revloversW czwartek, 5 marca o godz. 20 w Owocach i Warzywach rozpocznie się  premiera wideoklipu „Choice” oraz koncert akustyczny formacji Revlovers.

Revlovers to zespół założony wiosną 2010 roku w Łodzi, przez byłych członków formacji Vixo i Cutcat, grający alternatywną muzykę pop. Pisanie piosenek jest dla nich najważniejsze. Mówi się o nich, że brzmią jak połączenie Bat for Lashes z grupą Interpol, jednak oni sami dystansują się od tego podkreślając, że ich największą inspiracją są The Beatles.

Nie posiadając jeszcze profesjonalnych nagrań Revs w 2011 roku zostali zaproszeni na Heineken Opener Festival. Ich debiutancka płyta pt. Revision Thing, wyprodukowana przez Kamila Łazikowskiego w łódzkim studiu Soyuz z gościnnym udziałem Łukasza Klausa na perkusji, miała premierę w wersji internetowej 18 kwietnia 2013. Fizyczny nakład albumu ukazał się pod szyldem ich własnego labelu Gish! 14 listopada 2013 roku. Promujący wydawnictwo singiel pt. Copacabana w lipcu 2013 został piosenką dnia na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, a inny utwór – „Bring me to the diamond” znalazł się na 1. miejscu listy przebojów Radia Łódź.

5 marca w Owocach i Warzywach będzie miała miejsce premiera teledysku do piosenki „Choice” z ostatniego albumu Revlovers – Revision Thing. Za kamerą kolejny raz stanął nieoceniony Marcin Krawczyk. Budżet wyniósł okrągłe 0, ale zespół jest zdania, że to ich najlepszy klip do tej pory.

Premierę teledysku uświetni kameralny, akustyczny koncert zespołu, na który złożą się utwory z pierwszej płyty – „Revision Thing”, premierowe piosenki z drugiego albumu, nad którym trwają prace oraz kilka ukochanych piosenek innych wykonawców.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
power_of_trinity_20120618_2039370323
Power of Trinity walczy o trzecią płytę
Zeppelinians w Iron Horse
trance
Trance Human Culture w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*