mjshowW ramach cyklu Off-Północna Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na czwarty koncert programu „Otwarta scena przy Północnej”, przeznaczonego dla młodych twórców i wykonawców, którzy chcieliby pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności. Kolejnym zespołem, który zaprezentuje się na scenie teatru, będzie Rozdarty Pończoch. Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Łodzi, 17 maja 2017 o godz. 19.00. Bilet normalny do nabycia w kasie teatru i przez bilety24.pl. Bilet ulgowy do nabycia tylko w kasie teatru.

Rozdarty Pończoch powstał pod koniec lata 2015 roku, kiedy to Ola, Sonia i Sylwia poznały się w klubie muzycznym New York w Łodzi i zaczęły wspólnie jamować. Podczas koncertu w Teatrze Muzycznym w Łodzi, trio wokalne: Aleksandra Skonieczna, Sonia Stochmiałek i Sylwia Wysocka zaprezentuje Michael Jackson Show –  muzyczną opowieść o karierze Króla Popu. Nad częścią choreograficzną show będzie czuwać Małgorzata Kasińska wraz z tancerzami z Beyond Limitz.

Rozdarty Pończoch: „Chcemy wspólnie na nowo odkrywać siłę i energię, która tkwi w utworach Jacksona. Nie zabraknie jego największych przebojów takich jak Smooth Criminal, Blame it on the Boogie i utworów z początkowego okresu kariery artysty, okraszonych tańcemi dobrą zabawą”.

Energetyczne wokalistki zaprosiły do współpracy znakomitych muzyków:

Bartek Szymański – gitara
Paweł Wochna – gitara basowa
Paweł Stępień – instrumenty perkusyjne
Oktawian Krzyżanowski – instrumenty klawiszowe
Hubert Sobiecki – saksofon
Bernard Zdonek – trąbka

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wiecej_fb_sztrajf_01new1
Tańcz Więcej w Wytwórni
offfestival
Poza Łodzią: Scena Sub Pop na OFF Festival Katowice 2014
Szpaku w Teatrze Club

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*