yellow-tour_pl_web30 listopada o godz. 19 w Filharmonii Łódzkiej rozpocznie się koncert Rock-hity. Ceny biletów: 150 zł I strefa, 120 zł II strefa, 95 zł III strefa, 79 zł IV strefa.

W programie koncertu : Beatles, Queen, Nirvana, Doors, Scorpions, Pink Floyd, AC/DC, Deep Purple, Black Sabbath, Guns N’ Roses, Red Hot Chili Peppers, Bon Jovi, Kiss, Eagles, Europe, Led Zeppelin, Rolling Stones.

Grupa „résonance”, chociaż formalnie i jest kameralną częścią symfonicznej orkiestry, a także często zaliczana do szeregu współczesnych grup rockowych, w istocie, nie jest ani tamta, ani inna. Repertuar grupy – to nie prosto rock-muzyka. To utwory, które już dawno weszły do złotego funduszu ludzkości, muzyka, kreowana przez najutalentowanych ludzi planety.

Ten program koncertu proponuje nowy pogląd na samą treść piosenki. Odrzuciwszy szablony, słuchacz przenika do samego serca utworu – akurat to, że kompozytor najpierw do jej wkładał. I blask genialnej rock-muzyki staje się jeszcze bardzej otwartym, a fachowe podejście muzyków, bogactwo skrzypiec, szlachetność altów, urok wiolonczel, potęga kontrabasu i rock and roll wolność bębnów czynią jego nasyconym i barwnym, jeszcze i dzięki specjalnym aranżowaniom.

Muzycy grupy „résonance” – to wykładowcy konserwatorium, muzycy filharmonii, opery, organowej i kameralnej muzyki z różnych miast Ukrainy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
contem
Zakończenie cyklu contem.ucha (foto+wideo)
Piotrkowska kameralnie 2018: Big Band „ Fabryka Wełny” (foto)
tansman2015
Tansman Festival 2015: Tansman Epizody

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*