Zapraszamy do poznania październikowych repertuarów łódzkich teatrów.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.


AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
w październikubrak informacji o pokazach teatralnych

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com www.chorea.com.pl ul. Tymienieckiego 3
2 października (sobota)11:00 Latawiec i trąbka: Ryba Biba

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
3 października (niedziela)
10 października (niedziela)
17 października (niedziela)
24 października (niedziela)
31 października (niedziela)
11:00 13:00 Bajki Robotów
11:00 13:00 Śpiąca królewna
11:00 13:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna
11:00 13:00 Ada i Kosmitek
11:00 13:00 O wilku i 7 koźlątkach

DOM LITERATURY W ŁODZI
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w październikubrak pokazów teatralnych

ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS
www.artkombinat.pl Kopcińskiego 62a
4 października (poniedziałek)
18 października (poniedziałek)
25 października (poniedziałek)
28 października (czwartek)
19:00 Lata 20, lata 30
19:00 El Credito
19:00 Motywy żydowskie w muzyce świata
19:00 Czarno-białe ślady
MONOPOLIS – SPEKTAKLE FUNDACJI KAMILA MAĆKOWIAKA
6 października (środa)
7 października (czwartek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
11 października (poniedziałek)
13 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
26 października (wtorek)
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
20:00 Idiota – PREMIERA I
20:00 Idiota – PREMIERA II

19:00 Idiota
19:00 Wigilia
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Klaus – obsesja miłości

ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
ŁóPTA – online
ŁóPTA – online

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
16:00 Tata
12:00 Tymoteusz wśród ptaków 16:00 Tata
16:00 Rutka
12:00 Calineczka 15:00 Dzika strona Arlekina 16:00 Rutka
16:00 Calineczka
16:00 Calineczka
17:00 Wielki Zły Lis – PREMIERA
16:00 Wielki Zły Lis
11:30 Calineczka
11:30 Calineczka
16:00 Wielki Zły Lis 19:00 Włókniarki
12:00 Wielki Zły Lis 18:00 Włókniarki

TEATR IM. STEFANA JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
5 października (wtorek)
6 października (środa)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
12 października (wtorek)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
19:00 Panny z Wilka. Rapsod – PREMIERA
19:00 Panny z Wilka. Rapsod
19:00 Panny z Wilka. Rapsod
19:00 Panny z Wilka. Rapsod
16:00 Róbmy swoje
16:00 Róbmy swoje
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Debiut. Projekcja serialu – PRAPREMIERA
19:00 Mizantrop
19:00 Mizantrop
Scena Kameralna
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
Scena Mała
1 października (piątek)
3 października (niedziela)
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Debiut. Projekcja serialu
19:00 Debiut. Projekcja serialu
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Wojna na trzecim piętrze
19:00 Wojna na trzecim piętrze

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
19:00 Czyściec
19:00 Czyściec
19:00 Czyściec
19:00 Krzesła
19:00 Krzesła
19:00 Krzesła

TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
16 października (sobota)15:00 Funny Balls Show

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
29 października (piątek)
19:15 Sztuka – PREMIERA
19:15 Sztuka
16:15 O!Impro – Wczasowicze. Last Minute
19:15 Geriatrix Show
19:15 Geriatrix Show
16:15 Zemsta
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
16:15 Stosunki Prawne
19:15 Sztuka
19:15 Sztuka
16:15 Sztuka
19:15 Antygona

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
18 października (poniedziałek)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
25 października (poniedziałek)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
18:30 Pretty Woman
14:00 18:30 Pretty Woman
17:00 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
17:00 Pretty Woman
17:30 20:15 Varius Manx
18:30 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
14:00 18:30 Pretty Woman
17:00 19:00 Goło i wesoło
19:00 Narodowy Balet Kijowski – Jezioro Łabędzie
19:00 Czy mnie jeszcze pamiętasz?
19:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
18:00 Grupa MoCarta i przyjaciele
15:00 19:00 Klimakterium… i już
17:30 20:15 Wiesz, że wiem
18:30 Piosenka jest dobra na wszystko!
18:30 Piosenka jest dobra na wszystko!
18:30 Piosenka jest dobra na wszystko!

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
6 października (środa)
7 października (czwartek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
10:00 My, Psy
10:00 My, Psy
19:00 1968// biegnij, mała, biegnij
19:00 1968// biegnij, mała, biegnij
19:00 Mayday
19:00 Mayday 21:00 Scena Impro: A niech to miłość!
11:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Złodziej
Mała Sala
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
11:30 19:15 Ludowa historia Polski
19:15 Ludowa historia Polski 21:30 Scena Impro: Impro Shoty
19:15 Ludowa historia Polski
19:15 Kto nie ma nic, ten może wszystko
19:15 Kto nie ma nic, ten może wszystko
19:15 Kto nie ma nic, ten może wszystko
19:15 Obietnica poranka
19:15 Obietnica poranka
19:15 Obietnica poranka
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
Scena pod sufitem
w październikubrak pokazów teatralnych

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 października (niedziela)
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
10 października (niedziela)
11 października (poniedziałek)
12 października (wtorek)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
17 października (niedziela)
18 października (poniedziałek)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
24 października (niedziela)
25 października (poniedziałek)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
31 października (niedziela)
12:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
12:30 Doktor Nieboli
10:00 Skarb Kapitana Haka
17:00 Nić Ariadny
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Nić Ariadny
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Nić Ariadny
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Nić Ariadny
12:30 Zakochany Miś
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Urodziny Baby Jagi

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
5 października (wtorek)
6 października (środa)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
11 października (poniedziałek)
12 października (wtorek)
14 października (czwartek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
18 października (poniedziałek)
19 października (wtorek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
25 października (poniedziałek)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
12:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
12:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:00 Bajka z jajka
9:00 11:00 Bajka z jajka
12:00 Echa i achy, chlipy i chachy
12:00 Echa i achy, chlipy i chachy 16:00 Koralina
9:00 11:30 Koralina
9:00 11:30 Koralina
9:00 11:00 Echa i achy, chlipy i chachy
12:00 Świnki 3
12:00 Świnki 3
9:00 11:15 Świnki 3
9:00 11:15 Świnki 3
12:00 Pokolorowanki
12:00 Pokolorowanki
9:00 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
19:00 Koncert Duchy Teatru

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
5 października (wtorek)
7 października (czwartek)
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
12 października (wtorek)
13 października (środa)
14 października (czwartek)
18 października (poniedziałek)
19 października (wtorek)
21 października (czwartek)
24 października (niedziela)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
19:00 MFSPiN: Aleja Zasłużonych
19:00 MFSPiN: Aleja Zasłużonych
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Dobra zmiana – dla emerytów
11:00 Dobra zmiana
19:00 MFSPiN: Klątwa rodziny Kennedych
19:00 MFSPiN: 3Siostry
19:00 MFSPiN: 3Siostry
19:00 MFSPiN: Bieguni
19:00 MFSPiN: Jądro ciemności
19:00 Chciałem być – dla studentów
19:00 Chciałem być
19:00 MFSPiN: Chciałem być
19:00 Chciałem być
19:00 Chciałem być
19:00 Chciałem być
Mała Sala
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
11 października (poniedziałek)
12 października (wtorek)
13 października (środa)
16 października (sobota)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
26 października (wtorek)
27 października (środa)
28 października (czwartek)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
31 października (niedziela)
19:15 Tańczący z gwiazdami
16:00 Tańczący z gwiazdami
13:00 MFSPiN: Artysta w kryzysie 19:15 Tańczący z gwiazdami – dla seniora
10:00 Janek, król przeprowadzek
10:00 Janek, król przeprowadzek
9:00 Janek, król przeprowadzek
19:15 MFSPiN: Pacjent 0
19:15 lovebook
19:15 lovebook
19:15 Wykapany zięć
19:15 Wykapany zięć
19:15 Wykapany zięć
10:00 #Otagowani
9:00 12:00 #Otagowani
11:00 #Otagowani
19:15 Jednorożec
19:15 Jednorożec
19:15 Jednorożec
23 października (sobota)16:00 MFSPiN: Odyseja: Historia dla Hollywoodu (w Nowym Teatrze w Warszawie)
Online
8 października (piątek)
9 października (sobota)
10 października (niedziela)
10:00 Ony
19:15 Ony
19:15 Ony

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
5 października (wtorek)
6 października (środa)
14 października (czwartek)
15 października (piątek)
17 października (niedziela)
18 października (poniedziałek)
19 października (wtorek)
20 października (środa)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
23 października (sobota)
24 października (niedziela)
19:07 Historia podwodna
19:07 Historia podwodna
19:07 Historia podwodna
19:07 Historia podwodna
19:07 Historia podwodna
Festiwal Szkół Teatralnych
Festiwal Szkół Teatralnych
Festiwal Szkół Teatralnych
Festiwal Szkół Teatralnych
Festiwal Szkół Teatralnych
Festiwal Szkół Teatralnych
Festiwal Szkół Teatralnych

TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
3 października (niedziela)
9 października (sobota)
16 października (sobota)
20:00 In/Side
19:00 Kałe Bała
19:00 Sutari

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 października (piątek)
2 października (sobota)
3 października (niedziela)
6 października (środa)
7 października (czwartek)
10 października (niedziela)
13 października (środa)
15 października (piątek)
16 października (sobota)
17 października (niedziela)
21 października (czwartek)
22 października (piątek)
24 października (niedziela)
27 października (środa)
29 października (piątek)
30 października (sobota)
19:00 Chopin – PREMIERA I
19:00 Chopin – PREMIERA II

16:00 19:00 Kabaret Moralnego Niepokoju
17:00 Grek Zorba
18:30 Grek Zorba
18:00 Grek Zorba
18:30 Chopin
19:00 XXIX Wielka Gala Jazzowa „Grand Prix Jazz Melomani 2020”
18:30 Va, Pensiero – najpiękniejsze chóry świata
16:00 Royal National Ballet of Georgia Potskhshvili
18:30 My Fair Lady
18:30 My Fair Lady
18:00 My Fair Lady
18:30 Halka
18:30 Carmen
18:30 Carmen

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
w październikubrak informacji o spektaklach

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2010
Repertuar Teatrów – lipiec 2020
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*