Repertuar teatrów – listopad 2022

Zapraszamy do poznania listopadowych repertuarów łódzkich teatrów.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.


AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
5 listopada (sobota)19:00 Kraksa (w Teatrze Szwalnia)

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com www.chorea.com.pl ul. Tymienieckiego 3
25 listopada (piątek)19:00 Złota Nić

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
6 listopada (niedziela)
13 listopada (niedziela)
20 listopada (niedziela)
27 listopada (niedziela)
11:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna
11:00 Czerwony Kapturek
11:00 Byczek Fernando
11:00 Ada i Kosmitek

CENTRUM DIALOGU – SPEKTAKLE FUNDACJI KAMILA MAĆKOWIAKA
strona www ul. Wojska Polskiego 83
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
16 listopada (środa)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
19:00 50 słów – repremiera
19:00 50 słów – repremiera
19:00 50 słów
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
16 19 Mężczyzna z różowym trójkątem 17:30 Konferencja wokół spektaklu
19:00 50 słów
19:00 50 słów
19:00 Klaus – obsesja miłości
19:00 Klaus – obsesja miłości
16:00 19:00 Zombi

DOM LITERATURY W ŁODZI
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w listopadziebrak informacji o spektaklach teatralnych

ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS
www.artkombinat.pl Kopcińskiego 62a
10 listopada (czwartek)
14 listopada (poniedziałek)
18 listopada (piątek)
20 listopada (niedziela)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)
20:00 The Stylacja
19:00 Lekko nie będzie
18:30 Teatr Cieni baśni Andersena
18:00 Frida. Życie. Sztuka. Rewolucja
19:00 Mistrz i Małgorzata Rockowy teatr
17:00 20:00 Mistrz i Małgorzata Rockowy teatr
19:00 Grand Piano. Muzyka Hansa Zimmera i Yanna Tiersena

ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w listopadziebrak informacji o spektaklach teatralnych

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
2 listopada (środa)
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
10 listopada (czwartek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 Szary chłopiec 11:00 Włókniarki
9:00 Szary chłopiec 11:00 Włókniarki
18:00 Włókniarki
12:00 Tata 18:00 Włókniarki
9:00 11:00 Tata
9:00 11:00 Tata
9:00 11:00 Tata
16:00 Tata
12:00 Calineczka
9:00 11:30 Calineczka
9:00 11:30 Calineczka
9:00 11:30 Calineczka
9:00 11:30 Calineczka
16:00 Calineczka
12:00 Calineczka
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
16:00 Tymoteusz wśród ptaków
12:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków

TEATR IM. STEFANA JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
19:00 Zemsta – pokaz przedpremierowy
19:00 Zemsta – PREMIERA
19:00 Zemsta – PREMIERA II
10:00 19:00 Zemsta
10:00 Zemsta
19:00 Sonata Belzebuba
19:00 Sonata Belzebuba
Scena Kameralna
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
10 listopada (czwartek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
30 listopada (środa)
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
11:00 19:00 Ich czworo
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
19:00 Szklana menażeria – pokaz przedpremierowy
19:00 Szklana menażeria – pokaz przedpremierowy
19:00 Szklana menażeria – pokaz przedpremierowy
19:00 Lekcje miłości
Scena Mała
4 listopada (piątek)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
19:00 Oleanna
19:00 Wojna na trzecim piętrze
19:00 Wojna na trzecim piętrze
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
11:00 Kruk z Tower
11:00 Kruk z Tower

TEATR KOMEDII IMPRO (OFF PIOTKOWSKA)
www ul. Piotrkowska 138/140 tel 48 665 477 754
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
20:00 Wilkołaki
20:00 Wilkołaki
20:00 Impro Atak
20:00 Kryminał improwizowany
16:00 Wymyślanka
20:00 Będzie albo nie będzie…
20:00 Będzie albo nie będzie…
20:00 Kryminał improwizowany
20:00 Kryminał improwizowany
16:00 Wymyślanka

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
4 listopada (piątek)
7 listopada (poniedziałek)
9 listopada (środa)
20:00 XXXV-lecie Teatru Logos: Gorzkie Żale/Świt
20:00 XXXV-lecie Teatru Logos: Paradiso
19:00 XXXV-lecie Teatru Logos: Spowiedź w drewnie

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
11 listopada (piątek)
13 listopada (niedziela)
18 listopada (piątek)
20 listopada (niedziela)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
18:15 Akompaniator
19:15 Sztuka
16:15 19:15 Pan Tadeusz
16:15 Stosunki Prawne
19:15 Związek otwarty
17:30 Krzysztof Daukszewicz
19:15 Geriatrix Show
19:15 Geriatrix Show
16:15 Pan Tom buduje dom 18:00 O!Impro Andrzeju! Rety, jeju!

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)
9 listopada (środa)
10 listopada (czwartek)
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
28 listopada (poniedziałek)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
14:00 18:30 Pretty Woman
17:00 Pretty Woman
19:00 Maryla Rodowicz – Małgosia Forever
17:30 20:00 Victoria/True Woman Show
11:00 Pretty Woman
18:30 Pretty Woman
14:00 18:30 Pretty Woman
12:00 Krakowski Salon Poezji 17:00 Pretty Woman
18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
11:00 Tadek na tropach minotaura 19:00 Krzysztof Cugowski
11:00 Tadek na tropach minotaura 20:00 Tre Voci
19:00 Dużo kobiet, bo aż trzy
18:30 Pretty Woman
16:00 Wieczór Panieński Plus
17:00 Koncert 10 Tenorów
20:00 Telewizja kłamie
17:30 20:30 Prywatna klinka
9:00 11:30 Tadek na tropach minotaura 18:30 Klimakterium… i już
9:00 11:00 Uchodźcy z Planety Lagła
10:00 Uchodźcy z Planety Lagła 18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
14:00 18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
12:00 W samo południe 17:00 Prosimy nie wyrywać foteli
17:00 20:00 Kabaret Neo-Nówka
10:00 Uchodźcy z Planety Lagła
9:00 11:00 Uchodźcy z Planety Lagła

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
19 listopada (sobota)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
30 listopada (środa)
19:00 Kocha, nie kocha – PREMIERA
19:00 Kocha, nie kocha
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Kocha, nie kocha
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
9:00 12:00 My, psy
Mała Sala
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
19:30 Praktyka widzenia
19:30 Praktyka widzenia
19:30 Praktyka widzenia
17:00 Ludowa historia Polski
19:30 Ludowa historia Polski
19:30 Kto nie ma, nie płaci
19:30 Kto nie ma, nie płaci
19:30 Kto nie ma, nie płaci
19:30 Kto nie ma, nie płaci

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
4 listopada (piątek)
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
18 listopada (piątek)
20 listopada (niedziela)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
27 listopada (niedziela)
28 listopada (poniedziałek)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
10:00 Doktor Nieboli
12:30 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Nić Ariadny
10:00 Nić Ariadny
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny baby Jagi
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
12:30 Zakochany Miś
9:00 Zakochany Miś
10:00 Bałwankowa kraina
10:00 Bałwankowa kraina

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
12:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:30 Ronja, córka zbójnika
Ronja, córka zbójnika
12:00 Umumo
10:00 Umumo 12:00 Świnki 3
17:00 Listopad
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
12:00 Dzieci z Bullerbyn
10:00 Umumo 12:00 Dzieci z Bullerbyn
9:00 11:00 13:00 Dzieci z Bullerbyn
9:00 11:00 Dzieci z Bullerbyn
9:00 11:00 Dzieci z Bullerbyn
12:00 Bajka zjajka
12:00 Bajka zjajka
9:00 11:00 Bajka zjajka
9:00 Bajka zjajka

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
19:00 Szalone nożyczki – dla emerytów
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
18:00 Chciałem być
18:00 Chciałem być
18:00 Chciałem być
19:00 Pomoc domowa – dla emerytów
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Rodzina – dla emerytów
19:00 Rodzina
19:00 Rodzina
16:00 Rodzina
Mała Sala
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
28 listopada (poniedziałek)
30 listopada (środa)
16:00 Kto chce być Żydem? – dla emerytów
19:15 Kto chce być Żydem?
19:15 Kto chce być Żydem?
19:15 Kto chce być Żydem?
19:15 Wracaj
19:15 Wracaj
15:00 Atrament. Wczoraj. Żyrafa
15:00 Atrament. Wczoraj. Żyrafa
10:00 Wściekły
10:00 Wściekły
10:00 Wściekły
14:00 71. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących
10:00 Ony
10:00 16:00 Ony
16:00 Maria
19:15 Maria
10:00 Maria
19:15 Wykapany zięć

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
12 listopada (sobota)19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków – PREMIERA

TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
5 listopada (sobota)
19 listopada (sobota)
25 listopada (piątek)
19:00 Kraksa (z AOIA)
19:00 W gazetach tego nie przeczytasz
19:00 Tymon Tymański

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 listopada (środa)
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
10 listopada (czwartek)
12 listopada (sobota)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)
23 listopada (środa)
25 listopada (piątek)
29 listopada (wtorek)
19:00 Yamato – the drummers of Japan
11:00 Chopin
16:00 Soboty kameralne w Teatrze Wielkim 18:30 Chopin
18:30 Straszny dwór
18:30 Straszny dwór
18:30 Grek Zorba
18:30 Grek Zorba
18:00 Grek Zorba
17:15 20:30 Boeing boeing
18:30 Nabucco
18:30 Festiwal Muzyka Świata
19:00 Original Enigma Voices

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
5 listopada (sobota)
21 listopada (poniedziałek)
22 listopada (wtorek)
18:30 Żywioły Kobiet – PREMIERA
9:30 12:30 A Christmas Carol
9:00 12:00 A Christmas Carol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *