Repertuar kin – 7-13 lipca

cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 7 do 13 lipca 2017 roku.


Polówka
strona kina – wstęp wolny, kino plenerowe
7 lipca 21:00 Gloria (w EC-1)
8 lipca 21:00 Lepiej Być piękną i bogatą (w Centralnym Muzeum Włókiennictwa)
9 lipca 21:00 Pani z przedszkola (w Parku Podolskim)
10 lipca 21:00 Rover (w EC-1)
11 lipca 21:00 To tylko koniec świata  (w Parku na Zdrowiu)
21:00 Łowcy głow (Nowa Fabryczna przy Składowej)
12 lipca 21:00 Przelotni kochankowie (w Parku Julianowskim)
13 lipca 21:00 Genua. Włoskie lato (na dachu CH Sukcesja)

Kino Perła
strona kina OFF Piotrkowska – wstęp wolny, kino plenerowe
7 lipca 21:00 Porwanie Michela Houellebecqa
8 lipca 21:00 Ardeny
9 lipca 21:00 Człowiek, który gapił się na kozy
12 lipca 21:00 Pocałuj mnie
13 lipca 21:00 Plan Maggie

Kino Trotuart
Piotrkowska przy 6. sierpnia/Zielona – wstęp wolny, kino plenerowe
13 lipca 21:00 Sami Swoi

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
7 lipca 15:00 Toni Erdmann
17:50 Ostatni w Aleppo
19:40 Enklawa
8 lipca 14:00 Pamiętniki Florki
15:00 Sieranevada
18:00 Enklawa
9 lipca 13:00 Toni Erdmann
15:50 Enklawa
17:30 Ostatni w Aleppo
19:20 Droga do Rzymu
10 lipca 13:00 Milczenie
15:50 Sieranevada
18:50 Enklawa
20:30 Ostatni w Aleppo
11 lipca 14:00 Ostatni w Aleppo
15:50 Milczenie
18:40 Droga do Rzymu
20:30 Enklawa
13 lipca 14:30 Droga do Rzymu
16:20 Ostatni w Aleppo
18:10 Enklawa
20:00 Ferment w BODO – ostatnie impro-granie w sezonie

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
7 8 9 10 11 12 13
1001 gramów 12
Aquarius 13:30, 18 12, 16, 20 12:45, 14:30, 18:30 13:50, 18 15, 19:45 14:10, 20:15 14, 19:30
Baby Driver 17, 19:15, 21:15, 23 17, 19:15, 21 11, 17, 19:15, 20:45 17, 18:45, 21 17, 18:45, 21 13, 17:15, 19, 21:15 17, 18:45, 21
Czerwony żółw 16, 19:30 13, 14:30, 18:30 13, 17, 21:15 16, 19:30 14:50, 17:30 16:30, 19:50 16, 18
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 11:45, 16:20 13:45, 17:20 12:30, 16:45 16:20 16:20 14:50, 18:30 12:30, 17:30
Facet do wymiany 12:45, 15 15 13 12:30, 14:45 12:30, 14:45 15 14:45
Honorowy obywatel 12
Kosmos 12
Lady M. 20:40 12, 14:30, 18 15:15, 19:45 12:40, 20:40 13:20, 18 16:40, 21:20 16:30, 22
Miś Bamse i miasto złodziei
11:30 11:30 11:30
Olli Mäki. Najszczęśliwszy dzień jego życia 19
Ostatni w Aleppo 14:20, 21 15:30, 21:!5 14:15, 18 14:10, 21 21 13, 18 14:10, 21:15
Przerwane objęcia 12
Serce z kamienia 20:30
Sieranevada 19:50
Volta 15, 19, 21 11:15, 13, 15, 19, 21:15 11:30, 15:15, 17:15, 21:15 15, 19, 20:50 15, 19, 20:50 11:30, 15:15, 19:15, 21 11, 13:15, 15, 19, 20:50
W starym, dobrym stylu 13:15, 17:20 13:10, 17:20 13:30, 15:15 13:15, 17 13:15, 17 11:15, 13:30, 17:15 13, 17
Zwariować ze szczęścia 17:30 16, 19:15 16, 18:30 17:30 19 11 19:15
Życie Adeli – Rozdział 1 i 2 12
Pokazy specjalne
9 lipca 11:00 Niedziela Seniora   
8-13 lipca 18:00 Seans pory letniej
10-13 lipca 12:00 Kino w samo południe
12 lipca 11:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Auta 3 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18
Baby Driver 12, 14:30, 17, 19:30, 22 12, 14:30, 17, 19:30, 22 12, 14:30, 17, 19:30, 22 12, 14:30, 17, 19:30, 22 12, 14:30, 17, 19:30, 22 12, 14:30, 17, 19:30, 22v 12, 14:30, 17, 19:30, 22
Baywatch. Słoneczny Patrol 22 22 22 22 22 22 22
Dzieciak rządzi 11:10 11:10 11:10 11:10 11 11:10 11:10
Facet do wymiany 10:20, 14:30, 19:20, 22 10:20, 14:30, 19:20, 22 10:20, 14:30, 19:20, 22 10:20, 14:30, 19:20, 22 10:20, 14:30, 19:20, 22 10:20, 14:30, 19:20, 22 10:20, 14:30, 19:20, 22
Gru, Dru i Minionki 3 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20
Gru, Dru i Minionki 3 3D 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19
Jutro będziemy szczęśliwi 21 21 21 21 21 21 21
Król Artur: Legenda miecza 11:40, 18:30, 22:10 11:40, 18:30, 22:10 11:40, 18:30, 22:10 11:40, 18:30, 22:10 11:40, 18:30, 22:10 11:40, 18:30, 22:10 11:40, 18:30, 22:10
Miłość aż po ślub 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Mumia 10, 14:20, 18:50, 21:10 10, 14:20, 18:50, 21:10 10, 14:20, 18:50, 21:10 10, 14:20, 18:50, 21:10 10, 14:20, 18:50, 21:10 10, 14:20, 18:50, 21:10 10, 14:20, 18:50, 21:10
Ostra noc 10, 15, 19:40, 21:50 10, 15, 19:40, 21:50 10, 15, 19:40, 21:50 10, 15, 19:40, 21:50 10, 15, 22:20 10, 15, 19:40, 21:50 10, 15, 19:40, 21:50
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (dubbing) 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (napisy) 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D (dubbing) 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Ponad wszystko 12:50, 20 12:50, 20 12:50, 20 12:50, 20 12:50, 20 12:50, 20 12:50, 20
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30
To przychodzi po zmroku 13:10, 17:10, 20:20, 22:30 13:10, 17:10, 20:20, 22:30 13:10, 17:10, 20:20, 22:30 13:10, 17:10, 20:20, 22:30 13:10, 17:10, 20:20, 22:30 13:10, 17:10, 20:20, 22:30 13:10, 17:10, 20:20, 22:30
Tożsamość zdrajcy 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20
Transformers: Ostatni Rycerz (dubbing) 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14
Transformers: Ostatni Rycerz (napisy) 17 17 17 17 17 17 17
Volta 11:10, 12:10, 13:30, 14:30, 15:50, 16:50, 18:10, 19:10, 20:30, 21:30 11:10, 12:10, 13:30, 14:30, 15:50, 16:50, 18:10, 19:10, 20:30, 21:30 11:10, 12:10, 13:30, 14:30, 15:50, 16:50, 18:10, 19:10, 20:30, 21:30 11:10, 12:10, 13:30, 14:30, 15:50, 16:50, 18:10, 19:10, 20:30, 21:30 11:10, 12:10, 13:30, 14:30, 15:50, 16:50, 18:10, 19:10, 20:30, 21:30 11:10, 12:10, 13:30, 14:30, 15:50, 16:50, 18:10, 19:10, 20:30, 21:30 11:10, 12:10, 13:30, 14:30, 15:50, 16:50, 18:10, 19:10, 20:30, 21:30
Wonder Women  (napisy) 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
W starym dobrym stylu 12:20, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 12:20, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 12:20, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 12:20, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 12:20, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 12:20, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 12:20, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Baby Driver 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (dubbing) 10 10 10 10 10 10 10
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (napisy) 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30


KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
7 8 9 10 11 12 13
Auta 3 10:15, 12:45, 15:15, 17:45 10:15, 12:45, 15:15, 17:45 10:15, 12:45, 15:15, 17:45 10:15, 12:45, 15:15 10:15, 12:45, 15:15, 17:45 11, 12:45, 15:15, 17:45 11, 12:45, 15:15
Baby Driver 11:15, 13:45, 16:15, 19:15, 21:45 11:15, 13:45, 16:15, 19:15, 21:45 11:15, 13:45, 16:15, 19:15, 21:45 11:15, 13:45, 16:15, 19:15, 21:45 11:15, 13:45, 16:15, 19:15, 21:45 10:15, 13:45, 16:15, 19:15, 21:45 11:15, 13:45, 16:15, 19:15, 21:45
Czarne pióro 20:15, 22:15 20:15, 22:15 20:15, 22:15 22:15 20:15, 22:15 20:15, 22:15 20:15, 22:15
Facet do wymiany 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21
Gru, Dru i Minionki 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19 10, 11:15, 12:15, 13, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19 10, 10:30, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19
Gru, Dru i Minionki 3D 10:30, 12:45, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15 10:30, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15 12:45, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15
Król Artur: Legenda miecza 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Lato z Bobem Budowniczym cz. 2
Miłość aż po ślub 13 13 13 13 13 13 13
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (dubbing) 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 10:30
Transformers: Ostatni Rycerz (dubbing) 11 11 11 11 11 11 11
Transformers: Ostatni Rycerz (napisy) 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (dubbing) 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (napisy)
20 20 20 20 20 20 20
Volta 10:45, 13:15, 16, 18:30, 19:30, 21, 22 10:45, 13:15, 16, 18:30, 19:30, 21, 22 10:45, 13:15, 16, 18:30, 19:30, 21, 22 10:45, 13:15, 16, 18:30, 19:30, 21, 22 10:45, 13:15, 16, 18:30, 19:30, 21, 22 10:45, 13:15, 16, 18:30, 19:30, 21
Wonder Woman (napisy) 14 14 14 14 14 14 14
W starym, dobrym stylu 17, 18:45, 21:15 17, 18:45, 21:15 17, 18:45, 21:15 17, 18:45, 21:15 17, 18:45, 21:15 17, 18:45, 21:15 17, 18:45, 21:15
Pokazy specjalne
7 lipca 23:00 Maraton Grozy
10 lipca 18:30 Helios na scenie – Święta Joanna
13 lipca 18:00 Kultura Dostępna – Sługi Boże

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
7 lipca 21:00 Letni Kinematograf Rozrywkowy: Pozdrowienia z Rosji (na Starym Rynku)
8 lipca 16.00 Powidoki  
18.00 Pokot
20.15 Lady M.
9 lipca 12.00 Wakacje z Małym Kinematografem: Tajemnice małej walizeczki
15.00 Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
17.15 Lady M.
19.00 Aquarius
12 lipca 11.00 Wakacje z Małym Kinematografem: Magiczny seans z kliszy
21:00 Letni Kinematograf Rozrywkowy: Tylko dla twoich oczu (w Parku Źródliska)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
7 8 9 10 11 12 13
Filmy z Sophią Loren 18:30 (Zdarzyło się w Neapolu) 18:30 (Arabeska) 18 (Aurora) 16:30 (Zdarzyło się w Neapolu) 16:15 (Arabeska) 16 (Aurora)
Elvis Presley w Las Vegas 1970 18
Miłość raz jeszcze
16:30 18:30
Pasja życia 16 18:30
Seans Turystyczny 15 (Wietnam) 18:30 (Wietnam)
Zwrotnik Raka: od Sahary Zachodniej do Libii
16:30 17

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
7 8 9 10 11 12 13
Królowa Hiszpanii 16:10 19 16:30 19
Ponad wszystko 19 17 19 17

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach

KINO MuBa
www.se-ma-for.com Sienkiewicza 100
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (dubbing) 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (napisy) 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o repertuarze

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
7 8 9 10 11 12 13
Auta 3 10:15, 12:10, 14:35, 17 10:15, 12:10, 14:35, 17 10:15, 12:10, 14:35, 17 10:15, 11, 13:10, 15:35 10:15, 12:10, 14:35, 17 10:15, 12:10, 14:35, 17 10:15, 12:35, 15
Baby Driver 12:40, 15:10, 17:40, 20:10, 22:40 10:10, 12:40, 15:10, 17:40, 20:10, 22:40 10:10, 12:40, 15:10, 17:40, 20:10 10:10, 12:40, 15:10, 17:40, 20:10 10:10, 12:40, 15:10, 17:40, 20:10 10:10, 12:40, 15:10, 17:40, 20:10 10:10, 12:40, 15:10, 17:40, 20:10
Facet do wymiany 12:40 12:40 12:40 12:40 11:50 12:40 13:10
Gru, Dru i Minionki 10, 10:50, 11:20, 12, 13, 13:30, 14:10, 15:10, 15:40, 16:20, 17:20, 17:50, 18:30, 19:30, 20 10, 10:50, 11:20, 12, 13, 13:30, 14:10, 15:10, 15:40, 16:20, 17:20, 17:50, 18:30, 19:30, 20 10, 10:50, 11:20, 12, 13, 13:30, 14:10, 15:10, 15:40, 16:20, 17:20, 17:50, 18:30, 19:30, 20 10, 10:50, 11:20, 12, 13, 13:30, 14:10, 15:10, 15:40, 16:20, 17:20, 17:50, 18:30, 19:30, 20 10, 10:50, 11:20, 12, 13, 13:30, 14:10, 15:10, 15:40, 16:20, 17:20, 17:50, 18:30, 19:30, 20 10, 10:50, 11:20, 12, 13, 13:30, 14:10, 15:10, 15:40, 16:20, 17:20, 17:50, 18:30, 19:30, 20 10, 10:50, 11:20, 12, 13, 13:30, 14:10, 15:10, 15:40, 16:20, 17:20, 17:50, 18:30, 19:30, 20
Król Artur: legenda miecza 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Mumia 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (dubbing) 11:05, 13:50 11:05, 13:50 11:05, 13:50 13:50 11:05, 13:50 11:05, 13:50 11:05, 13:50
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (napisy) 19:50 19:50 19:50 19:50 21:30 21:40 20:45
Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski 10:30, 15:25 10:30, 15:25 10:30, 15:25 10:30, 15:25 14:35 10:30, 15:25 10:30, 15:50
To przychodzi po zmroku
16:40, 19, 21:10, 22:50 19, 21:10, 22:50 16:40, 19, 21:10 19, 21:10 16:40, 19, 21:10 19, 21:10 16:40, 19, 21:10
Tożsamość zdrajcy 22:05 22:05 22:05 22:05 22:05 22:05 22:05
Transformers. Ostatni rycerz (dubbing)
10:45, 14, 16:05, 19:40 10:45, 14, 16:05, 19:40 10:45, 14, 16:05, 19:40 10:45, 14, 16:05, 19:55 10:45, 14, 16:05, 19:40 10:45, 14, 16:05, 19:40 10:45, 14, 16:05, 19:40
Transformers. Ostatni rycerz (napisy) 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Transformers. Ostatni rycerz 3D (dubbing) 12:55 12:55 12:55 12:55 12:55 12:55 12:55
Volta 10:50, 13:15, 15:40, 18:20, 19:15, 20:45, 21:40, 22:35 10:50, 13:15, 15:40, 16:35, 18:10, 19:15, 20:30, 21:40, 22:35 10:50, 13:15, 15:40, 16:35, 18:10, 19:15, 20:30, 21:40 13:15, 15:40, 16:35, 18:10, 19:15, 20:30, 21:40 10:50, 13:15, 15:40, 18:10, 19:15, 20:30, 21:40 10:50, 13:15, 15:40, 16:35, 18:10, 19:15, 20:30, 21:40 10:50, 13:15, 15:40, 18:10, 19:15, 20:30, 21:40
Wojna o planetę małp 19:50
W starym dobrym stylu 17:35, 20:20, 22:35 17:35, 20:20, 22:35 17:35, 20:20 17:35, 20:20 16:45, 20:20 17:35, 20:20 17:25, 20:20
Pokazy specjalne
8 lipca 10:30 Tomek i Przyjaciele – nadzwyczajne lokomotywki
9 lipca 10:30 Tomek i Przyjaciele – nadzwyczajne lokomotywki
10 lipca 18:00 Wystawa na Ekranie: Święty Piotr i inne papieskie bazyliki Rzymu
11 lipca 19:00 National Thatre Live – Opętanie z Jude’em Law
13 lipca 18:00 Balet Bolszoj 2016-17 – Złoty wiek

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
7 lipca 18:15 Paterson
20:15 Moonlight
8 lipca 17:15 Milczenie
20:00 Paterson
9 lipca 17:00 Paterson
19:00 Toni Erdmann
11 lipca 17:30 Moonlight
19:15 Milczenie
12 lipca 17:30 Paterson
19:30 Toni Erdmann
13 lipca 17:00 Milczenie
19:30 Toni Erdmann

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych


Transatlantyk – Kino Łódżowe
www.tansatlantyk.org Pasaż Schillera
13 lipca 23:00 La La Land

Zapraszamy do kin

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomóż nam

Strefa filmu

Repertuar kin

Zobacz na co warto iść do kina. Więcej »

Premiery

Nie zapomnij o najciekawszych premierach filmów. Więcej »

Informator

ABC każdego miłośnika filmu. Adresy, ceny biletów, itp. Więcej »

Polecamy