wdrodze11 marca w Keja Pub odbędzie się spotkanie z Robertem Gondekiem pt. W drodze na najwyższe szczyty Afryki. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie, a także karnet dla jednej osoby na wszystkie slajdowiska w marcu.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Slajdowisko”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w poniedziałek  (10 marca), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

ROBERT GONDEK „W DRODZE NA NAJWYŻSZE SZCZYTY AFRYKI”

WSTĘP: 5 ZŁ (W CENIE 1 ZŁ ZNIŻKI NA DWA DOWOLNE NAPOJE NA BARZE)

Robert Gondek – podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Prowadzi projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mający na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Do tej pory odwiedził 7 krajów, o których opowie podczas spotkania w naszym Klubie. Będzie to opowieść o afrykańskich górach, o ich różnorodności, o tym jak wyglądają trekkingi i jak je zorganizować. Robert opowie również o tym, co ciekawego oprócz gór warto zobaczyć w tych krajach, czyli między innymi o górskich gorylach w Rwandzie, tamburyniarzach w Burundi, tanzańskich parkach narodowych pełnych dzikich zwierząt, masajskich wioskach, wodospadach Murchisona, czy jeziorze Malawi. Piękne zdjęcia, filmy i fantastyczna afrykańska muzyka. Zapraszamy

Zapraszamy na strony autora pokazu:
www.stronagerbera.pl
www.facebook.pl/SzczytyAfryki

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Balonowe Show w Teatrze DOM (zakończony)
tommy_emmanuel_w_wytwrni_20121111_1124533223
Tommy Emmanuel w Wytwórni (zakończony)
lospotatos3
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*