restaurany_dayPo raz trzeci w całej Polsce odbywać się będzie Restaurant Day. 17 lutego także w Łodzi pojawią się jednodniowe restauracje.  W naszym mieście pojawią się cztery punkty, które zaprezentują oryginalne dania, zarówno dla smakoszy mięsa, jak i wielbicieli kuchni roślinnej.

– ŻYĆ aby JEŚĆ
Jeśli życie daje Ci cytrynę, zrób z niej lemoniadę. Kolejna odsłona kuchni blogera kulinarnego. Jeśli jesteście głodni kulinarnych wrażeń to koniecznie musicie zagościć.

Miejsce: Prexer, Pomorska 39

http://dannykitchen.blogspot.com

– P109 Blender
Stawiamy na różnorodność – każdy będzie mógł spróbować potrawy z kuchni włoskiej, francuskiej, amerykańskiej lub polskiej. Zupa prowansalska, chili, toskańska i tradycyjna polska kiełbasa z grilla. Na deser szeroki wybór ciast i wypieków domowej roboty. A do tego muzyka na żywo!

Miejsce: P109, Piotrkowska 109

http://www.facebook.com/piotrkowska109

– Sixty Nine
Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na kulinarne doznania w czasie trwania Restaurant Day. Szef Kuchni – Kamil Bednarek na tą okazję zaplanował specjalne menu, które będzie obowiązywało tylko tego dnia.

Miejsce: Sixty Nine, Piotrkowska 69

http://www.sixtynine.com.pl/

– Miejska Kuchnia Roślinna
Świeże, roślinne dania oraz zdrowe słodycze na bazie naturalnych, sezonowych i lokalnych produktów. Do tego przytulna, twórcza atmosfera i rozmowy o zdrowym gotowaniu. Miejska Kuchnia Roślinna to projekt kulinarny i artystyczny wykorzystujący wiedzę o zdrowej diecie w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską , makrobiotykę, współczesną dietetykę.

Miejsce: Miejska Kuchnia Roślinna, Próchnika 5

http://www.facebook.com/MiejskaKuchniaRoslinna

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_powitanie_jesieni
Powitanie jesieni z Zieloną Łodzią
jarmark2012
Jarmark Wojewódzki 2012 – informacje, program
Urodziny Łódź 2021 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*