baner_1100x250-ROCKOWANIE-FINAL27 czerwca o godz. 17 w Łódzkim Domu Kultury rozpocznie się finał Festiwalu Muzycznego Rockowanie z udziałem laureatów poszczególnych eliminacji rejonowych. Wystąpią zespoły: Coldlight, Hazard, Co z Tego, Rail, Maze of Sound, Manuka, Tabula Raza. Gościnnie wystąpi zespół Normalsi.

Ideą organizacji Festiwalu Muzycznego RockowanieE jest promowanie grup muzycznych działających w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego.Organizatorami są: Łódzki Dom Kultury, Radio Łódź S.A., Dziennik Łódzki, a partnerami – Miejski OśrodekKultury w Skierniewicach, Wieluński Dom Kultury, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, Kutnowski Dom Kultury, Miejski Dom Kultury w Radomsku, Skyy Pub w Piotrkowie Trybunalskim.

Powołana przez organizatorów Rada Artystyczna zakwalifikowała do udziału w koncertach eliminacyjnych prawie 40 zespołów. Koncerty odbyły się na przełomie maja i czerwca w: Radomsku, Bełchatowie, Wieluniu, Kutnie, Piotrkowie Tryb., Skierniewicach oraz Łodzi. Do finału zakwalifikowanosiedem zespołów,które rywalizowaćbędą o tytułnajlepszego zespołu. Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrody w postaci:

– koncertu w studiu Radia Łódź S.A. który zostanie wyemitowany na antenie
oraz zarejestrowany i wydany w postaci płyty live
– występu podczas Mixera Regionalnego 2014 na dużej scenie,
– promocji medialnej na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź S.A
– sesji zdjęciowej realizowanej przez Studio Fabryka
Podsumowaniem festiwalu będzie mini-trasa koncertowa z udziałem trzech najlepszych zespołów, które wystąpią przed publicznością miast – współpartnerów festiwalu, w których odbywały się eliminacje.

Koncert finałowy odbędzie się w sali kolumnowej Łódzkiego Domu Kultury.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakatnapiorkowski
Marek Napiórkowski w Bajkonurze
beerfest1
Łódź na Bałkanach, Bałkany na Łodzi
urodzinylodzi
594. Urodziny Łodzi: Hey, Natalia Nykiel i Rezerwat

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*