W czwartek, 12 sierpnia o godz. 20 w Kinie Helios obejrzymy dokumentalny film pt. Reset. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Reset”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 11 sierpnia, g. 12, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi pokazu, Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Tylko w te wakacje i wyłącznie na wielkich kinowych ekranach, zagości film RESET. To imponujące rozmachem dokumentalne widowisko dla fanów ekstremalnych sportów, brawurowych akcji i egzotycznych, epickich wręcz krajobrazów.

Po roku obfitującym w dramatyczne zmiany, roku utrzymywania dystansu, RESET porywa w zapierającą dech podróż po naszej planecie. Spojrzymy na nią oczami młodych ludzi, którzy pośród krajobrazów koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaż Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie. Ci charyzmatyczni, inspirujący bohaterowie z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z naturą. Zrealizowany z myślą o wielkim ekranie, RESET niesie pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ania_dbrowska_w_wytwrni_20130114_2052548264
Ania Dąbrowska w Wytwórni (zakończony)
selahsue
Selah Sue w Wytwórni (zakończony)
afterparty
After Party w Klubie Cabaret (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*