repertuarPoniżej zamieszczamy majowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
12 maja (wtorek)
15 maja (piątek)   
19 maja (wtorek)   
24 maja (niedziela)
10:00 Gnomy 19:00 Diva Show
19:00 Diva Show
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:30 Wieczór z Teatrem Tańca KIJO&AOIA
19:00 Ucieczka/wycieczka
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
ART_INKUBATOR
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
7 maja (czwartek)
8 maja (piątek)
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
Perspektywy 18:00 Rowerek 19:00 Lulabajki
Perspektywy 18:30 Przyjąć nie 20:00 Vidomi
Perspektywy 11:00 17:00 Bobo Bu 18:30 Spotkanie 20:00 Statek miłości
Perspektywy 17:30 Plan B 19:00 Import/Export
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
16 maja (sobota)
17 maja (niedziela)
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)

15:30 O wilku i siedmiu koźlątkach
16:00 Byczek Fernando
15:30 Calineczka
16:00 Czerwony Kapturek
15:30 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie
16:00 Lokomotywa – podróż z J. Tuwimem
15:30 Brzydkie Kaczątko
16:00 Byczek Fernando
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
15 maja (piątek)   
18 maja (poniedziałek)
19:00 Wyznania komiwojażera wg Trocin Krzysztofa Vargi
19:00 Historia wspólnych wyrzeczeń – miłość
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
brak informacji o repertuarze
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, biletyrezerwacja @teatrarlekin.pl
3 maja (niedziela)
4 maja (poniedziałek)
5 maja (wtorek)
6 maja (środa)
7 maja (czwartek)
8 maja (piątek)
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
11 maja (poniedziałek)
12 maja (wtorek)
13 maja (środa)
14 maja (czwartek)
15 maja (piątek)   
16 maja (sobota)
17 maja (niedziela)
18 maja (poniedziałek)
19 maja (wtorek)   
20 maja (środa)
21 maja (czwartek)
22 maja (piątek)
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
25 maja (poniedziałek)
26 maja (wtorek)
27 maja (środa)
28 maja (czwartek)
29 maja (piątek)
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)
12:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
10:00 Pan Teatr
10:00 Pan Teatr
10:00 Pan Teatr
10:00 Pan Teatr 19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 12:00 Pan Teatr 19:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 12:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Alicja w Krainie Czarów
9:00 11:00 Alicja w Krainie Czarów
9:00 11:00 Alicja w Krainie Czarów
9:00 11:00 Alicja w Krainie Czarów
19:00 DekAmore
12:00 Mała Syrenka 19:00 DekAmore
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 Mała Syrenka
19:00 DekAmore
12:00 Piotruś Pan 19:00 DekAmore
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 Piotruś Pan
19:00 DekAmore
12:00 14:00 Konik Garbusek 19:00 DekAMore
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

5 maja (wtorek)
6 maja (środa)
7 maja (czwartek)
8 maja (piątek)
9 maja (sobota)
13 maja (środa)
14 maja (czwartek)
19 maja (wtorek)  
20 maja (środa)
28 maja (czwartek)
31 maja (niedziela)

19:00 Iwona, księżniczka Burgunda
19:00 Iwona, księżniczka Burgunda
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:30 ŁST: Lew na ulicy
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 Zwłoka
19:00 Zwłoka

Scena kameralna
7 maja (czwartek)
8 maja (piątek)
12 maja (wtorek)
15 maja (piątek)   
16 maja (sobota)
17 maja (niedziela)
21 maja (czwartek)
22 maja (piątek)
24 maja (niedziela)
26 maja (wtorek)
27 maja (środa)
29 maja (piątek)
30 maja (sobota)
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
Scena mała
2 maja (sobota)
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
14 maja (czwartek)   
16 maja (sobota)
17 maja (niedziela)
19 maja (wtorek)   
20 maja (środa)
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
29 maja (piątek)
30 maja (sobota)
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
18:00 Habitat
18:00 Habitat
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
19 maja (wtorek)
25 maja (poniedziałek)
26 maja (wtorek)
20:00 Czas odwiedzin
19:00 Salome
19:00 Salome
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
26 maja (wtorek) 18:00 Wielka Gala Trzech Tenorów
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
8 maja (piątek)
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
22 maja (piątek)
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
29 maja (piątek)
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Wieczór ku czci i pamięci zwycięstwa nad faszyzmem
??:?? Dzieła wszystkie Szekspira w nieco skróconej wersji
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
18:15 Wydmuszka
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
11:30 Dzień Dziecka z Teatrem Małym
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
4 maja (poniedziałek)   
7 maja (czwartek)   
8 maja (piątek)   
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
11 maja (poniedziałek)
14 maja (czwartek)   
15 maja (piątek)   
17 maja (niedziela)
22 maja (piątek)   
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
25 maja (poniedziałek)   
26 maja (wtorek)   
27 maja (środa)   
28 maja (czwartek)   
29 maja (piątek)   
30 maja (sobota)
17:30 20:30 Zemsta
18:30 Aj waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Aj waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Człowiek z La Manchy
18:30 Człowiek z La Manchy
18:00 XX-lecie zespołu Tańca Współczesnego Agat
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Od Acapulco do Vancouver
18:30 Kraina Uśmiechu
18:30 Kraina Uśmiechu
15:00 Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
10:00 Smurfowisko
18:30 Nie ma jak u mamy
10:00 Smurfowisko
10:00 Festiwal Piosenki Rosyjskiej
10:00 Festiwal Piosenki Rosyjskiej
17:00 Zorro
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
5 maja (wtorek)   
6 maja (środa)
7 maja (czwartek)   
8 maja (piątek)   
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
13 maja (środa)   
15 maja (piątek)   
16 maja (sobota)
17 maja (niedziela)
20 maja (środa)   
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
25 maja (poniedziałek)   
27 maja (środa)   
28 maja (czwartek)   
29 maja (piątek)   
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)
18:00 FST: Śpiewający obrusik
18:00 FST: Niech żyje wojna!
16:30 21:00 FST: Wesele
19:00 FST: Sześć portretów z mewą w tle
16:30 FST: Mistrz i Małgorzata
17:00 FST: Cyberiada
10:00 Pippi Langstrump
19:00 Melancholia/Violetta Villas
19:00 Melancholia/Violetta Villas
19:00 Melancholia/Violetta Villas
10:00 Pippi Langstrump
17:00 Antygona
17:00 Antygona
19:30 Obietnica poranka
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
Mała Sala
1 maja (piątek)   
2 maja (sobota)
5 maja (wtorek)   
7 maja (czwartek)   
8 maja (piątek)   
15 maja (piątek)   
16 maja (sobota)
17 maja (niedziela)
22 maja (piątek)   
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
29 maja (piątek)   
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)
21:15 Impro Atak!
21:15 Impro Atak!
16:00 20:30 FST: Na I…
15:30 18:30 FST: Amok. Pani Koma zbliża się!
17:00 19:30 FST: Przypadek Klary
19:15 Spowiedź masochisty – PREMIERA 21:15 Impro Atak!
19:15 Spowiedź masochisty 21:15 Impro Atak!
16:00 Mała Literacka: Andrzej Stasiuk 19:15 Spowiedź masochisty
19:15 Brygada szlifierza Karhana
19:15 Brygada szlifierza Karhana 21:15 Impro Atak!
19:15 Brygada szlifierza Karhana
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
7 maja (czwartek)   
8 maja (piątek)   
10 maja (niedziela)
14 maja (czwartek)   
15 maja (piątek)
17 maja (niedziela)
18 maja (poniedziałek)
19 maja (wtorek)   
20 maja (środa)   
24 maja (niedziela)
27 maja (środa)   
28 maja (czwartek)
29 maja (piątek)   
31 maja (niedziela)
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
12:30 Calineczka – magiczny świat teatru
10:00 Wieka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wieka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:30 Wieka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Zakochany Miś
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Skarb Kapitana Haka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
3 maja (niedziela)
4 maja (poniedziałek)   
5 maja (wtorek)   
6 maja (środa)
7 maja (czwartek)   
8 maja (piątek)   
10 maja (niedziela)
11 maja (poniedziałek)   
14 maja (czwartek)   
15 maja (piątek)   
17 maja (niedziela)
18 maja (poniedziałek)
19 maja (wtorek)   
20 maja (środa)   
21 maja (czwartek)   
22 maja (piątek)   
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
25 maja (poniedziałek)   
26 maja (wtorek)   
27 maja (środa)   
28 maja (czwartek)   
29 maja (piątek)   
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)
10:00 12:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Księga dżungli
12:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża
12:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
12:00 Świnki 3 14:00 Pokolorowanki
10:00 12:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
Teatralna Karuzela
Teatralna Karuzela
17:00 Gdzie jest Lailonia? – próba otwarta
17:00 Gdzie jest Lailonia? – PREMIERA
Teatralna Karuzela
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
6 maja (środa)
7 maja (czwartek)   
8 maja (piątek)       
15 maja (piątek)   
16 maja (sobota)
17 maja (niedziela)
22 maja (piątek)   
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)   
26 maja (wtorek)   
27 maja (środa)   
28 maja (czwartek)   
29 maja (piątek)
31 maja (niedziela)
19:00 Wytwórnia piosenek – dla bezrobotnych
19:00 Wytwórnia piosenek – dla emerytów
19:00 Wytwórnia piosenek
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
Mała Sala
2 maja (sobota)
7 maja (czwartek)   
8 maja (piątek)   
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
13 maja (środa)   
14 maja (czwartek)
20 maja (środa)   
21 maja (czwartek)   
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)
19:15 Oś
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
10:00 Mój tata chce latać jak ptak
19:15 Stopklatka
19:15 Stopklatka
19:15 Stopklatka – dla bezrobotnych
11:00 Stopklatka
13:00 Teatr czytany 19:15 Szkoła żon – dla bezrobotnych
11:00 Szkoła żon
19:15 Oś
19:15 Oś
19:15 Brancz – PRAPREMIERA
19:15 Brancz
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala

6 maja (środa)
7 maja (czwartek)  
8 maja (piątek)
26 maja (wtorek)
27 maja (środa)
28 maja (czwartek)
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)

17:30 21:00 FST: Ślub
16:30 19:30 FST: Poza rzeczywistością
18:00 21:00 FST: Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Ślub
19:07 Ślub

Mała Sala
6 maja (środa) 20:00 23:00 FST: Jungle People
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
15 maja (piątek)
17 maja (niedziela)
18 maja (poniedziałek)
20 maja (środa)
22 maja (piątek)
23 maja (sobota)
30 maja (sobota)
18:00 nabór do grupy warsztatowej
19:00 Hamlet – spektakl Adama Walnego
19:00 Hamlet – spektakl Adama Walnego
19:00 ABUL, BAGDAD, AR RAQQUAH, MAARRAN…
19:00 Spadając
20:00 Spadając
21:00 Skazane na ogień
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
9 maja (sobota)
10 maja (niedziela)
12 maja (wtorek)
15 maja (piątek)   
16 maja (sobota)
19 maja (wtorek)   
20 maja (środa)   
23 maja (sobota)
24 maja (niedziela)
26 maja (wtorek)   
27 maja (środa)   
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)
19:00 ŁSB: Chopin wymarzony – PREMIERA
19:00 ŁSB: Chopin wymarzony
19:00 ŁSB: Chopin wymarzony
19:00 ŁSB: Life in progress
19:00 ŁSB: Life in progress
19:00 ŁSB: Men in motion
19:00 ŁSB: Men in motion
19:00 ŁSB: LAC
19:00 ŁSB: LAC
19:00 ŁSB: Rising
19:00 ŁSB: Rising
19:00 ŁSB: Gala
19:00 ŁSB: Gala
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
30 maja (sobota)
31 maja (niedziela)
17:00 Imbala
17:00 Imbala
TEATR ZAMIAST
www.teatrzamiast.pl Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
9 maja (sobota) 19:00 Bez sensu – PREMIERA
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o repertuarze
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar Teatrów – marzec 2020
Repertuar teatrów – marzec 2021
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*