprezie wystąpią:
Grupa A: 1.Francja; 2.Hiszpania; 3.Portugalia; 4.Rumunia; Grupa B: 1.Irlandia; 2.Walia; 3.Włochy; 4.Polska; Grupa C: 1.Anglia; 2.Niemcy; 3.Rosja; 4.Gruzja. Po imprezie w Moskwie kolejność zespołów jest następująca: Francja; Irlandia; Anglia; Niemcy; Walia; Hiszpania; Portugalia; Włochy; Rosja; Gruzja; Polska; Rumunia.

Turniej rozpocznie się w sobotę, 20 lipca br. o godzinie 11.00 rozgrywkami grupowymi, a w niedzielę, 21 lipca br. od godziny 11.00 zostanie rozegrana faza pucharowa. W sobotnich eliminacjach reprezentacja Polski zmierzy się z Irlandią (godz. 12:50), Walią (godz. 15:35) i Włochami (godz. 18:20). Wszystkie mecze będzie transmitować Rugby Europe TV. Bramy stadionu będą otwarte o godz. 10:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *