resetDwóch niezwykłych komików – dwa niezwykłe materiały solowe – Karol Kopiec i Antoni Syrek-Dąbrowski wystąpią w środę, 27 kwietnia o godz. 20 w Teatrze Rozrywki Lutnia. Imprezę poprowadzi: Patryk Czebańczuk.

„RESET”
Karol Kopiec – Komik, improwizator na scenie od 2008 roku. Na koncie ma dwa godzinne solowe programy. Najnowszy program nosi tytuł Reset. Prace nad nim trwały od początku 2015 roku i pewnie nie prędko się skończą bo program ciągle żyje i się zmienia. Karol był w różnych telewizjach i jest laureatem praktycznie wszystkich konkursów komediowych w Polsce. Znudziło mu się jednak już bycie ocenianym przez Jury i chce po prostu być. Napisał to bo to może kogoś zainteresować, że coś tam, że nagrody ważne i coś znaczą. Tak i to on pisze o sobie w trzeciej osobie bo to, że niby dystans jest…że to pisała osoba od PR’u – nie!… pisał to Karol czyli ja… zapraszający Ciebie na występ jego… czyli swój.

„EVERYMAN”
Antoni Syrek-Dąbrowski: komik, improwizator, scenarzysta, aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Wziął udział w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up! oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Udało mu się również zakwalifikować do programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej europy wschodniej, gdzie występował po angielsku. Improwizacji komediowej uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „iO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.
„Ok, potrzebuję jakiegoś opisu, by ludzie wiedzieli, czego się spodziewać. Szczerze to nie planowałem być komikiem. Nigdy nie sądziłem, że wyjdę w ogóle na scenę. Stand-up „Everyman” to próba zrozumienia: Gdzie popełniłem błąd? Zwykłe życie, zwykłego człowieka na scenie”.

PATRYK CZEBAŃCZUK – jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego stand-upu, rozwala scenę z rapową energią już od kilku dobrych lat. Jego wyczucie tempa i umiejętność budowania narracji nie mają sobie równych, poza tym to równy gość i dobry karateka, co nie może oczywiście umknąć uwadze. Prowadzi ekipę „Stand-up Łódź” oraz jest 1/3 składu „Po Prostu Stand-up”, możecie kojarzyć go choćby z roastów Tego Typa Mesa czy Michała Wiśniewskiego. Prawilna strona komedii z poważną rozkminą (bez przykucu).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bozemoj
Boże mój! w Teatrze im. Jaracza
letniascenamonoppolis
Letnia Scena Monopolis
Noworoczne IMPRO Shoty w Teatrze Nowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*