Repertuar kin – 8-14 kwietnia

Poniżej prezentujemy repertuar na najbliższy tydzień.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 Rezerwacji miejsc można dokonywać przez email: info@kinobodo.pl,
telefonicznie (539-801-858) oraz przez Facebook (Kino Bodo).
9 kwietniaSala Główna
15:10 C’mon C’mon
17:10 Film balkonowy
19:00 Belle (napisy)


Sala kieszonkowa
15:30 Przeżyć
18:00 Wielka wolność
10 kwietniaSala Główna
14:30 Polska animacja dla dzieci z Ukrainy
16:00 Przeżyć
17:40 C’mon C’mon
19:40 Film balkonowy


Sala kieszonkowa
15:00 Belle (dubbing)
17:10 Wielka wolność
11 kwietniaSala Główna
16:00 Wielka wolność
18:10 C’mon C’mon
20:10 Film balkonowy


Sala kieszonkowa
17:00 Przeżyć
18:40 Belle (napisy)
12 kwietniaSala Główna
16:10 Przeżyć
17:50 Belle (napisy)
20:00 O!PLA 2022 – Formanimy


Sala kieszonkowa
16:30 C’mon C’mon
18:30 Film balkonowy
14 kwietniaSala Główna
13:30 Przeżyć
15:10 Belle (dubbing)
17:20 Film balkonowy
19:10 C’mon C’mon


Sala kieszonkowa
17:00 Belle (Napisy)
Promocje
• „3+1”, czyli przyjdź ze znajomymi, a czwarta osoba wejdzie na seans gratis
• z FISZKĄ Biblioteki Miejskiej w Łodzi – 10% zniżki na każdy bilet w kinie BODO (prócz wydarzeń specjalnych)
•  z ŁÓDZKĄ KARTĄ DUŻEJ RODZINY – 10% zniżki na każdy bilet (prócz wydarzeń specjalnych)
• z MIEJSKĄ (łódzką) KARTĄ SENIORA – 10zł za każdy bilet (prócz wydarzeń specjalnych)
• z KARTĄ ABSOLWENTA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO – bilet normalny w cenie ulgowego
• KARTA ŁODZIANINA – każdy bilet w cenie 14 zł lub kawa/herbata gratis przy zakupie regularnego biletu (promocja dostępna od poniedziałku do piątku).

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
8 9 10 11 12 13 14
Belle 15:15 18:30
C’mon C’mon 13:15, 17:30 12, 15:10 17:20 13:50, 18:50 13:50, 18:50 17 13:15, 17:30
Chungking Express – wersja odrestaurowana 19 20:45
Córka 13, 21 13:40, 16:40 21:10 11:30, 18:15 15:30, 20:30 13:15, 18:10 15:30, 20:30
Cud Guadalupe 12:40 11:15, 13:30 11, 15:40 13:20 13:20 13:30 12:40
Drive My Car 17:45 12 11:45 20:15 20:15 13:30, 20 20
Duch śniegów 14, 17:15 11:50, 17:30 15, 16:45 13, 18:30 13, 18:30 11:30, 18:15 13, 18:15
Fabian albo świat schodzi na psy 14:30, 20 20:15 12:40, 20:15 20 20 12:30 14:30, 20
Film balkonowy 15:15, 19:25 15:30, 19:10 14:45, 19:15 11:30, 17 11:30, 17 15:10, 19 15:15, 19:20
Historia mojej żony 17 17:15 11:45 11 11 17:40 17
Inni ludzie 16:30 16:30 16:15
Licorice Pizza 21
Lingui 15:30, 20:45 15, 19 16:45, 21 16:30, 20:30 14:30, 18:45 11:45, 19 14:30, 18:45
Marzec ’68 12:55 12
Matki równoległe 16 16:10 16:10 16:15 16:15 16:45 16:15
Na rauszu 17 15:50 15:50
Najgorszy człowiek na świecie 13:30, 18:20 21:10 13:40, 18:30 14, 20:40 12:50, 18 15:40, 20:30 12:50, 18
Najlepsze Krótkometrażowe Filmy Aktorskie 21:10 21 16:30 20:45 20:45 15:30, 20:50 21:10
Nasze magiczne Encanto 13 11
Piosenki o miłości 12:15, 15:45, 21:10 11:15, 19:15 11:40, 15, 20:45 12:30, 14:45, 18:45 12:45, 14:45, 20:30 14:30, 20:45 12:45, 14:45, 16:30, 20:30
Truflarze 14 18:40 11
Wielka wolność 10 15, 18 15, 18 11:30, 20:40
Wszystko wszędzie naraz 18:30 18:30
10 kwietnia11:00 Niedziela Seniora
13 kwietnia11:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Agent specjalny: Misja Afryka 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Ambulans 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Batman (dubbing) 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
Batman (napisy) 10:50, 17:50, 19:50, 21:20 10:50, 17:50, 19:50, 21:20 10:50, 17:50, 19:50, 21:20 10:50, 17:50, 19:50, 21:20 10:50, 17:50, 19:50, 21:20 10:50, 17:50, 19:50, 21:20 10:50, 17:50, 19:50, 21:20
Belle 14:10 14:10, 21:40 14:10, 21:40 14:10, 21:40 14:10, 21:40 14:10, 21:40 14:10, 21:40
Drive my car 15 15 15 15 15 15 15
Duch śniegów 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore (dubbing) 10:30, 13:30, 15, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 15, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 15, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 15, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 15, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 15, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 15, 16:30, 19:30
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore (napisy) 11:30, 12, 14:30, 17:30, 18, 20:30, 21 11:30, 12, 14:30, 17:30, 18, 20:30, 21 11:30, 12, 14:30, 17:30, 18, 20:30, 21 11:30, 12, 14:30, 17:30, 18, 20:30, 21 11:30, 12, 14:30, 17:30, 18, 20:30, 21 11:30, 12, 14:30, 17:30, 18, 20:30, 21 11:30, 12, 14:30, 17:30, 18, 20:30, 21
Inni ludzie 22:30 18:30, 22:15 18:30, 22:15 18:30, 22:15 18:30, 22:15 18:30, 22:15 18:30, 22:15
Morbius (dubbing) 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30
Morbius (napisy) 12:50, 15:20, 17:20, 19:40, 20:50, 22 12:50, 15:20, 17:20, 19:40, 20:50, 22 12:50, 15:20, 17:20, 19:40, 20:50, 22 12:50, 15:20, 17:20, 19:40, 20:50, 22 12:50, 15:20, 17:20, 19:40, 20:50, 22 12:50, 15:20, 17:20, 19:40, 20:50, 22 12:50, 15:20, 17:20, 19:40, 20:50, 22
Najgorszy człowiek na świecie 20:50 20:50 20:50 20:50
Nasze magiczne Encanto 10, 12:30, 14:50 10, 12:30, 14:50, 16:30 10, 12:30, 14:50, 16:30 10, 12:30, 14:50, 16:30 10, 12:30, 14:50, 16:30 10, 12:30, 14:50, 16:30 10, 12:30, 14:50, 16:30
Piosenki o miłości 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
Sing 2 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Skarb Mikołajka 11 11 11 11 11 11 11
To nie wypanda 10, 10:45, 12:15, 13, 14:10, 14:30, 15:15, 16:30, 17:30 10, 10:45, 12:15, 13, 14:10, 14:30, 15:15, 16:45, 17:30 10, 10:45, 12:15, 13, 14:10, 14:30, 15:15, 16:45, 17:30 10, 10:45, 12:15, 13, 14:10, 14:30, 15:15, 16:45, 17:30 10, 10:45, 12:15, 13, 14:10, 14:30, 15:15, 16:45, 17:30 10, 10:45, 12:15, 13, 14:10, 14:30, 15:15, 16:45, 17:30 10, 10:45, 12:15, 13, 14:10, 14:30, 15:15, 16:45, 17:30
Uncharted (dubbing) 12:30, 16:40 12:30, 16:40 12:30, 16:40 12:30, 16:40 12:30, 16:40 12:30, 16:40 12:30, 16:40
Wszystko wszędzie naraz 21 20:50 20:50
Za duży na bajki 10:10, 11:50 10:10, 11:50, 17:40 10:10, 11:50, 17:40 10:10, 11:50, 17:40 10:10, 11:50, 17:40 10:10, 11:50, 17:40 10:10, 11:50, 17:40
Zaginione miasto 15:20, 17:40, 18:30, 20:10, 21:40 15:20, 17:50, 19, 20:20, 21:30 15:20, 17:50, 19, 20:20, 21:30 15:20, 17:50, 19, 20:20, 21:30 15:20, 17:50, 19, 20:20, 21:30 15:20, 17:50, 19, 20:20, 21:30 15:20, 17:50, 19, 20:20, 21:30
Zając Max: Misja pisanka 10:10, 13:20 10:10, 13:20 10:10, 13:20 10:10, 13:20 10:10, 13:20 10:10, 13:20 10:10, 13:20
8 kwietnia18:00 Maraton Fantastyczne zwierzęta

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
891011121314
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore 4DX (dubbing)11, 1411, 1411, 1411, 1411, 1411, 1411, 14
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore 4DX (napisy)17, 2017, 2017, 2017, 2017, 2017, 2017, 20

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
891011121314
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore IMAX (dubbing)10, 1310, 1310, 1310, 1310, 1310, 1310, 13
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore IMAX (napisy)16, 19, 2216, 19, 2216, 19, 2216, 19, 2216, 19, 2216, 19, 2216, 19, 22

CINEMA PARADISO – PURO HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
8 kwietnia19:00 Erin Brockovich
9 kwietnia19:00 Rocketman

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
8 9 10 11 12 13 14
Agent Specjalny: Misja Afryka 20:20 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Batman (napisy) 12:15 12:15, 21 12:15, 21 10, 21 12:15 12:10, 21
Batman ATMOS (napisy) 20 20 20 20 20 10:15, 20 20
Belle (dubbing) 10, 14:15 10, 14 10, 14 12:30, 14:10 11:45, 14:30 10, 14 10, 14
Belle (napisy) 17:40 17:45 17:45 16:20 17:45 16
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a (dubbing) 12 9:30, 10 12:30
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a (napisy) 12:45, 15:50, 19 12:45, 15:50, 19 12:45, 15:50, 19 13:20, 19 12:30, 15:50, 19 12:45, 15:50, 19 12:45, 19
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a ATMOS (dubbing) 10:40, 11:40, 13:50, 17, 18 10:40, 11:40, 13:50, 17, 18 10:40, 11:40, 13:50, 17, 18 10:40, 11:50, 13:50, 17, 17:50 11:40, 13:50, 17, 18 11:30, 13:50, 17, 17:45 10:40, 11:30, 13:50, 17, 17:50
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a ATMOS (napisy) 14:50, 20:10, 21:10 14:50, 20:10, 21:10 14:50, 20:10, 21:10 14:50, 20:10, 20:50 14:50, 20:10, 21:10 14:40, 20:10, 21:10 14:40, 20:10, 20:50
Marzec ’68 9:30, 12 9:30
Morbius (dubbing) 15, 16:15 15, 16:15 15, 16:15 15, 16:15 15, 16:15 15, 16:15 15, 16:15
Morbius (napisy) 13:40, 17:30, 18:45, 21 13:40, 17:30, 18:45, 21:20 13:40, 17:30, 18:45, 21:20 13:40, 17:30, 18:45, 21:20 9:30, 13:40, 17:30, 18:45, 21:20 13:40, 17:30, 18:45, 21:20 13:40, 17:30, 18:45, 21:20
Skarb Mikołajka 10
The Long Night 15:30, 19:30, 21:30 15:30, 19:30, 21:45 15:30, 19:30, 21:45 15:30, 19:30, 21:45 15:30, 19:40, 21:45 15:50, 19:30, 21:45 15:30, 19:30, 21:45
To nie wypanda 18:30 18:30 18:30 18:45 9:30, 10 18:30 18:30
To nie wypanda ATMOS 10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:40 10, 12:30 10, 12:40 10, 12:30
Uncharted (dubbing) 16:50 16:45 16:45 16:45 17:10 10, 11:20 16:45
Uncharted (napisy) 11
Vykradena pryntsesa: Ruslan i Liudmyla (dubbing ukraiński) 12 11:15 11:15 13:30 11:30 11:20 11:15
Za duży na bajki 9:30, 10, 13, 16 10:20, 13, 16 10:20, 13, 16 11:30, 16:20 13, 16 9:30, 11, 13:20, 16 10:20, 15:50
Zaginione miasto 10:50, 15:40, 18:15, 20:50 10:50, 15:40, 18:15, 20:50 10:50, 15:40, 18:15, 20:50 11, 15:40, 18:15, 20:50 11:20, 15:45, 18:15, 21 13, 15:40, 18:15, 21 10:50, 15:40, 18:15, 20:50
Zając Max: Misja Pisanka 10:30, 11:50, 13:30 10, 12, 13:30 10, 12, 13:30 10, 14:30 12, 13:50 9:30, 10:10, 12:10 10, 12, 13:30
8 kwietnia23:00 Maraton Fantastycznych Zwierząt
10 kwietnia10:30 Filmowe Poranki: 44 Koty cz. 14
11 kwietnia18:00 Kino Konesera – Córka
12 kwietnia20:45 Liga Mistrzów UEFA
13 kwietnia18:00 Kino Konesera – Duch śniegów
20:45 Liga Mistrzów UEFA: Atletico Madryt- Manchester City
14 kwietnia13:00 18:00 Kultura Dostępna – Koniec świata czyli Kogel Mogel 4

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
Kino nieczynne

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PERSPEKTYWA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
891011121314
Jakoś to będzie19171917191720
Lingui17191719171916
14 kwietnia18:00 ART. BEATS – THE BEST OF: NENUFARY MONETA: CUDA Z WODY I ŚWIATŁA

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
w kwietniukino nieczynne

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
8 9 10 11 12 13 14
Ambulans 21:20 21:05 21:05 21:05 21:05 21:05 21:05
Batman (dubbing) 14:10
Batman (napisy) 10:30, 17:45, 20, 23:30 13:45, 17:30, 20 13:45, 17:30, 20 13:45, 17:30, 20 13:45, 17:30, 20 13:45, 17:30, 20 13:45, 17:30, 20
Belle (dubbing) 11 11:05 11:05 11 11 11 11
Belle (napisy) 20:10, 22:50 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
Bing Opowieści O Zwierzątkach 11:30 11:30
Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a (dubbing) 10:50, 12, 14, 16:10, 18:20 10:50, 12, 14, 16:10, 18:20 10:50, 12, 14, 16:10, 18:20 10:50, 12, 14, 16:10, 18:20 10:50, 12, 14, 16:10, 18:20 10:50, 12, 14, 16:10, 18:20 10:50, 12, 14, 16:10, 18:20
Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a (napisy) 13, 15:10, 17:10, 19:20, 20:20 13, 15:10, 17:10, 19:20, 20:20 13, 15:10, 17:10, 19:20, 20:20 13, 15:10, 17:10, 19:20, 20:20 13, 15:10, 17:10, 19:20, 20:20 13, 15:10, 17:10, 19:20, 20:20 13, 15:10, 17:10, 19:20, 20:20
Inni Ludzie 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Luca (dubbing ukraiński) 13:45 16:15 13:45 16:15 13:45 16:15
Marzec ’68 11:05 11:05 11:05
Morbius (dubbing) 10:30, 16:30 10:30, 16:30 10:30, 16:30 10:30, 16:30 10:30, 16:30 10:30, 16:30 10:30, 16:30
Morbius (napisy) 13, 15:30, 18, 19, 20:30, 21:30, 23 13:10, 15:35, 18, 19, 20:30, 21:30 13:10, 15:35, 18, 19, 20:30, 21:30 13, 15:30, 18, 19, 20:30, 21:30 13, 15:30, 18, 19, 20:30, 21:30 13, 15:30, 18, 19, 20:30, 21:30 13, 15:30, 18, 19, 20:30, 21:30
Nasze Magiczne Encanto 16:15 10:30, 13:45 10:30, 16:15 13:45 13:45 16:15 10:30, 13:45
Piosenki O Miłości 13:40, 17:50 13:40, 17:50 13:40, 17:50 13:40, 17:50 13:40, 17:50 13:40, 17:50 13:40, 17:50
The Long Night 21:15, 23:30 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
To Nie Wypanda 10:10, 11:40, 12:40, 15:15, 17:40 10:10, 11:40, 12:40, 15:15, 17:40 10:10, 11:40, 12:40, 15:15, 17:40 10, 12:40, 15:15, 17:40 10:10, 11:40, 12:40, 15:15, 17:40 11:40, 12:40, 15:15 10:10, 11:40, 12:40, 15:15, 17:40
Uncharted (dubbing) 11:10 11:10 11:10 10:20 11:10 11:10
Za Duży Na Bajki 10, 14:05 10, 14:05 10, 14:05 14:05 10, 14:05 10, 14:05 10, 14:05
Zaginione Miasto 12:25, 14:55, 17:25, 18:45, 19:55, 22:30 12:25, 14:55, 17:25, 18:45, 19:55 12:25, 14:55, 17:25, 18:45, 19:55 12:25, 14:55, 17:25, 18:45, 19:55 12:25, 14:55, 17:25, 19:55, 20:30 12:25, 14:55, 17:25, 18:45, 19:55 12:25, 14:55, 17:25, 18:45, 19:55
Zając Max: Misja Pisanka 10, 15:55 10, 15:55 10, 15:55 10, 15:55 10, 15:55 10, 15:55 10, 15:55

MUZEUM KINEMATOGRAFII
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
8 kwietnia15:15 Oczy Tammy Faye
17:30 Film balkonowy
Wieczór grecki
19:30 Eftyhia
9 kwietniaWieczór grecki
15:30 Eftyhia
18:00 Piosenki o miłości
19:40 Oczy Tammy Faye
10 kwietniaMały Kinematograf: Twoje pierwsze spotkanie z kinem
12:00 Zestaw filmów animowanych z serii Reksio, Przygody Bolka i Lolka, Miś Kudłatek i Pampalini łowca zwierząt
13:30 Drive My Car
16:40 Film balkonowy
18:30 Matki równoległe
11 kwietniaAkademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład prof: Nataszy Korczarowskiej-Różyckiej: MARCZEWSKI – UCIECZKA Z PRL
Ucieczka z kina Wolność + Weiser
12 kwietniaDKF Człowiek w Zagrożeniu
17:00 Film balkonowy
Spotkanie z Pawłem Łozińskim
13 kwietnia17:00 Przeżyć
18:45 Belle
14 kwietnia 17:00 Piosenki o miłości
18:45 Drive My Car

KINO PRZYTULNE
fb Sacharowa 18 (w Domu Kultury „502”)
11 kwietnia17:30 Filmy z Robertem Redfordem: Wielki Waldo Pepper – Klub „Dąbrowa” (Dąbrowskiego 93)
12 kwietnia11:00 Seans Muzyczny: Burton i Taylor – Centrum Kultury Młodych (Lokatorska 13)
15:30 Seans Muzyczny: Paganini – Uczeń Diabła – Dom Kultury „502” (Sacharowa 18)
14 kwietnia11:00 Seans Muzyczny: Paganini – Uczeń Diabła – Klub „Dąbrowa” (Dąbrowskiego 93

KINO PRZYTULNE – STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
8 kwietnia15:00 Piękne Głosy (Część 3)
17:45 Kino Na Faktach: Kobieta W Berlinie
9 kwietnia15:00 Kino Na Faktach: Kobieta W Berlinie
17:45 Piękne Głosy (Część 3)
10 kwietnia15:45 Francuskie Wyjście
18:15 Film Woody Allena: Przejrzeć Harry’ego
12 kwietnia19:00 Film Z Jackiem Nicholsonem: Fortuna
13 kwietnia15:45 Francuskie Wyjście
18:15 Kino Wg Oscara Wilde’a: Dorian Gray
14 kwietnia15:30 Kino Wg Oscara Wilde’a: Dorian Gray
18:00 William Hurt – Wspomnienie: Wielki Chłód

KINO SZKOŁY FILMOWEJ
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie, wstęp wolny
w tym okresiebrak informacji o pokazach

KINO TATRY
fb kina ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwazimowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomóż nam

Strefa filmu

Repertuar kin

Zobacz na co warto iść do kina. Więcej »

Premiery

Nie zapomnij o najciekawszych premierach filmów. Więcej »

Informator

ABC każdego miłośnika filmu. Adresy, ceny biletów, itp. Więcej »

Polecamy