rloW niedzielę, 27 listopada o godz. 20 w Żarty Żartami rozpocznie się koncert formacji Romantycy Lekkich Obyczajów. Poza nimi na scenie pojawi się WHOISWHO. Bilety kosztują 25/20 zł.

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet, który powstał w marcu 2011 roku. Tworzą go Damian Lange i Adam Miller. Muzycy mieszkają w Olsztynie. RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swój debiutancki album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”. Ponownie wydany i włączony do ogólnopolskiej dystrybucji 28 września 2012 już pod szyldem wytwórni S.P. Records. Singlem promującym płytę było „Poznajmy Się”, które w rocznym podsumowaniu słuchaczy radia EskaROCK uplasowało się na 14. miejscu.

Mają na koncie 8. teledysków do piosenek: „Moja Wieś”, „Poznajmy Się”, „Niby-Statek”, „Lodziarka”, Nie Myśl O Mnie Źle”, „Być Wolnym Słowem”, „Ziemia Planeta Ludzi” i „Gwiazdy Spadają”. Drugi albumu zespołu, wydany w grudniu 2013 roku przez S.P.Records, nosi nazwę „Kosmos Dla Mas”. Wysoko oceniany w kategorii płyt alternatywnych, otworzył nowy etap w historii zespołu – alternatywny pop.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Spełnione Nadzieje Melomanów – Serafiński & Krzemiński
Tak Brzmi Miasto: Inkubator
alles
Punkowa rewolucja w klubie DOM

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*