a2011-09-15_17-53-27Od 17 września można oglądać wystawę fotograficzną zorganizowaną w Bałuckim Ośrodku Kultury „Rondo”. Autorami prezentowanych fotografii są uczestnicy warsztatów fotograficznych.

Przez kilka miesięcy w Bałuckim Ośrodku Kultury „Rondo” prowadzący Paweł Rogaliński starał się przekazać zebraną przez siebie wiedzę kolejnemu pokoleniu miłośnikom fotografii. Co tydzień przedstawiał inne zagadnienia dotyczące tej fantastycznej sztuki oraz zabierał wszystkich w plener. Na zakończenie owocnej pracy uzbrojeni w nowe doświadczenia uczestnicy wybrali po cztery swoje najlepsze zdjęcia i zaprezentowali w BOKu.

Wystawa „Różne wymiary fotografii” prezentuje fotograficzne ujęcie przez każdego z uczestników warsztatów otaczającego nas świata. Jedni pokazują sceny z życia, inni architekturę czy faunę i florę. Różnorodność tematów zawartych w zdjęciach sprawia, że wystawa jest jeszcze bardziej interesująca.

Fotografie oglądać można do 3 października w Galerii Promocji Młodych w Bałuckim Ośrodku „Rondo” ul. Limanowskiego 166.

Zapraszam również na kolejną edycję kursu fotograficznego organizowanego w BOKu. Pierwsze spotkanie 30 września o godzinie 18.00. Więcej informacji na stronie Ośrodka www.bok.lodz.pl.

Zobacz także:

Dyplomy – wystawa prac studentów PWSFTViT w ŁDK (foto) 

Potęga Łodzi – Power of Łódź 2011 (foto)

„Oblicza Łodzi 2011” – wernisaż pokonkursowy (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_20180223_192908
Różne Wymiary Fotografii – edycja XIII (foto)
zaproszenie_plener_FH
I Doroczny Otwarty Wiosenny Plener Fotograficzny „Tatry 2011”
IMG_6457
De multitudine rerum / O mnogości rzeczy w Galerii FF (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*