Rewia Burleski w Scenografii

W sobotę, 9 lutego o godz. 20 w Scenografii odbędzie się Rewia Burleski – Pin Up Candy. Bilety 45 PLN (do kupienia w dniu imprezy oraz online). Rezerwacje: 534328709

Najlepsza dawka brokatu, piór i rozrywki w stylu retro! Do klubu Scenografia wraca Rewia Burleski z Pin Up Candy na czele.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji wracamy do Was w nowym składzie z niesamowitymi pokazami. Na scenie klubu wystąpi plejada polskich performerów:

Pin Up Candy – Królowa Polskiej Burleski, półfinalistka Mam Talent, zdobywczyni korony na festiwalu burleski w Moskwie, prekursorka tej sztuki w Polsce i ambasadorka stylu retro i pin-up.

Obok niej wystąpią diamenty sceny burleski w Polsce Miss Lillet, długonoga baletnica, która swoimi pokazami zahipnotyzuje całą publiczność. Daisy Diamond – profesjonalna tancerka, która łączy w swych pokazach miłość do stylu retro i współczesną pasję do tańca. Wieczór poprowadzi wyjątkowy MC, CNE czyli Człowiek Nowej Ery, Tomek Kleyff, raper, którego znacie z projektów z Wujkiem Samo Zło, Kalibrem 44 oraz udziału w Baku Baku Skład. Po pokazach o oprawę muzyczną zadba DJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *