Rey Ceballo y Tripulacion Cubana w Teatrze DOM (zakończony)

1 lutego o godz. 19 w Teatrze DOM rozpocznie się koncert formacji Rey Ceballo y Tripulacion Cubana. Występ promuje najnowsza płytę zespołu pt. „Cosas de la Vida”. Wstęp: 45/50 zł.

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kuba”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki wyłącznie w celu organizacji konkursu i przekazanie ich jednorazowo organizatorowi koncertu Ceballo y Tripulacion Cubana w Teatrze DOM”. Zabawę zakończymy  31 stycznia, o godz. 21. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszego maila.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od agako…

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu Ceballo y Tripulacion Cubana w Teatrze DOM”. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Rey Ceballo y Tripulacion Cubana – gorące rytmy kubańskie na najwyższym muzycznym poziomie. Wykonają utwory znane wszystkim z Buena Vista Social Club. Zaprezentują też autorskie piosenki z płyty. To będzie wieczór, którego nie zapomnicie. Po koncercie spotkanie z muzykami w Teatrze. Podczas występuj pojawią się również tancerze oraz goście łódzkich szkół tańca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *