Zapraszamy do poznania lutowych repertuarów łódzkich teatrów.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.


AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
w lutymbrak informacji o pokazach teatralnych

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com www.chorea.com.pl ul. Tymienieckiego 3
4 lutego (piątek)19:00 Powinniśmy być…

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
6 lutego (niedziela)
13 lutego (niedziela)
27 lutego (niedziela)
11:00 13:00 Czerwony Kapturek
11:00 13:00 Byczek Fernando
11:00 13:00 Śpiąca królewna

CENTRUM DIALOGU – SPEKTAKLE FUNDACJI KAMILA MAĆKOWIAKA
strona www ul. Wojska Polskiego 83
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
14 lutego (poniedziałek)
23 lutego (środa)
24 lutego (czwartek)
27 lutego (niedziela)
19:00 Klaus – obsesja miłości
19:00 Klaus – obsesja miłości
19:00 Totalnie szczęśliwi
16:00 19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Śmierć i dziewczyna
19:00 Śmierć i dziewczyna
16:00 19:00 Idiota

DOM LITERATURY W ŁODZI
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w lutymbrak pokazów teatralnych

ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS
www.artkombinat.pl Kopcińskiego 62a
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
11 lutego (piątek)
14 lutego (poniedziałek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
27 lutego (niedziela)
28 lutego (poniedziałek)
19:00 Mistrz i Małgorzata. Rockowy teatr
19:00 Mistrz i Małgorzata. Rockowy teatr
11:00 Bajka (nie) tylko dla dzieci 19:00 Mistrz i Małgorzata
20:30 Feel
19:00 Walentynki! A niech Cię Kupidyn trafi!
20:30 Dobry wieczór z Pakosińską
19:00 Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce
11:00 Bajka (nie) tylko dla dzieci
19:00 Ziemia Obiecana A.D. 202X

ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
11 lutego (piątek)19:00 Teatr YETA – Noc tysiączna druga

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
1 lutego (wtorek)
2 lutego (środa)
3 lutego (czwartek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
8 lutego (wtorek)
9 lutego (środa)
10 lutego (czwartek)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
16 lutego (środa)
17 lutego (czwartek)
20 lutego (niedziela)
22 lutego (wtorek)
23 lutego (środa)
27 lutego (niedziela)
10:30 O dwóch takich co ukradli księżyc
10:30 O dwóch takich co ukradli księżyc
10:00 O dwóch takich co ukradli księżyc
16:00 Tata
12:00 Calineczka 16:00 Tata
9:00 Calineczka 11:30 Tata
9:00 Calineczka 11:30 Tata
9:00 Calineczka 11:30 Tata
9:00 Calineczka 11:30 Tata
16:00 Tata
12:00 Calineczka 16:00 Tata
10:00 Calineczka
10:00 Calineczka
12:00 Tymoteusz wśród ptaków
10:00 Tymoteusz wśród ptaków
10:00 Tymoteusz wśród ptaków
12:00 Tymoteusz wśród ptaków

TEATR IM. STEFANA JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
2 lutego (środa)
3 lutego (czwartek)
6 lutego (niedziela)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
15 lutego (wtorek)
16 lutego (środa)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
24 lutego (czwartek)
25 lutego (piątek)
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
12:00 Królowa Śniegu
19:00 Niepamięć
19:00 Niepamięć
19:00 Mizantrop
19:00 Mizantrop
16:00 Róbmy swoje…
16:00 Róbmy swoje…
19:00 Panny z Wilka. Rapsod
19:00 Panny z Wilka. Rapsod
Scena Kameralna
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
8 lutego (wtorek)
9 lutego (środa)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
17 lutego (czwartek)
18 lutego (piątek)
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Listy na (nie)wyczerpanym papierze
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
Scena Mała
2 lutego (środa)
3 lutego (czwartek)
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
10 lutego (czwartek)
11 lutego (piątek)
13 lutego (niedziela)
16 lutego (środa)
18 lutego (piątek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
22 lutego (wtorek)
23 lutego (środa)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
19:00 Wojna na trzecim piętrze
19:00 Wojna na trzecim piętrze
19:00 Wojna na trzecim piętrze
19:00 Debiut. Projekcja serialu
19:00 Debiut. Projekcja serialu
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Kruk z Tower
19:00 Kruk z Tower
19:00 Kruk z Tower
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
2 lutego (środa)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
20:00 Czyściec
19:00 Krzesła
19:00 Krzesła

TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
w lutymbrak informacji o spektaklach

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
14 lutego (poniedziałek)
18 lutego (piątek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
19:15 Sztuka
17:15 O!Impro – Love Story. Komedia improwizowana
19:15 Zemsta
19:15 Stosunki prawne
18:00 O!Impro. Walentynki, do diaska 20:00 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Geriatrix Show
19:15 Geriatrix Show
16:15 Akompaniator
19:15 Akompaniator
16:15 Ania z Zielonego Wzgórza

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
7 lutego (poniedziałek)
8 lutego (wtorek)
9 lutego (środa)
10 lutego (czwartek)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
14 lutego (poniedziałek)
15 lutego (wtorek)
16 lutego (środa)
17 lutego (czwartek)
18 lutego (piątek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
25 lutego (piątek)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
18:30 Pretty Woman
14:00 18:30 Pretty Woman
17:00 Pretty Woman
17:00 20:00 Upiór w kuchni
11:00 Tadek na tropach Minotaura 19:00 Varius Manx i Kasia Stankiewicz
11:00 Tadek na tropach Minotaura 19:00 Ania Dąbrowska
17:30 20:15 Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę
18:30 Pretty Woman
14:00 18:30 Pretty Woman
17:00 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
17:30 20:00 Same plusy
19:00 Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz
19:00 Stanisława Celińska
18:30 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
12:00 Usta milczą, dusza śpiewa 17:00 Pretty Woman
19:00 Grand Orkiestra z Odessy – Pod dachami Paryża
19:00 Lubelska Federacja Bardów
15:00 18:30 Klimakterium… i już

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
10 lutego (czwartek)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
14 lutego (poniedziałek)
18 lutego (piątek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
19:00 1968 // biegnij, mała, biegnij
19:00 1968 // biegnij, mała, biegnij
19:00 1968 // biegnij, mała, biegnij
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
20:00 Walentynkowa gra wstępna – improwizowana
19:00 Wielki teatr świata
19:00 Wielki teatr świata
19:00 Wielki teatr świata
19:00 Don Juan – PREMIERA
19:00 Don Juan
Mała Sala
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
18 lutego (piątek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
24 lutego (czwartek)
25 lutego (piątek)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
19:15 Obietnica poranka
19:15 Obietnica poranka
19:15 Obietnica poranka
19:15 Bum
19:15 Bum 21:15 Walentynkowa gra wstępna – improwizowana
19:15 Bum
19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:15 Kto odkrył Amerykę?
19:15 Kto odkrył Amerykę?
19:15 Kto odkrył Amerykę?
19:15 Kto odkrył Amerykę?

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
6 lutego (niedziela)
13 lutego (niedziela)
20 lutego (niedziela)
27 lutego (niedziela)
12:30 Doktor Nieboli
12:30 Urodziny Baby Jagi
12:30 Skarb Kapitana Haka
12:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 lutego (wtorek)
2 lutego (środa)
3 lutego (czwartek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
7 lutego (poniedziałek)
8 lutego (wtorek)
10 lutego (czwartek)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
14 lutego (poniedziałek)
15 lutego (wtorek)
16 lutego (środa)
17 lutego (czwartek)
18 lutego (piątek)
20 lutego (niedziela)
21 lutego (poniedziałek)
22 lutego (wtorek)
23 lutego (środa)
24 lutego (czwartek)
25 lutego (piątek)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
28 lutego (poniedziałek)
9:00 11:30 Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek
9:00 11:30 Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek
9:00 Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek
12:00 Pokolorowanki
12:00 Pokolorowanki
9:00 Pokolorowanki
9:00 Pokolorowanki
11:00 Mój cień jest różowy – I próba generalna
11:00 Mój cień jest różowy – II próba generalna 17:00 III próba generalna
17:00 Mój cień jest różowy – PREMIERA
12:00 Mój cień jest różowy
10:00 17:00 Mój cień jest różowy
10:00 Mój cień jest różowy
10:00 Mój cień jest różowy
10:00 12:00 Wolno? Nie wolno? warsztaty z empatii
10:00 12:00 Wolno? Nie wolno? warsztaty z empatii
16:00 Kwiaty paproci
10:00 Kwiaty paproci
10:00 Kwiaty paproci
10:00 Kwiaty paproci
10:00 Kwiaty paproci
10:00 12:00 Wolno? Nie wolno? warsztaty z empatii
12:00 Świnki 3
12:00 Świnki 3
9:00 Świnki 3

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
3 lutego (czwartek)
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
9 lutego (środa)
10 lutego (czwartek)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
17 lutego (czwartek)
18 lutego (piątek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
24 lutego (czwartek)
25 lutego (piątek)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
11:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana – dla emerytów
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana
18:00 Chciałem być – dla emerytów
18:00 Chciałem być
18:00 Chciałem być
18:00 Chciałem być
19:00 Rodzina
19:00 Rodzina
19:00 Rodzina
19:00 Rodzina
Mała Sala
8 lutego (wtorek)
9 lutego (środa)
10 lutego (czwartek)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
18 lutego (piątek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
23 lutego (środa)
24 lutego (czwartek)
10:00 #Otagowani
9:00 #Otagowani
10:00 Odwaga
10:00 Odwaga
16:00 Arcydzieło na śmietniku
16:00 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Jednorożec
19:15 Jednorożec
19:15 Jednorożec – dla studentów
19:15 Wykapany zięć
16:00 Wykapany zięć – dla emerytów
Online
2 lutego (środa)
3 lutego (czwartek)
10:01 19:16 Ony
10:10 Ony

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
8 lutego (wtorek)
13 lutego (niedziela)
14 lutego (poniedziałek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
21 lutego (poniedziałek)
25 lutego (piątek)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
19:07 Bóg policzył dni – PREMIERA
19:07 Bóg policzył dni – PREMIERA II

19:07 Bóg policzył dni
19:07 Mary Page Marlowe
19:07 Mary Page Marlowe
19:07 Mary Page Marlowe
19:07 Mary Page Marlowe
19:07 Mary Page Marlowe
19:07 Bóg policzył dni
19:07 Bóg policzył dni
19:07 Bóg policzył dni

TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
5 lutego (sobota)15:00 Tkalnia ruchu

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
3 lutego (czwartek)
4 lutego (piątek)
5 lutego (sobota)
6 lutego (niedziela)
11 lutego (piątek)
12 lutego (sobota)
13 lutego (niedziela)
18 lutego (piątek)
19 lutego (sobota)
20 lutego (niedziela)
25 lutego (piątek)
26 lutego (sobota)
27 lutego (niedziela)
18:30 Grek Zorba
18:30 Grek Zorba
17:00 Piwnica pod Baranami – 65-lecie istnienia
16:00 19:30 Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”
11:00 Straszny dwór
18:30 Straszny dwór
18:00 Straszny dwór
18:30 Baron cygański
18:30 Baron cygański
18:00 Baron cygański
18:30 Don Pasquale
18:30 Don Pasquale
16:00 Russian National Ballet of Syberia – Krasnojarsk

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
13 lutego (niedziela)17:00 Aquarius – online

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2014
Repertuary teatrów – listopad 2019
Repertuar teatrów – listopad 2022

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*