rockowanieW piątek, 20 lutego o godz. 19 w ŁDK rozpocznie się kolejna odsłona Rockowania. Na scenie pojawią się DrGree, Sabotage i Amberstone. Bilety kosztują 10 zł.

DRGREE – Nasza muzyka to historie osadzone w stylu czarnego humoru. Są swego rodzaju spektaklami teatralnymi, widzimy w nich otaczających nas ludzi, ich codzienne sprawy, dążenia i zmartwienia. Pozwalają w pełni uczestniczyć w odbiorze, a jednocześnie być jego współtwórcą. DrGree opowiada o rzeczach, które mogły by się zdarzyć lub już się przydarzyły, odkrywa duszę wprowadzając jeszcze głębiej do świata pełnego czarnych pozytywów, gwarantuje przeżycia i emocje, oddalenie się od świata rzeczywistego jednocześnie opowiadając o nim.

DrGree to historie opowiedziane w spokojnym ale też niesamowicie rytmicznym rockowym stylu połączonym z ciepłym brzmieniem folkowego saksonetu i krewką odrobiną reaggae.

Amberstone – Naszym azylem jest salka, w której tworzymy – w naszej opinii – dobrą muzykę. Nic więcej, nic mniej.

Sabotage -Gramy hybrydę hard – rocka z klasycznym heavy metalem. Nasza muzyka charakteryzuje się rozbudowanymi kompozycjami jak i chwytliwymi numerami, które w połączeniu z naszą werwą na scenie dają ogromną bombę energetyczną! Sam się przekonaj!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
christagony
Christ Agony w Luce
bigcyc
Big Cyc w Akademii Sztuk Pięknych
peterjbirch
Peter J. Birch w Z innej beczki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*