rezerwatJuż 26 listopada w klubie Scenografia zagra zespół Rezerwat w ramach trasy koncertowej DOTYKAJ 2016. Mamy dla Was 4 zaproszenia, do których otrzymacie również cztery płyty grupy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Rezerwat”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie posłuchać Rezerwatu. Zabawę zakończymy w 23 listopada, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia i płytry otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

UWAGA GRUPA PRZEŁOŻYŁA KONCERT NA LUTY 2017

W 23 maja odbyła się ogólnopolska premiera najnowszej płyty Rezerwatu! Album zatytułowany „Dotykaj” to trzecia oficjalna płyta Rezerwatu – ostatnia ukazała się w roku 1987! Na najnowszej płycie Rezerwatu znalazło się 11 premierowych utworów oraz specjalny bonus track, kultowy utwór „Zaopiekuj się mną” w specjalnej wersji, w której Andrzej Adamiak naśladuje głosem wszystkie instrumenty.  „Dotykaj” jest trzecią płytą Rezerwatu wydaną prawie 30 lat po premierze ostatniej, a ukazała się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.  Dotychczas Rezerwat wydał – nie licząc kompilacji – dwa autorskie albumy: „Rezerwat” (1984 r.) oraz „Serce” (1987 r.). Pochodzące z nich utwory, takie jak np.: „Obserwator”, „Zaopiekuj się mną’’, „Parasolki” czy ,,Kocha Ciebie niebo” uczyniły formację kultową już w latach `80 i `90. Cieszy się zresztą tym statusem do dzień.

https://www.youtube.com/watch?v=UE93_oVqnUw

Rezerwat to legendarna grupa rockowa założona w 1982 roku w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Liderem zespołu jest jej założyciel i autor większości materiału Andrzej Adamiak – kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy.

Bilety:
Przedsprzedaż – 30zł (dostępne od jutra na stronie kupbilecik.pl)
W dniu koncertu – 40zł

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fatbf
Fat Belly Family w Improwizacji (zakończony)
cinergia2011
XVI FKE: Cinergia (zakończony)
logo_cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*