rozerwacW sobotę, 11 sierpnia w Kinie Charlie o godz. 22 rozpocznie się Rozerwij się w kinie – Nocny Maraton Filmowy. Wstęp wynosi 30/25 zł.

Filmy marki REBEL REBEL gwarantują niezwykłe emocje – bawią, szokują, straszą. To kino dalekie od mainstreamu, zachwycające i przerażające jednocześnie. Tych tytułów nie zobaczycie nigdy w repertuarach multipleksów. Funkcjonujące poza oficjalnym nurtem dystrybucji trafiają tylko do miejsc równie niezależnych, jak one same. W programie przeglądu dwa hity marki, czyli Mordercza opona i Norweski Ninja a także pokaz przedpremierowy Czterech lwów.

Dla fanów niebanalnych plakatów, specjalnie na te okazję, firma BX przygotuje limitowany plakat filmu Łowcy trolli, który otrzyma każdy, kto pojawi się na pokazie.

Opisy filmów:

Cztery lwy
Jedna z najlepszych brytyjskich komedii wszech czasów. Zdobywca nagrody BAFTA, film uwielbiany przez krytyków i publiczność. Potężna dawka brytyjskiego humoru w najlepszym wydaniu. Cztery lwy to mocno niepoprawna komedia o terrorystach-fajtłapach. Zamachowcy szykują samobójczy atak, który ma sprowadzić dżihad na zgniłą kulturę Zachodu i powalić ją na kolana. Przeszkodzić im może jedynie ich własna głupota.

Mordercza opona
Po okazie w Cannes zdobyła status filmu kultowego. Następnie podbiła kolejne festiwale, niezmiennie zadziwiając nawet najbardziej wybredną publiczność. Oto Robert. Jego obsesją jest tajemnicza kobieta. Podążając jej tropem, dzięki swoim zdolnościom parapsychologicznym, likwiduje każdego, kto stanie na jego drodze. Instynkt mordercy idzie w parze z niebanalnym wyglądem, Robert jest bowiem… oponą.

Norweski ninja
To oryginalne kino pełne doskonałego humoru sytuacyjnego. Absurdalna komedia pełna zupełnie nowych pomysłów fabularnych. Na świecie trwa zimna wojna. Norweski dyplomata Arne Treholt jest podejrzany o szpiegostwo. Treholt nie jest jednak szpiegiem, lecz wojownikiem ninja. Na tajne polecenie króla Olafa dowodzi specjalnym oddziałem, który broni najbliższych Norwegom wartości: barbecue i zwierząt.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
01_Braterstwo
Duński i Hiszpański Wieczór Filmowy w Cytrynie
Teen_Music_Fest_-_PLAKAT
Teen Music Festival
listy_do_m_825
ENEMEF: Noc z Listami do M.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*