RETRO_0180W sobotę, 14 listopada o godz. 19 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się niepowtarzalne Retro Show – Rewia Burleski. Zmysłowe, kuszące i seksowne. PERFORMERKI w burlesce mają wszystko to, o czym marzy każda  kobieta, a nawet jeszcze więcej. I nie chodzi o zgrabne nogi, cudowne piersi i świetną pupę, ale o świadomość swojego ciała i pełną jego akceptację.

 W tym tkwi ich siła. Na scenie najważniejsze jest być sobą i akceptować swoje ciało. Nieważne czy nosisz rozmiar 34 czy 40. Ważne , źe czujesz każdy swój ruch i kochasz siebie. Burleska to nie jest technika taneczna tylko rodzaj przedstawienia, gdzie jest trochę jazzu, trochę rock&rolla, trochę fokstrota i wszystko inne, co można sobie wymarzyć. Nieco pikantna, zmysłowa i zabawna, połączenie wielu stylów tanecznych oraz teatralnych. Jest niezwykle widowiskowa i przepełniona seksapilem. Łączy styl kabaretowy, musicalowy i broadway.

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Rewia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (12 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od magdalennn…

To kolejny projekt z cyklicznej serii, mający na celu,spełnianie marzeń bez względu na wiek i doświadczenie taneczne. Pokazanie odważnej trochę drapieznej kobiety i przełamanie stereotypów , pokazanie, źe taniec to coś więcej niż ruch sceniczny, to sposób wyrażania siebie.

W widowisku występują zawodowi muzycy jazzowi, którzy towarzyszą wokalistom – Lady AnnMart oraz wokaliscie. Do projektu dolaczyli również aktorzy kabaretowi, Anna Rząca, Emil Jajeśnica i Krystian Marciniak(Kabaret Fantastykszyn), rozbawiajacy wszystkich do łez. Gościnnie biorą udział: grupa taneczna Ladies Squad by ODS z Łodzi, GROTESQUE BEL AIR ( duet burleskowy) oraz miłośniczki Burleski z Torunia BurlesQue Lips.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
GRAZYNALOBASZEWSKA2
Grażyna Łobaszewska w ŁDK (zakończony)
stanko
Tomasz Stańko New York Quartet (zakończony)
laidbancquarted4
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*