ri13Na Mikołajki Łódź dostała w prezencie Rihannę. Koncert odbył się w ramach Loud Tour 2011 w Atlas Arenie, przyciągając tysiące fanów barbadoskiej piosenkarki.

Kolorowe dekoracje, sztuczny lód, fajerwerki i hałas – z tym kojarzy się widowisko zorganizowane z rozmachem.  Organizatorzy skrzętnie odhaczyli wszystkie powyższe elementy, przygotowując występ bożyszcza polskich entuzjastów popu i r’n’b. Efektownemu show nie zabrakło żadnego obowiązkowego szczegółu poza buchającym ogniem i zawieruchą ze sztucznego śniegu, choć i do tego było blisko. Zawieszony w powietrzu fortepian oraz różowy czołg pojawiły się w postaci rekompensaty za te drobne niedociągnięcia.

Sama gwiazda również nie zawiodła fanów – w różnych kreacjach wielokrotnie schodziła na zatłoczoną płytę. Przebrana w semi-lateksowe body wykonała obowiązkowy lap dance na wyciągniętym z widowni szczęśliwcu, a także wypiła toast za zdrowie swoich polskich wielbicieli (pusta literatka wylądowała  w tłumie). Pozwoliła sobie także na sporo prowokacyjnych i wulgarnych gestów, które można było obejrzeć w powiększeniu na sześciu telebimach, z czego chętnie korzystały przyprowadzone na koncert dzieci.

„Poland, I wanna hear you sing this shit!”

Tak brzmiało jedno z ostatnich zdań, jakie Rihanna zakomunikowała widowni, a jego zabawny wydźwięk zwrócił chyba tylko moją uwagę. Wykonawszy swoje największe hity, zniknęła ze sceny bez pożegnania, ale za to z zapewnieniem, że jeszcze do Polski wróci. Wprawiona w zachwyt widownia odwdzięczyła się za – już trzecią z kolei – wizytę piosenkarki masowym zakupem gerber, które miały stanowić wizualny dowód wdzięczności za tak częste odwiedziny.

Zobacz także:

30 seconds to Mars w Atlas Arenie (foto) 

Rammstein zagrali w Atlas Arenie (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sipr_19032010_piasecznykrajewski_4812_naglowny
Andrzej Piaseczny & Seweryn Krajewski – na przekór nowym czasom (foto)
_MG_9800
Domowe Melodie w Wytwórni (foto)
Coma-16
Coma w Dekompresji (foto)
2 komentarze
  • Agnieszka
    9 grudnia 2011 at 00:58

    Dziękuję, bardzo mi miło 🙂

  • Gosia
    8 grudnia 2011 at 19:46

    Gratuluję, najlepsze zdjęcia jakie do tej pory widziałam z tego wydarzenia.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*