Zapraszamy do poznania kwietniowych repertuarów łódzkich teatrów.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.


AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
w majubrak informacji o pokazach teatralnych

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com www.chorea.com.pl ul. Tymienieckiego 3
5 maja (czwartek)19:00 Ja, Feuerbach – PREMIERA

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
15 maja (niedziela)
22 maja (niedziela)
29 maja (niedziela)
11:00 13:00 Ada i Kosmitek
11:00 13:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna
11:00 13:00 Brzydkie Kaczątko

CENTRUM DIALOGU – SPEKTAKLE FUNDACJI KAMILA MAĆKOWIAKA
strona www ul. Wojska Polskiego 83
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:00 Diva SHow
19:00 Diva Show
19:00 idiota
19:00 Idiota
19:00 Totalnie szczęśliwi
16:00 Totalnie szczęśliwi

DOM LITERATURY W ŁODZI
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
13 maja (piątek)18:00 Skok – spektakl Teatru Bez Granic

ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS
www.artkombinat.pl Kopcińskiego 62a
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
15 maja (niedziela)
16 maja (poniedziałek)
17 maja (wtorek)
20 maja (piątek)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)
24 maja (wtorek)
26 maja (czwartek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
31 maja (wtorek)
20:00 Impro Bang
19:00 Jazz Forum Talents
19:00 Wstydź się
11:00 Bajki (nie) tylko dla dzieci 19:00 Age Connect
20:00 Miłosna pułapka
19:00 Między płotem a kowadłem
20:00 Impro Bang
18:00 Kora. Boska
19:00 Salon odnowy
19:00 Arek Sokolik Quartet
19:00 Abonament na szczęście
17:00 Mistrz i Małgorzata. Rockowy Teatr
11:00 Bajki (nie) tylko dla dzieci 19:00 Dobry wieczór z Pakosińską
11:00 Bajki (nie) tylko dla dzieci

ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w majubrak informacji o spektaklach

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
10 maja (wtorek)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
18 maja (środa)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
24 maja (wtorek)
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
16:00 Kopciuszek
12:00 Kopciuszek 16:00 Tata
9:00 11:30 Kopciuszek
9:00 11:30 Kopciuszek
9:00 11:30 Kopciuszek
9:00 11:30 Kopciuszek
16:00 Tata
12:00 Huśtawka 16:00 Tata
9:00 11:30 Huśtawka
9:00 11:30 Huśtawka
9:00 11:30 Huśtawka
16:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
12:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc 16:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
9:00 11:30 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:30 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:30 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:30 O dwóch takich, co ukradli księżyc
16:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc

TEATR IM. STEFANA JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
6 maja (piątek)
8 maja (niedziela)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
18 maja (środa)
19 maja (czwartek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
19:00 Mizantrop
18:00 Mizantrop
19:00 Wiśniowy sad
19:00 Wiśniowy sad
17:00 Wiśniowy sad
19:00 Róbmy swoje…
19:00 Róbmy swoje…
19:00 Niepamięć
17:00 Niepamięć
Scena Kameralna
4 maja (środa)
5 maja (czwartek)
7 maja (sobota)
10 maja (wtorek)
11 maja (środa)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Słabi
19:00 Słabi
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
Scena Mała
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:00 Kruk z Tower
19:00 Kruk z Tower
16:00 Kruk z Tower
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Oleanna – PREMIERA
19:00 Oleanna

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
29 maja (niedziela)
20:00 Czas odwiedzin
20:00 Czas odwiedzin
19:00 Paradiso

TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
w tym okresiebrak informacji o spektaklach

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
8 maja (niedziela)
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
31 maja (wtorek)
17:15 O! impro. Podglądacze 2.0 Komedia improwizowana
19:15 Związek otwarty
19:15 Związek otwarty
19:15 Związek otwarty
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
16:15 Stosunki prawne
18:15 Pan Tom buduje dom – PREMIERA
10:00 Pan Tom buduje dom 19:15 Sztuka
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
16:15 Pan Tom buduje dom
10:00 Pan Tom buduje dom
10:00 Pan Tom buduje dom

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
9 maja (poniedziałek)
11 maja (środa)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)
24 maja (wtorek)
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
18:30 Radio Retro
18:30 Radio Retro
17:00 Radio Retro
17:30 20:30 Karuzela Gna
18:30 Klimakterium… i już
18:30 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
16:00 Metoda na wnuczka
11:00 Tadek na tropach Minotaura
11:00 Tadek na tropach Minotaura
17:00 20:00 Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec
18:30 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
12:00 Usta milczą, dusza śpiewa 17:00 Pretty Woman
20:30 Kabaret Nowaki
17:30 20:15 Przygoda z ogrodnikiem
19:00 Ray Wilson
18:30 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
17:00 Pretty Woman
18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 maja (niedziela)
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:00 Seks dla opornych
10:00 Don Juan
19:00 Don Juan
19:00 Don Juan
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
Mała Sala
1 maja (niedziela)
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:00 Bolewski & Tubis grają Ciechowskiego
19:15 Kto nie ma, nie płaci
10:00 19:15 Obietnica poranka
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
9-15 maja40. Festiwal Szkół Teatralnych

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
8 maja (niedziela)
22 maja (niedziela)
29 maja (niedziela)
12:30 Calineczka – magiczny świat teatru
12:30 Doktor Nieboli
12:30 Skarb Kapitana Haka

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
5 maja (czwartek)
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
10 maja (wtorek)
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
31 maja (wtorek)
9:00 11:00 Bajka Zjajka
9:00 11:00 Bajka Zjajka
10:00 Tuliluli 12:00 Bajka Zjajka
10:00 Tuliluli 12:00 Bajka Zjajka
9:00 11:00 Bajka Zjajka
9:00 11:30 Wielki Buzz Grow
9:00 11:30 Wielki Buzz Grow
10:00 Umumo
10:00 Umumo 12:00 Wielki Buzz Grow
9:0 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:0 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
12:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
12:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
17:00 Dzieci z Bullerbyn – I próba generalna
11:00 17:00 Dzieci z Bullerbyn – II i III próba generalna
17:00 Dzieci z Bullerbyn – PREMIERA
16:00 Dzieci z Bullerbyn
9:00 11:30 Dzieci z Bullerbyn

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
10 maja (wtorek)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)
15 maja (niedziela)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
24 maja (wtorek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:00 Rodzina
15:00 Rodzina – dla emerytów
15:00 Rodzina
19:00 Szalone nożyczki – dla emerytów
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki – dla emerytów
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana
19:00 MFSPiN
18:00 Chciałem być
18:00 Chciałem być
15:00 Chciałem być
Mała Sala
3 maja (wtorek)
4 maja (środa)
5 maja (czwartek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
19 maja (czwartek)
22 maja (niedziela)
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
31 maja (wtorek)
19:15 Wykapany zięć
19:15 Wykapany zięć (english subtitles)
19:15 Wykapany zięć
19:15 MFSPiN: Wujaszek Wania
19:15 MFSPiN: Wujaszek Wania
19:15 MFSPiN: Maria – PREMIERA
19:15 MFSPiN: Maria
19:15 Maria – dla emerytów
19:15 Maria – dla studentów
19:15 Maria
19:15 Maria
19:15 Odwaga
10:00 Odwaga
11:00 Atrament. Wczoraj. Żyrafa
15:00 Atrament. Wczoraj. Żyrafa
19:15 Atrament. Wczoraj. Żyrafa
19:15 Atrament. Wczoraj. Żyrafa
Online
1 maja (niedziela)
2 maja (poniedziałek)
3 maja (wtorek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
19 maja (czwartek)
24 maja (wtorek)
19:15 Tango Łódź
16:00 Rodzina – z napisami 19:00 Rodzina
16:00 Ferragosto – z napisami 19:15 Ferragosto
19:00 Rodzina – z napisami
19:15 Tango Łódź
9:00 Janek, król przeprowadzek
19:15 Ferragosto – z napisami
9:00 #Otagowani
9:00 #Otagowani

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
4 maja (środa)
5 maja (czwartek)
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
9-15 maja
15:00 115 Sen Boba Dylana
19:07 115 Sen Boba Dylana
16:00 115 Sen Boba Dylana
19:07 Bóg policzył dni
19:07 Mary Page Marlowe
19:07 115 Sen Boba Dylana
19:07 115 Sen Boba Dylana
40. Festiwal Szkół Teatralnych

TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
brak informacjio majowym repertuarze

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
16 maja (poniedziałek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
18:30 Turandot
18:00 Paderewski nieznany
18:00 Turandot
18:30 Cyrulik Sewilski
18:30 Cyrulik Sewilski
18:00 Cyrulik Sewilski
19:00 Wiesz, że wiem
18:30 Człowiek z Manufaktury
18:00 Człowiek z Manufaktury
18:30 Madama Butterfly
18:30 Madama Butterfly
18:00 Madama Butterfly

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
w tym okresiebrak informacji o spektaklach

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2017
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2017
Repertuar Teatrów – luty 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*