sipr_28032010_richardbona_6182W środę, 16 listopada o godz. 19 w Wytwórni wystąpi Richard Bona Trio. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bona”, w komentarzu maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 14 listopada), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma ją najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od darek-m… i bart9…

Richard Bona – kameruński wokalista, twórca piosenek, basista, kompozytor, lider zespołu, reżyser dźwięku i producent. Były członek Pat Metheny Group. Jako pięciolatek rozpoczął naukę gry na balafonie – melodyczny instrument perkusyjny z drewnianymi sztabkami. Jako czternastolatek odkrył swoje zainteresowanie muzyką jazzową.

W 1999 r. wydał pierwszą płytę zatytułowaną Scenes from My Life. Obecny album, Bonafied, to siódmy już krążek w karierze Bony. Bonafied to intymny, prawie w całości akustyczny album, na którym mieszają się różne gatunki muzyczne, pobrzmiewają osobiste historie, powracają postaci z dawnych lat.

/foto. Przemek Sikora www.foto-relacja.pl

Zobacz także:

The Holmes Brothers w Wytwórni (foto)

Richard Bona w Wytwórni (foto)


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_DSC4039_DxO
Kroke & Sławek Berny w Wytwórni (zakończony)
pustka
„Wypełnić Pustkę” – Premiera w Kinie Charlie! (zakończony)
IMG_6846
Łąki Łan w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*