cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 6 do 12 lutego 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Harry Potter 9:30 (Insygnia Śmierci 1) 13 (Insygnia Śmierci 2) 9:30 (Kamień filozoficzny) 13 (Komnata tajemnic) 9:30 (Więzień Azkabanu) 13 (Czara ognia) 9:30 (Zakon Feniksa) 13 (Książę Półkrwi)
Jupiter: Intronizacja
17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Jupiter: Intronizacja 3D
20:30 10:30, 20:30 10:30, 20:30 20:30 10:30, 20:30 20:30 20:30
Pingwiny z Madagaskaru 9:15, 14:30, 18:30 10:30, 14:30, 18:30 10:30, 14:30, 18:30 14:30, 18:30 10, 14:30, 18:30 11, 14:45, 18:30 10:30, 14:30, 18:30
Pingwiny z Madagaskaru 3D 12:45, 16:30 12:30, 16:30 12:30, 16:30 12:30, 16:30 12:30, 16:30 12:45, 16:30 12:30, 16:30
Wkręceni 2
15:30 13 13 13
Ziarno Prawdy 20, 22:15 15:15, 20, 22:15 15:15, 20, 22:15 20, 22:15 15:15, 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
6 lutego 15:30 Ida
17:00 Solidarność według kobiet
19:00 Cuda
21:00 Przeboje i oldboje
7 lutego 13:00 Przeboje i oldboje
15:10 Solidarność według kobiet
17:00 Cuda
8 lutego 13:00 Ida
14:30 Sen o Warszawie
16:30 Cuda
18:30 Solidarność według kobiet
20:30 Lewiatan
9 lutego 16:00 Sen o Warszawie
18:00 Teatr tańca według Hanuszkiewicza – wstęp bezpłatny
19:30 Solidarność według kobiet
21:30 Jurek
10 lutego 16:00 Cuda
18:00 Sen o Warszawie
20:15 Samba z animacją – wstęp 8 zł
12 lutego 15:50 Przeboje i oldboje
18:00 Jurek
19:30 Solidarność według kobiet
21:30 20 000 dni na Ziemi

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
6 7 8 9 10 11 12
Birdman 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30
Carte Blanche 15:35 13:20, 19:15 13:20, 19:45 13:20, 17 13:20, 17 13:20, 19:15 22
Cuda 21:40 21:40 21:15 21:40 21:40 21:40 21:40
Dzikie historie 13:25, 16:50 14:50 15:25 14:40 14:40 14:50 15:50
Ida 14:30, 18:10 12:20, 18:10 17:40 12:20, 18:10 14:30, 18:10 14:30, 18:10 14:30, 18:10
Lewiatan 12:45, 18:50 12:45, 18:50 12:45, 18:50 12:45, 18:50 12:45, 18:50 12:35, 18:50 12:45, 18:50
Na cztery łapy, czyli szkolne przygody Pimpusia Sadełko 11 11
Pamiętnik Florki 11 11:25 11:25
Pinokio 12
Polskie gówno 21:10 21:10 21:40 21:10 21:10 21:10 18
Przeboje i oldboje 16 13:50 13:50 16 16 12:20
Rzymska aureola 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 21:15 17:10
Siostry wampirki 13:30
Teoria wszystkiego 12:30, 19 17 17:35 12:30, 19 12:30, 19 12:40, 17 13:40, 19:45
Turysta 12:20, 14:45, 19:35, 21:20 16, 19:35, 21:20 13:25, 15:35, 19:10, 21:20 16, 19:35, 21:20 12:20, 19:35, 21:20 12:20, 16:45, 19:35 16, 19:35, 21:20
Wyspa kukurydzy 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15 15:20
Ziarno prawdy 17:30, 19:30 11:30, 15:20, 19:30 15:20, 19:30 15:20, 19:30 15:20, 19:30 15:20, 19:30 15:20, 19:30
Pokazy specjalne
7-8 lutego Filmowe Ferie w Charlie
8 lutego 13:20 Niedziela Seniora
11 lutego 12:40 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Annie 10 10 10 10 10 10 10
Baranek Shaun 14:45 14:45
Barbie: Super księżniczku 10:15, 12, 13:45, 15:30, 17:15 10:15, 12, 13:45, 15:30, 17:15 10:15, 12, 13:45, 15:30, 17:15 10:15, 12, 13:45, 15:30, 17:15 10:15, 12, 13:45, 15:30, 17:15 10:15, 12, 13:45, 15:30, 17:15 10:15, 12, 13:45, 15:30, 17:15
Bezwstydny Mortdecai 14, 18:45 14, 18:45 14, 18:45 14, 18:45 14, 18:45 14, 18:45 14, 18:45
Birdman 11:30, 16:15, 20:50 11:30, 16:15, 20:50 11:30, 16:15, 20:50 11:30, 16:15, 20:50 11:30, 16:15, 20:50 11:30, 16:15, 20:50 11:30, 16:15, 20:50
Carte Blanche 12:30, 17, 20:15, 22:30 17, 20:15 17, 20:15 12:30, 17, 20:15, 22:30 12:30, 17, 20:15, 22:30 12:30, 17, 20:15, 22:30 12:30, 17, 20:15, 22:30
Dzień w życia blondynki 14, 18:10, 20:20, 22:30 14, 18:10, 20:20, 22:30 14, 18:10, 20:20, 22:30 14, 18:10, 20:20, 22:30 14, 18:10, 20:20, 22:30 14, 18:10, 20:20, 22:30 14, 18:10, 20:20, 22:30
Dzika droga 14:10, 19, 21:30 14:10, 19, 21:30 14:10, 19, 21:30 14:10, 19, 21:30 14:10, 19, 21:30 14:10, 19, 21:30 14:10, 19, 21:30
Dzikie Historie 22 22:30 22:30 22 22 22 22
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10, 11:45, 13:30, 15:15 10, 11:45, 13:30, 15:15 10, 11:45, 13:30, 15:15 10, 11:45, 13:30, 15:15 10, 11:45, 13:30, 15:15 10, 11:45, 13:30, 15:15 10, 11:45, 13:30, 15:15
Exodus: Bogowie i Królowie (napisy)
18 20:40 20:40 18 18 18 18
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (dubbing)
12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Gra tajemnic 15:30 15:30, 21, 22 15:30, 21, 22 15:30 15:30 15:30 15:30
Hiszpanka 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (dubbing) 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (dubbing) 11:15, 17:15 11:15, 17:15 11:15, 17:15 11:15, 17:15 11:15, 17:15 11:15, 17:15 11:15, 17:15
Jupiter. Intronizacja 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20
Jupiter. Intronizacja 3D 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21
Kingsman: Tajne Służby 18 18
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca 12 12 12 12 12 12 12
Paddington 10:20, 14:50 10:30, 12:40 10:30, 12:40 10:20, 14:50 10:20, 14:50 10:20, 14:50 10:20, 14:50
Pingwiny z Madagaskaru 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50
Pingwiny z Madagaskaru 3D 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50
Polskie Gówno 11:50, 16:10, 19:20, 21:30 11:50, 16:10, 19:20, 21:30 11:50, 16:10, 19:20, 21:30 11:50, 16:10, 19:20, 21:30 11:50, 16:10, 19:20, 21:30 11:50, 16:10, 19:20, 21:30 11:50, 16:10, 19:20, 21:30
Siódmy syn 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Teoria Wszystkiego 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22
Uprowadzona 3 17:10, 19;30, 21:50 17:10, 19;30, 21:50 17:10, 19;30, 21:50 17:10, 19;30, 21:50 17:10, 19;30, 21:50 17:10, 19;30, 21:50 17:10, 19;30, 21:50
Warsaw by Night 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Wielka Szóstka
10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Wkręceni 2 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10
Ziarno Prawdy 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
6 lutego 11:00 Gabriel
18:00 Hiszpanka
20:00 Hiszpanka
7 lutego 16:30 Ida
18:00 Hiszpanka
20:00 Hiszpanka
8 lutego 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: Feryjne podróże – część 1
15:00 Seans dla rodziców z dziećmi: Hiszpanka
17:00 Ostatnie metro
19:15 Hiszpanka
10 lutego 18:00 Wyspa kukurydzy
19:45 Hiszpanka
11 lutego 11:00 Mały Kinematograf: Przebierz się, za kogo chcesz, czyli karnawał w pałacu
18:00 Hiszpanka
20:00 Czarny węgiel, kruchy lód
12 lutego 18:00 Hiszpanka
20:00 Ostatnie metro

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
6 7 8 9 10 11 12
Filmy o dawnej Łodzi 17:30 (Łódzka straż pożarna) 14 (Łódzka straż pożarna) 14 (Łódzka straż pożarna)
Moulin Rouge
17 17
Pielgrzymki po Europie
15:30 (Kevelaer i Kalwaria Zebrzydowska) 15:30 (Kevelaer i Kalwaria Zebrzydowska)
Seans Turystyczny 16 (Riwiera turecka) 15:30 (Riwiera turecka) 15:30 (Riwiera turecka) 12 (Amsterdam), 19:30 (Berlin)
Siostra Mozarta 13 13 19 17 17 14 19:15
Słynne operetki 14 (Wesoła wdówka)
Taniec z Regitze 12 12 17
Tosty po meksykańsku 19:30 19:30 19:15 19:15 16:15
Wielcy malarze XX wieku 18 (Camille Pissarro i Peter Paul Rubens) 12 (Camille Pissarro i Peter Paul Rubens)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
6 7 8 9 10 11 12
Carte Blanche 17 17 19:30 18:30 17 15 18:30
Lewiatan 19:30 19:30 17 16 19:30 19:30 16
Paddington 15 13:30, 15 13, 15 14 15 13, 17:30 14

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Jupiter. Intronizacja 3D 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
6 lutego 19:00 Mulholland Drive

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
6 7 8 9 10 11 12
Barbie: Superksiężniczki
11:50, 13:50, 15:50, 17:50 11:50, 13:50, 15:50, 17:50 11:50, 13:50, 15:50, 17:50 11:50, 13:50, 15:50, 17:50 11:50, 13:50, 15:50, 17:50 11:50, 13:50, 15:50, 17:50 11:50, 13:50, 15:50, 17:50
Bezwstydny Mordecai 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
Carte Blanche 21 15:50, 20:30 20:30 21 18 15:50, 20:30 20:30
Dzień z życia blondynki 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45
Dzika droga 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20, 23
Dzwoneczek i potwór z Nibylandii 10:50, 11:40, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 11:40, 12:50, 14:50 10:50, 11:40, 12:50, 14:50 10:50, 11:40, 12:50, 14:50 10:50, 11:40, 12:50, 14:50
Hobbit: bitwa pięciu armii 3D (dubbing) 13:20 12:45 12:50 13:20 12:40 12:45 12:50
Królowa śniegu 2 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Jupiter. Intronizacja 11:30, 17:20 11:30, 17:20 11:30, 17:20 11:30, 17:20 11:30, 17:20 11:30, 17:20 11:30, 17:20
Jupiter. Intronizacja 3D 14:20, 20:10 14:20, 20:10 14:20, 20:10 14:20, 20:10 14:20, 20:10 14:20, 20:10 14:20, 20:10, 23
Paddington 10:50, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:50, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40
Pani z przedszkola 18:45 18:45
Pingwiny z Madagaskaru 10:45, 13:30, 15, 15:45, 18 10:30, 11:15, 12:45, 13:30, 15, 15:45, 18 10:30, 11:15, 12:45, 13:30, 15, 15:45, 18 10:30, 11:15, 12:45, 13:30, 15, 15:45, 18 10, 11:15, 12:45, 13:30, 15, 15:45, 18 11:15, 12:45, 13:30, 15, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15, 15:45, 16:45, 18
Pingwiny z Madagaskaru 3D 10, 11:30, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10:30, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 10:30, 12:15, 14:30, 16:45, 19 11, 12:15, 14:30, 19
Polskie gówno 19:50 19:50 19:50 19:50 20:30 19:50 19:50
Teoria wszystkiego 11:45, 14:30, 17:15, 20 11:45, 14:30, 17:15, 20 11:45, 14:30, 17:15, 20 11:45, 14:30, 17:15, 20 11:45, 14:30, 17:15, 20 11:45, 14:30, 17:15, 20 11:45, 14:30, 17:15, 20, 22:45
Warsaw by night
16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:50, 22:10 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40
Wkręceni 2 16:30, 20:15 18:15, 20:15 16, 18:15, 20:15 16:30, 20:15 15:45, 20:15 18:15, 20:15 16, 18:15, 20:15, 23
Ziarno prawdy 14:10, 16:45, 19:20, 21:15, 22 14:10, 16:45, 19:20, 21:15, 22 14:10, 16:45, 19:20, 21:15, 22 14:10, 16:45, 19:20, 21:15, 22 14:10, 16:45, 19:20, 21:15, 22 14:10, 16:45, 19:20, 21:15, 22 14:10, 16:45, 19:20, 21:15, 22, 23:45
Pokazy specjalne
7 lutego 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
8 lutego 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
10 lutego 20:00 Kino Na Obcasach (To właśnie seks)

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
6 7 8 9 10 11 12
Bezwstydny Mortdecai 19:30 18:30, 22:15 12:30, 16:15, 20
Carte Blanche 21:15 12:30, 16:30 18
Dziewczyny 17:15, 21:15
Gra tajemnic 20:15 21:45
Lego Przygoda 10:30 10:30
Love&Rosie 15:15
Turysta 23:15 14:30 14:15 19:15

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 12-18 marca
cinema111
Repertuar kin 10-16 lutego
Repertuar kin – 6-12 maja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*