Repertuar teatrów – grudzień 2022

Zapraszamy do poznania listopadowych repertuarów łódzkich teatrów.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.


AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
18 grudnia (niedziela)19:00 Akty (w Centralnym Muzeum Włókiennictwa)

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com www.chorea.com.pl ul. Tymienieckiego 3
w grudniubrak informacji o spektaklach teatralnych

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
4 grudnia (niedziela)
18 grudnia (niedziela)
11:00 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem
11:00 Wesoła Nowina

CENTRUM DIALOGU – SPEKTAKLE FUNDACJI KAMILA MAĆKOWIAKA
strona www ul. Wojska Polskiego 83
1 grudnia (czwartek)
2 grudnia (piątek)
7 grudnia (środa)
8 grudnia (czwartek)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
12 grudnia (poniedziałek)
13 grudnia (wtorek)
14 grudnia (środa)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
30 grudnia (piątek)
31 grudnia (sobota)
19:00 Diva Show
19:00 Diva Show
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Idiota
19:00 Idiota
19:00 Cudowna terapia
19:00 Wigilia
19:00 Wigilia
17:00 50 słów
16:00 19:00 50 słów
17:30 50 słów
19:00 Diva Show Sylwestrowo

DOM LITERATURY W ŁODZI
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
19:00 Bóg Mordu – odwołane
17:00 Bóg Mordu – odwołane
12:00 14:00 Spektakle świąteczne dla dzieci (po białorusku)
12:00 14:00 Spektakle świąteczne dla dzieci (po białorusku)

ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS
www.artkombinat.pl Kopcińskiego 62a
4 grudnia (niedziela)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
12 grudnia (poniedziałek)
20 grudnia (wtorek)
17:00 Gala Nagrody Literackiej im. Juliana Tuwima
17:30 20:30 Piotr Bałtroczyk
19:00 Kukulska MTV Unplugged
19:00 NaXuj
20:00 Piotr Zioła

ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
16 grudnia (piątek)19:00 Coś się święci! – świąteczny wieczór krótkich gier improwizowanych

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
6 grudnia (wtorek)
7 grudnia (środa)
8 grudnia (czwartek)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
13 grudnia (wtorek)
14 grudnia (środa)
15 grudnia (czwartek)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
20 grudnia (wtorek)
21 grudnia (środa)
16:00 Złota rybka
12:00 Przygody Mikołajka 16:00 Złota rybka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
16:00 Złota rybka
12:00 Przygody Mikołajka 16:00 Złota rybka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
16:00 Złota rybka
12:00 Przygody Mikołajka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka
9:00 11:30 Przygody Mikołajka

TEATR IM. STEFANA JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
6 grudnia (wtorek)
7 grudnia (środa)
8 grudnia (czwartek)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
14 grudnia (środa)
15 grudnia (czwartek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
27 grudnia (wtorek)
30 grudnia (piątek)
31 grudnia (sobota)
9:30 12:00 Hobbit
10:00 Hobbit
10:00 Hobbit
10:00 Hobbit
16:00 Hobbit – PREMIERA
12:00 Hobbit
19:00 Mizantrop
19:00 Mizantrop
19:00 Sonata Belzebuba
19:00 Sonata Belzebuba
19:00 Sonata Belzebuba
19:00 Zemsta
20:00 Zemsta – Wieczór Sylwestrowy
Scena Kameralna
1 grudnia (czwartek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
6 grudnia (wtorek)
8 grudnia (czwartek)
20 grudnia (wtorek)
21 grudnia (środa)
22 grudnia (czwartek)
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Boże mój!
19:00 Słabi
19:00 Słabi
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Róża Jerychońska
Scena Mała

1 grudnia (czwartek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
14 grudnia (środa)
15 grudnia (czwartek)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
28 grudnia (środa)
29 grudnia (czwartek)
11:00 19:00 Kruk z Tower
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Oleanna
19:00 Oleanna
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
12:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Wojna na trzecim piętrze
19:00 Wojna na trzecim piętrze

TEATR KOMEDII IMPRO (OFF PIOTKOWSKA)
www ul. Piotrkowska 138/140 tel 48 665 477 754
2 grudnia (piątek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
6 grudnia (wtorek)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
26 grudnia (poniedziałek)
30 grudnia (piątek)
31 grudnia (sobota)
20:00 Kryminał improwizowany
20:00 Wilkołaki – horror improwizowany
16:00 Wymyślanka mikołajkowa – bajka improwizowana
20:00 IMPRO Mikołajki
20:00 Będzie albo nie będzie, czyli nienapisane dzieła Szekspira
20:00 Będzie albo nie będzie, czyli nienapisane dzieła Szekspira
16:00 Wymyślanka – bajka improwizowana
20:00 Kryminał improwizowany
20:00 Kryminał improwizowany
16:00 Wymyślanka – bajka improwizowana
17:30 Historia Twojego prezentu
20:00 Disco polo, czyli historia pewnego zespołu – PREMIERA
22:00 Disco polo, czyli historia pewnego zespołu – PREMIERA II

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
11 grudnia (niedziela)
12 grudnia (poniedziałek)
14 grudnia (środa)
18:00 Paradiso
20:00 Spowiedź w drewnie
20:00 Spowiedź w drewnie

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
9 grudnia (piątek)
11 grudnia (niedziela)
19:15 Sztuka
16:15 Ania z Zielonego Wzgórza
19:15 O!Impro Mikołaj nie puka dwa razy – Komedia improwizowana
17:15 Związek otwarty

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 grudnia (czwartek)
2 grudnia (piątek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
5 grudnia (poniedziałek)
6 grudnia (wtorek)
7 grudnia (środa)
8 grudnia (czwartek)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
12 grudnia (poniedziałek)
13 grudnia (wtorek)
14 grudnia (środa)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
31 grudnia (sobota)
10:00 Uchodźcy z planety Lagła
11:00 17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
18:00 Keja Pub Artystyczna Przystań – 15-lecie
19:00 Aleja Rocka Symfonicznie
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda 17:30 20:30 The String
9:15 Uchodźcy z planety Lagła 11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
9:15 Uchodźcy z planety Lagła 18:00 Raz Dwa Trzy
10:00 18:30 Uchodźcy z planety Lagła 18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
12:00 W samo południe 17:00 Prosimy nie wyrywać foteli
19:00 Berek, czyli upiór w moherze
9:30 11:30 Tadek na tropach minotaura 18:30 Klimakterium… i już
17:00 20:300 Serce na dywaniku
18:30 Muzyczna gwiazdka – wieczór kolęd
16:00 18:30 Nerwica natręctw
12:00 Krakowski Salon Poezji
20:00 Sylwestrowo-noworoczny Koncert Przebojów Muzyki Filmowej

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 grudnia (czwartek)
2 grudnia (piątek)
3 grudnia (sobota)
6 grudnia (wtorek)
7 grudnia (środa)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
31 grudnia (sobota)
9:00 My, psy
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
12:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
9:00 12:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Kocha, nie kocha
12:00 Wspólne kolędowanie 19:00 Kocha, nie kocha
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Hamlet we wsi Głucha Dolna – wieczór sylwestrowy
Mała Sala
2 grudnia (piątek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
30 grudnia (piątek)
10:00 19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:15 Wszyscy jesteśmy dziwni
19:15 Praktyka widzenia
19:15 Praktyka widzenia
19:15 Smoleńsk Late Night Show – PRAPREMIERA
19:15 Smoleńsk Late Night Show
19:15 Smoleńsk Late Night Show

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
4 grudnia (niedziela)
11 grudnia (niedziela)
18 grudnia (niedziela)
31 grudnia (sobota)
12:00 16:00 Bałwankowa Kraina
12:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
12:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
12:00 Bal sylwestrowy dla dzieci

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
6 grudnia (wtorek)
7 grudnia (środa)
8 grudnia (czwartek)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
14 grudnia (środa)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
20 grudnia (wtorek)
21 grudnia (środa)
22 grudnia (czwartek)
12:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
12:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:30 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
10:00 Tuliluli 12:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
10:00 Tuliluli 12:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
9:00 11:00 Wielki Buzz Grow
9:00 11:30 Opowieści z Narni
12:00 Umumo 12:00 Opowieści z Narni
12:00 Umumo 12:00 Opowieści z Narni
9:00 11:30 Opowieści z Narni
9:00 11:30 Opowieści z Narni
9:00 11:30 Opowieści z Narni

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
2 grudnia (piątek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
7 grudnia (środa)
8 grudnia (czwartek)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
12 grudnia (poniedziałek)
13 grudnia (wtorek)
15 grudnia (czwartek)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
31 grudnia (sobota)
11:00 Chciałem być
18:00 Chciałem być
15:00 Chciałem być
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Dobra zmiana – spektakl dla emerytów
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana
20:00 Pomoc domowa – wieczór sylwestrowy
Mała Sala
2 grudnia (piątek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
5 grudnia (poniedziałek)
6 grudnia (wtorek)
7 grudnia (środa)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
13 grudnia (wtorek)
14 grudnia (środa)
15 grudnia (czwartek)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
21 grudnia (środa)
22 grudnia (czwartek)
28 grudnia (środa)
29 grudnia (czwartek)
30 grudnia (piątek)
31 grudnia (sobota)
19:15 Wykapany zięć
15:00 Wykapany zięć
19:15 Wykapany zięć
19:15 Baju-baj – pokaz filmu
10:00 Ony
19:15 Ony
19:15 Tańczący z gwiazdami
19:15 Tańczący z gwiazdami
19:15 Tańczący z gwiazdami – spektakl dla emerytów
10:00 13:00 Wściekły
10:00 Wściekły
10:00 Odwaga
10:00 Odwaga
15:00 Atrament. Wczoraj. Żyrafa
19:15 Atrament. Wczoraj. Żyrafa
19:15 Maria – spektakl dla studentów
19:15 Maria – spektakl dla emerytów
19:15 Kto chce być Żydem? – spektakl dla emerytów
19:15 Kto chce być Żydem?
19:15 Kto chce być Żydem?
15:00 Kto chce być Żydem? – Sylwester – Teatr blisko ludzi
Online
7 grudnia (środa)8:15 #Otagowani

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
2 grudnia (piątek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
9 grudnia (piątek)
10 grudnia (sobota)
11 grudnia (niedziela)
16 grudnia (piątek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków
19:07 Żadnych przedwczesnych wniosków

TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
10 grudnia (sobota)19:00 Łukasiewicz/Matula – koncert

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 grudnia (piątek)
3 grudnia (sobota)
4 grudnia (niedziela)
5 grudnia (poniedziałek)
11 grudnia (niedziela)
12 grudnia (poniedziałek)
17 grudnia (sobota)
18 grudnia (niedziela)
21 grudnia (środa)
31 grudnia (sobota)
11:00 Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
11:00 18:00 Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków 16:00 Soboty Kameralne
11:00 Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
17:30 20:15 Pikantni
18:00 Koncert Kolęd
19:00 Piosenki to…? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta
17:00 Dziewczynka z Dzikiego Zachodu – PREMIERA
19:00 Dziewczynka z Dzikiego Zachodu – PREMIERA
18:30 Koncert Kolęd
20:00 Sylwester w wiedeńskim nastroju

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
w grudniubrak informacji o spektaklach teatralnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *