IMG_5306W środę, 12 lutego w Luce odbyła się druga odsłona eliminacji Rock Nocą. Na scenie pojawiły się Drop Pants oraz Young Stadium Club. Patronem medialnym akcji jest Plaster Łódzki.

Drop Pants – to łódzki zespół grający energiczną mieszankę amerykańskiego i brytyjskiego rocka. Zespół powstał w październiku 2012 roku w Łodzi. Muzycy znali się dzięki wcześniej współpracy przy okazji innego projektu, zaczęli formować skład. Zespół zaczął nabierać charakteru, a praca w zespole tempa. Powstawały nowe utwory. Pierwsze koncerty zakończone były sukcesem. Drop Pants powoli zaczęło zdobywać pierwszych fanów. Obecnie zespół zdobywa coraz większą popularność w regionie łódzkim.

Young Stadium Club – to duet założony przez Dominika Buczkowskiego i Macieja Ramisza w maju 2013r. w Łodzi, który w realiach koncertowych będzie wspierany przez stworzony liveband. Niewątpliwym atutem i samozwańczym wyróżnieniem projektu są dwie bardzo istotne rzeczy. Pierwsza z nich to średnia wieku obu chłopaków, która jest zadziwiająco niska i wynosi 19 lat. Druga to fakt, iż wszystkie kompozycje powstają jedynie w środowisku studyjnym a produkcją stworzonych kompozycji zajmują się założyciele formacji. Zespół posiada pełną suwerenność w doborze środków muzycznych i nie jest uzależniony od osób trzecich w kwestii uzyskiwania własnego brzmienia.

/fot. Bartek Kaszuba

Zobacz także:

Rock Nocą – 1 eliminacje (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
empik10
Viva Flamenco: koncert Filipa Swinarskiego (foto)
Letnisko: Happysad (foto)
naukiii
X Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki – inauguracja (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*