W czerwcu czeka nas kina przełożonych premier. Teatry działają i czekają na przerwę pomiędzy sezonami. Dodatkowo w formie hybrydowej odbywa się Dotknij Teatru.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.

AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
w czerwcu Dotknij Teatru – informacje tutaj

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA

www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
5 czerwca (sobota) 19:00 Powinniśmy być… Impresja na kilka czasowników

BAŚNIOWA KAWIARENKA

www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
6 czerwca (niedziela)
13 czerwca (niedziela)
20 czerwca (niedziela)
27 czerwca (niedziela)
111:00 13:00 Bajki Robotów czyli Maszyna Do Spełniania Życzeń
11:00 13:00 Ada i Kosmitek
11:00 13:00 Czerwony Kapturek
11:00 13:00 Brzydkie Kaczątko

DOM LITERATURY W ŁODZI

www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w czerwcu brak informacji o spektaklach

ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS

www.artkombinat.pl Kopcińskiego 62a
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
5 czerwca (sobota)
8 czerwca (wtorek)
11 czerwca (piątek)
15 czerwca (wtorek)
22 czerwca (wtorek)
23 czerwca (środa)
11:00 Bajka improwizowana 16:00 Magicy
17:30 20:00 Katarzyna Piasecka
20:00 Stand-up Adam Van Bendler “Placebo”
18:30 20:00 Ralph Kaminski
20:00 Colorado Band
19:00 El Credito
19:00 Krzemiński/Serafiński/Skolik Trio
18:00 20:00 Siesta w drodze: Miroca Paris
  Spektakle Fundacji Kamila Maćkowiaka
12 czerwca (sobota)
16 czerwca (środa)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
21 czerwca (poniedziałek)
24 czerwca (czwartek)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela)
20:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 50 słów
19:00 50 słów
19:00 Klaus – obsesja miłości
19:00 Cudowna terapia
19:00 Idiota
19:00 Idiota
19:00 Śmierć i dziewczyna
19:00 Śmierć i dziewczyna

ŁÓDZKI DOM KULTURY

www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
17 czerwca (czwartek)
23 czerwca (środa)
19:00 Ba!Łódzka bajka dla dorosłych
19:00 Teatr YETA – Córki Trygława – PREMIERA

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA

www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
13 czerwca (niedziela)
14 czerwca (poniedziałek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela)
16:00 Rutka
12:00 Calineczka 16:00 Rutka
12:00 16:00 DT Wędrówka Nabu
19:00 DT Koncert Artystów Piwnicy pod Baranami
16:00 Jak zostałam wiedźmą
12:00 Jak zostałam wiedźmą 16:00 Wędrówki Nabu
16:00 Calineczka
12:00 Calineczka

TEATR IM. STEFANA JARACZA

www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
8 czerwca (wtorek)
9 czerwca (środa)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
15 czerwca (wtorek)
16 czerwca (środa)
19 czerwca (sobota)
26 czerwca (sobota)
19:00 Mizantrop
19:00 Mizantrop
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Mizantrop
19:00 Mizantrop
Scena Kameralna
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
8 czerwca (wtorek)
9 czerwca (środa)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
18 czerwca (piątek)
20 czerwca (niedziela)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
19:00 Zła dziewczynka – PREMIERA
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Zła dziewczynka
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
19:00 Zła dziewczynka
21:00 Zła dziewczynka
Scena Mała
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
26 czerwca (sobota)
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Wojna na trzecim piętrze
19:00 Wojna na trzecim piętrze
17:00 Wojna na trzecim piętrze
16:30 Wojna na trzecim piętrze

TEATR LOGOS

www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
w czerwcu brak informacji o spektaklach

TEATR DOM

www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
6 czerwca 17:00 Wieczór kabaretowy z Andrzejem Poniedzielskim

TEATR MAŁY

www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
3 czerwca (czwartek)
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
17:15 Stosunki prawne
19:15 Akompaniator
19:15 Akompaniator
19:15 Akompaniator
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
17:15 O!Impro. Wieczór komediowy
19:15 Geriatrix Show
19:15 Geriatrux Show
17:15 Akompaniator

TEATR MUZYCZNY

www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota)
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
15 czerwca (wtorek)
17 czerwca (czwartek)
24 czerwca (czwartek)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela)
18:30 Hotelik Demode
18:30 Hotelik Demode
17:30 20:15 Nerwica Natręctw
16:00 19:00 Wieczór Panieński Plus
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
17:00 Prosimy nie wyrywać foteli
17:30 20:15 Berek, czyli upiór w moherze
18:00 Liberte – Bądź sobą!
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
17:00 20:30 Cirk De Volaille – Kabaret Ani Mru-Mru
16:00 Cirk De Volaille – Kabaret Ani Mru-Mru

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA

www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
19:00 1968 // biegnij, mała, biegnij – PREMIERA
19:00 1968 // biegnij, mała, biegnij
16:00 1968 // biegnij, mała, biegnij
19:00 Edward drugi – PREMIERA
19:00 Edward drugi
Mała Sala
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
19 czerwca (sobota)
19:15 Jeszcze słowo 21:30 Impro Shoty
19:15 Jeszcze słowo
19:15 Kto nie ma nic, ten może wszystko – PREMIERA
19:15 Kto nie ma nic, ten może wszystko
19:15 Amant na czerwonym dywanie
19:15 Kto nie ma nic, ten może wszystko
Scena Pod Sufitem
w czerwcu brak informacji o spektaklach

TEATR PICCOLO

www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
6 czerwca (niedziela)
7 czerwca (poniedziałek)
13 czerwca (niedziela)
18 czerwca (piątek)
12:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:00 Doktor Nieboli
10:00 Urodziny Baby Jagi

TEATR PINOKIO

www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 czerwca (wtorek)
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
16:00 Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
16:00 Bezimienny/Nieznany
12:00 Bajka Zjajka
10:00 Echy i achy, chlipy i chachy 16:00 Ronja, córka zbójnika
12:00 Ronja, córka zbójnika
10:00 Pokolorowanki
12:00 Świnki 3

TEATR POWSZECHNY

www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
3 czerwca (czwartek)
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
9 czerwca (środa)
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
15 czerwca (wtorek)
16 czerwca (środa)
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela)
29 czerwca (wtorek)
30 czerwca (środa)
16:00 Szalone nożyczki – dla emerytów
16:00 Szalone nożyczki – dla emerytów
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 Szalone nożyczki
19:00 Dobra zmiana – dla emerytów
19:00 Dobra zmiana – dla emerytów
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana – premiera prasowa
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana – dla służby zdrowia
19:00 Dobra zmiana – dla emerytów
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Dobra zmiana
19:00 Dobra zmiana
Mała Sala
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
3 czerwca (czwartek)
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
9 czerwca (środa)
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
13 czerwca (niedziela)
16 czerwca (środa)
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
23 czerwca (środa)
24 czerwca (czwartek)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela)
19:15 Tańczący z gwiazdami
19:15 Tańczący z gwiazdami – dla emerytów
16:00 Tańczący z gwiazdami
16:00 Tańczący z gwiazdami – dla studentów
16:00 Tańczący z gwiazdami
19:15 Tańczący z gwiazdami
16:00 Wykapany zięć – dla studentów
16:00 Wykapany zięć – dla emerytów
16:00 Wykapany zięć
16:00 Wykapany zięć
16:00 Arcydzieło na śmietniku – dla studentów
19:15 Arcydzieło na śmietniku
16:00 Arcydzieło na śmietniku – dla emerytów
19:15 Arcydzieło na śmietniku
16:00 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Jednorożec – dla emerytów
19:15 Jednorożec – dla studentów
19:15 Jednorożec
19:15 Jednorożec
19:15 Jednorożec
ONLINE
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
7 czerwca (poniedziałek)
8 czerwca (wtorek)
9 czerwca (środa)
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela)
9:00 #Otagowani
9:00 #Otagowani
19:15 Ony
19:15 Ony
9:00 Impreza 11:00 #Otagowani
9:00 Impreza 11:00 #Otagowani
9:00 Janek, król przeprowadzek
9:00 Janek, król przeprowadzek
9:00 Janek, król przeprowadzek
19:15 Tango Łódź – dla niesłyszących
19:15 Tango Łódź
19:15 Ferragosto – dla niesłyszących
19:15 Ferragosto – dla niesłyszących
19:15 Ferragosto
19:00 Rodzina – dla niesłyszących
19:00 Rodzina – dla niesłyszących
19:00 Rodzina
  Informacje o spektaklach online

TEATR STUDYJNY

www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
9 czerwca (środa)
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
14 czerwca (poniedziałek)
15 czerwca (wtorek)
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
24 czerwca (czwartek)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
28 czerwca (poniedziałek)
29 czerwca (wtorek)
30 czerwca (środa)
18:07 To się u nas nie może wydarzyć – pokaz przedpremierowy
18:07 To się u nas nie może wydarzyć – pokaz przedpremierowy
18:07 To się u nas nie może wydarzyć – PREMIERA
18:07 To się u nas nie może wydarzyć – PREMIERA
18:07 To się u nas nie może wydarzyć
18:07 To się u nas nie może wydarzyć
19:07 Historia podwodna – pokaz przedpremierowy
19:07 Historia podwodna – pokaz przedpremierowy
19:07 Historia podwodna – pokaz przedpremierowy
19:07 Historia podwodna – pokaz przedpremierowy
19:07 Historia podwodna – PREMIERA
19:07 Historia podwodna – PREMIERA
19:07 Historia podwodna
19:07 Historia podwodna
19:07 Historia podwodna

TEATR SZWALNIA

www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
w czerwcu brak informacji o spektaklach

TEATR WIELKI

www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
6 czerwca (niedziela)
11 czerwca (piątek)
13 czerwca (niedziela)
14 czerwca (poniedziałek)
20 czerwca (niedziela)
25 czerwca (piątek)
18:00 Turniej Akademii Muzycznych – Ogólnopolski Konkurs Wokalny
18:30 Grek Zorba
18:00 Grek Zorba
17:30 20:30 Kabaret Moralnego Niepokoju
18:00 Don Pasquale
18:30 Don Carlos – koncert inscenizowany
  Informacje o spektaklach online

TEATR V6

www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
   

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar Teatrów – lipiec 2020
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2013
Repertuar Teatrów – sierpień 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*