repertuarPoniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
18 listopada (środa)
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
24 listopada (wtorek)
27 listopada (piątek)
29 listopada (niedziela)
19:13 Szperacze
19:00 Próby
11:00 Gnomy 19:00 Demon Stróż
19:13 Szperacze
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Diva Show
19:00 Demon Stróż
19:00 Amok
19:00 Seks, prochy, rock’n’roll
11:00 Gnomy 19:00 Demon Stróż
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
12 listopada (czwartek)
15 listopada (niedziela)
18:00 Vidomi
18:00 Rytm Języka 19:30 Zofia
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
11 listopada (środa)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
15:30 Brzydkie Kaczątko
16:00 Calineczka
16:00 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem    
15:30 Sekret detektywa – na tropie zaginionych książek
16:00 Czerwony Kapturek
15:30 Chiński cesarz i żaba
16:00 O wilku i siedmiu kożlątkach
12:00 Spotkanie z książką 15:30 Dlaczego slonie mają trąby
16:00 Byczek Fernando
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
16 listopada (pon.)
23 listopada (pon.)
19:00 Tlen
19:00 Wyznania komiwojażera
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w listopadzie brak informacji o spektaklach
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, biletyrezerwacja @teatrarlekin.pl
3 listopada (wtorek)    
4 listopada (środa)
5 listopada (czwartek)  
6 listopada (piątek)  
7 listopada (sobota)    
8 listopada (niedziela)
9 listopada (pon.)
10 listopada (wtorek) 
12 listopada (czwartek)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
16 listopada (pon.)
17 listopada (wtorek)
18 listopada (środa)    
19 listopada (czwartek) 
20 listopada (piątek) 
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
23 listopada (pon.)
24 listopada (wtorek) 
25 listopada (środa)    
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)  
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
30 listopada (pon.)
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną 19:00 Dekamore
19:00 Dekamore
12 O żabce co nie została królewną 19:00 Dekamore
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną  19:00 Dekamore
19:00 Dekamore
12:00 Czerwony Kapturek 19:00 Dekamore
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 Czerwony Kapturek 19:00 Dekamore
19:00 Dekamore
10:00 Szary chłopiec 12:00 Tymoteusz wśród ptaków 19:00 Dekamore
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
10:00 Szary chłopiec 18:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Szary chłopiec 18:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
12:00 Szary chłopiec 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
4 listopada (środa)
5 listopada (czwartek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
25 listopada (środa)    
26 listopada (czwartek)  
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
19:00 Książę Niezłomny
19:00 Książę Niezłomny – premiera studencka
15:00 19:00 Klimaktrium 2 czyli menopauzy szał
15:00 19:00 Klimaktrium 2 czyli menopauzy szał
19:00 Zwłoka
19:00 Zwłoka
19:00 Iwona Księżniczka Burgunda
19:00 Iwona Księżniczka Burgunda
Scena kameralna
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
12 listopada (czwartek)
13 listopada (piątek)
15 listopada (niedziela)
17 listopada (wtorek) 
18 listopada (środa)
27 listopada (piątek)
28 listopada (sobota)
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
11:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Ich czwowo
19:00 Klasyka żywa – werdykt 20:00 Ich czworo
Scena mała
5 listopada (czwartek) 
6 listopada (piątek)  
13 listopada (piątek) 
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
19 listopada (czwartek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
11:00 Pamięć Wody
19:00 Pamięć Wody
19:00 Pamięć Wody
11:00 19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
2 listopada (poniedziałek)
12 listopada (czwartek)
20:00 Spowiedź w drewnie
20:00 FKCh: Szelmostwa lisa Witalisa
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
6 listopada
8 listopada
13 listopada
14 listopada
19 listopada
22 listopada
18:00 20:15 Wojciech Cejrowski
16:00 Old Love
17:00 20:00 Habaret Hrabi i Kabaret Jurki
19:00 Retro Show – Rewia Burleski
19:30 Cezary Pazura
16:00 19:00 Dwie Morgi Utrapienia
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
2 listopada (pon.)
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
11 listopada (środa)
13 listopada (piątek) 
14 listopada (sobota)
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)   
28 listopada (sobota)
19:15 Bluesowe Zaduszki
19:15 Miłość i Polityka
12:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 Wydmuszka
18:15 Zemsta
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
19:15 Scenariusz dla trzech aktorek + wykład o teatrze Schaeffera
19:15 Wesołego powszedniego dnia
14:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 Wesołego powszedniego…
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
3 listopada (wtorek)
5 listopada (czwartek)
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
9 listopada (pon.)  
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
23 listopada (pon.)
24 listopada (wtorek)   
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
18:30 Powróćmy jak za danych lat
18:30 Powróćmy jak za danych lat
17:00 Skrzypek na dachu
20:00 FKCh: Lament
11:00 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
17:00 Jesus Christ Superstar
18:30 Wesoła Wdówka
17:00 Wesoła Wdówka
19:00 Michał Bajor
17:00 20:30 Kiedy kota nie ma…
18:30 Ten piękny, wspaniały świat
18:30 Ten piękny, wspaniały świat
17:00 20:00 Paranienormalni
16:00 19:00 Paranienormalni
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
12 listopada (czwartek)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)   
26 listopada (czwartek)
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
10:00 Pippi Långstrump
10:00 Pippi Långstrump 19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Więcej niż możesz zjeść
19:00 Więcej niż możesz zjeść
19:00 Więcej niż możesz zjeść
17:30 20:30 Sex Guru
Mała Sala
5 listopada (czwartek)    
6 listopada (piątek) 
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
13 listopada (piątek)   
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
20 listopada (piątek) 
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
19:15 Spowiedź masochisty
21:15 Impro Atak
13 Teatr… 19:15 Mój boski.. 21:15 W pogoni – PREMIERA
10:00 Teatr na warsztat 16:00 Mała Literacka 19:15 Mój boski rozwód
19:15 Shitz 21:15 Impro Atak!
19:15 Shitz
19:15 Shitz
21:15 Impro Atak!
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci 21:15 Impro Atak: W pogoni za Haroldem
19:15 Vatzlav 21:15 Impro Atak!
19:15 Vatzlav
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
5 listopada (czwartek)
8 listopada (niedziela)
9 listopada (poniedziałek)
12 listopada (czwartek)
15 listopada (niedziela)
16 listopada (poniedziałek)    
17 listopada (wtorek)
18 listopada (środa)    
19 listopada (czwartek)
22 listopada (niedziela)
29 listopada (niedziela)
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
9:30 Zakochany Miś
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Nić Ariadny
10:00 Bałwankowa kraina
10:00 W środku miasta
10:00 W środku miasta
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
12:30 Bałwankowa kraina
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
3 listopada (wtorek)    
4 listopada (środa)
5 listopada (czwartek)
6 listopada (piątek)
8 listopada (niedziela)
9 listopada (poniedziałek)
10 listopada (wtorek) 
12 listopada (czwartek)
13 listopada (piątek)
15 listopada (niedziela)
16 listopada (poniedziałek)    
17 listopada (wtorek)
18 listopada (środa)    
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
22 listopada (niedziela)
23 listopada (poniedziałek)    
24 listopada (wtorek)
25 listopada (środa)    
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)  
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
12:00 Stolik dla dwóch osób
9:00 11:00 Stolik dla dwóch osób
9:00 11:00 Stolik dla dwóch osób
9:00 11:00 Stolik dla dwóch osób
9:00 Świnki 3 11:00 Re-animacja
12:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Księga Dzungli
9:00 11:00 Księga Dzungli
9:00 11:00 Księga Dzungli
9:00 11:00 Księga Dzungli
12:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 Pokolorowanki 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
10:00 18:00 Czarnoksiężnik OZ
16:00 Wielkie lanie & Jak ocalał świat 18:00 Bajki robotów
19:00 Gdzie jest Lailonia?
12:00 Gdzie jest Lailonia?
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
12 listopada (czwartek)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
17 listopada (wtorek)
18 listopada (środa)   
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela) 
25 listopada (środa)   
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)

19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
11:00 Boeing, Boeing
11:00 19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
18:00 20:00 Wędrowanie wg Stanisława Wyspiańskiego – część III
16:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 16:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2

Mała Sala

4 listopada (środa)
5 listopada (czwartek)
6 listopada (piątek)
9 listopada (pon.)
10 listopada (wtorek)
12 listopada (czwartek)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
16 listopada (pon.)
17 listopada (wtorek) 
18 listopada (środa)
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
24 listopada (wtorek)  
25 listopada (środa)   
26 listopada (czwartek)
29 listopada (niedziela)
30 listopada (pon.)

11:00 19:15 Szkoła żon
11:00 Szkoła żon
11:00 Szkoła zon
11:00 Stopklatka
11:00 Stopklatka
10:00 Oś
19:00 FKCh: novaTanz
19:15 Oś
19:00 FKCh: Mary Stuart – Wolfgang Hildesheimer
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
18:00 FKCh: Po sznurku
9:00 Mój tata chce latać jak ptak 19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Brancz
10:00 Oczy Nieba
10:00 Oczy Nieba 14:00 Teatr dla niewidomych i słabo widzących
10:00 Oczy Nieba
17:15 Czad
16:15 Czad

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
9 listopada (pon.) 
13 listopada (piątek)   
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
22 listopada (niedziela)
29 listopada (niedziela)
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda – PREMIERA (EC-1)
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda – premiera prasowa (w EC-1)
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda (w EC-1)
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
5 listopada (czwartek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
12 listopada (czwartek)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
26 listopada (czwartek)
28 listopada (sobota)
20:30 Tańce wirowe
19:00 Trzy Dni Później
19:00 Rysunek z pamięci
20:30 Tańce wirowe
19:00 Saagara
19:00 Niewiarygodne
20:00 Tańce wirowe
19:00 Feng Szuja
19:00 Moskwa Pietuszki
20:30 Tańce wirowe
19:00 Pokaz pracy warsztatowej
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
4 listopada (środa)
5 listopada (czwartek)
8 listopada (niedziela)
10 listopada (wtorek)
13 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
24 listopada (wtorek)
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)
29 listopada (niedziela)
18:30 Nabucco
12:00 Magiczne Moce Sceny
18:30 Holender Tułacz
18:30 Holender Tułacz
11:00 17:30 Kopciuszek
19:00 Don Giovanni – PREMIERA
19:00 Don Giovanni – PREMIERA
19:00 Don Giovanni – premier z Expressem
19:00 Teatr Cieni Teulis
19:00 Artur Rojek Autumn Tour 2015
18:30 Baron Cygański
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
14 listopada (sobota)
28 listopada (sobota)
19:00 SingLadies
19:00 Beltaine & Glendalough
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
brak informacji o spektaklach w listopadzie
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o spektaklach w listopadzie
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – lipiec 2018
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2018
Repertuar Teatrów – luty 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*